طراحی اپلیکیشن در مازندران برای اندروید و IOS + مشاوره رایگان

با طراحی اپلیکیشن در مازندران می‌توانید با یک تیر دو نشان بزنید. یکی ایجاد بازاریابی تبلیغاتی و دیگری مشتری مداری و ارائه خدمات. بازاریابی برند با طراحی اپلیکیشن جادو می‌کند. تأثیر مستقیم ارائه خدمات با بهترین کیفیت و انتظار بهترین بازدهی.
با ما در ادامه همراه باشید
این مطلب توسط تیم محتوا میرکاوب و به قلم آرزو مظلوم ساکی نوشته شده است.

با طراحی اپلیکیشن حضور پر قدرت کسب و کار خود را در فضای آنلاین به تصویر بکشید. کارکرد طراحی اپلیکیشن در مازندران عینا مانند طراحی سایت است. با این تفاوت که دسترسی مشتریان به خدمات‌تان راحت‌تر اتفاق می‌افتد. هدف کلی از طراحی اپلیکیشن افزایش فروش، جذب مشتری و ارائه خدمات است. به لطف توسعه فناوری، امروزه هر کسی می‌تواند در ۵ دقیقه یا حتی ۵ ثانیه محتوای خود را به صورت آنلاین و رایگان منتشر کند. نزدیک به ۲ تا۳ میلیارد مصرف کننده از گوشی هوشمند استفاده می‌کنند. بازار کسب و کارهای اینترنتی در فضای آنلاین بسیار داغ و پر سروصدا است. با این وجود نباید عقب کشید. طراحی اپلیکیشن در کنار طراحی سایت، فضای کاری را برایتان شفاف‌تر خواهد کرد.

طراحی اپلیکیشن این آزادی را به شما می‌دهد تا مخاطبان هدفتان را دست چین کنید

طراحی اپلیکیشن در آمل؟ طراحی اپلیکیشن در ساری یا طراحی اپلیکیشن در بابل؟ با طراحی اپلیکیشن در مازندران به راحتی می‌توانید خدمات خود را به گوش مخاطبان‌تان برسانید.

در ادامه می‌خوانیم؛

مزیت‌های طراحی اپلیکیشن در مازندران

انواع طراحی اپلیکیشن در مازندران کدامند؟

انتخاب طراحی اپلیکیشن در مازندران

طراحی اپلیکیشن اختصاصی برای اندروید و IOS

مزیت‌های طراحی اپلیکیشن در مازندران

طراحی اپلیکیشن به عنوان یکی از پلتفرم‌های رایج، مزیت‌های بسیاری را شامل می‌شود. از جمله مزیت‌های اصلی طراحی اپلیکیشن در مازندران می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

۱. تعاملات بهتر با مشتریان از طریق طراحی اپلیکیشن

با ورود گوشی‌های هوشمند، تغییرات بسیاری در زندگی روتین مردم ایجاد شد. یکی از این تغییرات رایج، اپلیکشن‌های متنوع و متفاوت بود. در حال حاضر به طور روزانه صدها نوع از اپلیکشن‌های متفرقه در گوشی‌های هوشمند نصب و راه اندازی می‌شود. به مراتب استفاده از گوشی‌های هوشمند در طی روز دسترسی بهتری به مخاطبان می‌دهد. دسترسی به محصولات و استفاده از خدمات تنها با یک کلیک در هر موقعیت جغرافیایی از مزیت‌های اپلیکیشن‌ها است. در نتیجه شما به عنوان کارفرما یا کارآفرین از طریق طراحی اپلیکیشن در مازندران راحت‌تر می‌توانید با مشتریان در تعامل باشید.

۲. افزایش اعتبار با طراحی اپلیکیشن

از دیگر مزیت‌های طراحی اپلیکیشن در مازندران، افزایش اعتبار برند شماست. شما می‌توانید با راه اندازی یک اپلیکیشن حرفه‌ای، رتبه و اعتبار کسب و کارتان را ارتقاء دهید. و حتی نسبت به سایر رقبایتان جایگاه بهتری به دست آورید.

۳. ارائه خدمات و فروش بالاتر از طریق اپلیکیشن طبق معمول دسترسی مشتریان به گوشی‌های هوشمند بیشتر از کامپیوترهای شخصی است. مخاطبان در هر شرایطی که باشند می‌توانند به راحتی به اینترنت متصل شوند. ضرورت طراحی اپلیکیشن در مازندران برای توسعه خدمات و ارائه فروش بهتر به مشتریان است.

انواع طراحی اپلیکیشن در مازندران کدامند؟

تا اینجای کار با ضرورت طراحی اپلیکیشن در مازندران تا حدی آشنا شدید. طراحی اپلیکیشن دارای انواع مختلفی است که شامل موارد زیر می‌شود.

اپلیکیشن وب پیشروندهProgressive Web App

اپلیکیشن ترکیبیHybrid App

اپلیکیشن بومی یا محلیNative App

اپلیکیشن وب پیشروندهProgressive Web App

همانطور که گفته شد طراحی اپلیکشن انواع مختلفی دارد. یکی از انواع رایج طراحی اپلیکیشن در مازندران، طراحی اپلیکیشن وب پیشرونده است. در اختصار به این نوع طراحی PWA هم گفته می‌شود. طراحی اپلیکیشن وب پیشرونده به عنوان ارزان‌ترین اپلیکیشن شناخته شده است. البته در صورتی می‌توانید از این طراحی استفاده کنید که صاحب یک وب سایت باشید. بدین ترتیب می‌توانید از همان سایت‌تان یک نسخه PWA برای طراحی اپلیکیشن ایجاد کنید. بسیاری از شرکت‌ها به همراه طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن وب پیشرونده را با قیمتی بسیار پایین یا حتی رایگان به مشتریان ارائه می‌دهند. در واقع می‌توانید با یک تیر دو نشان بزنید. از جمله ویژگی‌های این نوع اپلکیشن نصب آسان برای گوشی‌های اندروید و گوشی‌های IOS است.

مزایای طراحی اپلیکیشن وب پیشرونده عبارتند از:

 • ارزان قیمت هستند.
 • دریافت اپلیکیشن به طور رایگان در صورت سفارش طراحی سایت
 • دارای کیفیت مطلوب
 • نصب آسان برای هر دو سیستم اندروید و IOS

معایب طراحی اپلیکیشن وب پیشرونده عبارتند از؛

 • برخورداری از سرعت ضعیف
 • برخورداری از تعامل پایین کاربران
 • پایین بودن سطح رضایت کاربران
 • ایجاد اختلال برای محتواهای حجیم و سنگین

به دنبال طراحی اپلیکیشن حرفه ای در مازندران هستید؟

طراحی اپلیکیشن ترکیبیHybrid App

اپلیکیشن Hybrid یا ترکیبی از دیگر انواع طراحی اپلیکیشن در مازندران است. این نوع طراحی در مقایسه با نوع PWA بسیار بهینه‌تر است. از جمله ویژگی‌های این نوع طراحی می‌توان به سرعت بالا و لذت تجربه کاربری بالا اشاره کرد. با توجه به کیفیتی که این طراحی به متقاضیان ارائه می‌دهد، از قیمت بالاتری نیز برخوردار است. یکی دیگر از مزیت‌های اصلی این نوع طراحی امکان دریافت خروجی به طور یکجا برای  هر دو سیستم اندروید و IOS است. در واقع شما با یکبار کد نویسی قابلیت اپلیکیشن را برای هر دو نسخه آماده می‌کنید. شروع قیمت طراحی اپلیکیشن ترکیبی از ۱۲ میلیون تومان به بالاست.

مزایای طراحی اپلیکیشن ترکیبی عبارتند از:

 • دارای فرایند بهینه‌تر در مقایسه با اپلیکیشن وب پیشرونده
 • دارای سرعت بالاتر و لذت تجربه کاربری بهتر
 • امکان یکبار کدنویسی برای هر دو نسخه اندروید و IOS
 • نزدیک به سطح کیفیت طراحی اپلیکیشن بومی

معایب طراحی اپلیکیشن ترکیبی عبارتند از؛

 • دارای قیمت بالا در مقایسه با طراحی اپلیکیشن وب پیشرونده
انتخاب بهترین نوع طراحی اپلیکیشن در مازندران با توجه به نوع نیاز کاری و بودجه

طراحی اپلیکیشن بومی یا محلیNative App

از جمله گران‌ترین مدل‌های طراحی اپلیکیشن در مازندران، نوع بومی است. شروع قیمت این نوع طراحی اپلیکیشن از ۱۰تا ۱۲ میلیون تومان است. این نوع طراحی از کیفیت بسیار قابل توجهی برخوردار است. اما تنها عیب آن محدودیت در کدنویسی است. به این ترتیب که اگر برای اندروید کدنویسی کنید، راه اندازی اپلیکیشن فقط برای اندروید امکان‌پذیر خواهد بود و نه برای IOS. و برعکس اگر کدنویسی برای IOS انجام شود، تنها راه اندازی اپلیکیشن برای گوشی‌های IOS فعال می‌شود. اگر بخواهید برای هر دو سیستم اندروید و IOS کدنویسی کنید بایستی پروسه کدنویسی را به طور جداگانه روی هر دو سیستم پیاده کنید. در نتیجه هزینه فرایند کاری‌تان بالا می‌رود. اما در عین حال تجربه کاربری فوق العاده‌ای را برایتان میسر خواهد کرد. معمولا اپلیکیشن‌های لوکس‌تر سراغ این نوع طراحی می‌روند.

مزایای طراحی اپلیکیشن بومی عبارتند از:

 • دارای کیفیت بسیار قابل توجه
 • تجربه کاربری بسیار بالا
 • مناسب برای اپلیکیشن‌های لوکس و خاص

معایب طراحی اپلیکیشن بومی عبارتند از؛

 • قیمت بالا برای نصب و توسعه اپلیکیشن
 • دارای هزینه‌های بالا برای نگهداری
 • ضرورت ارائه کدنویسی جداگانه برای سیستم اندروید و IOS
 • ضرورت استفاده از دو سرور جداگانه برای فعال سازی در هر دو نسخه اندروید و IOS
 • ضرورت اعمال تغییرات و یا آپدیت برای هر دو نسخه  اندروید و IOS به طور جداگانه

انتخاب طراحی اپلیکیشن در مازندران

انتخاب طراحی اپلیکیشن در مازندران تا حد بسیار زیادی به نوع کسب و کار شما مرتبط است. اگر شما دنبال کمترین هزینه هستید، پیشنهاد ما انتخاب نسخه PWA یا نسخه وب پیشرونده است. شما می‌توانید با سفارش طراحی سایت به راحتی از امکانات این نوع اپلیکیشن به طور یکجا برخوردار شوید. اما اگر خواستید حرفه‌ای‌تر عمل کنید، توصیه ما به شما استفاده از اپلیکیشن ترکیبی یا Hybrid App است. این نوع طراحی تمامی انتظارات شما را با بهترین کیفیت ممکن برآورده خواهد کرد. نسخه سوم یعنی طراحی اپلیکیشن بومی یا Native App در ایران آنقدرها مرسوم نیست. هزینه بالا و استفاده از سرورهای مجزا سبب شده که اغلب افراد سراغ اپلیکیشن بومی نروند، مگر در موارد خاص. در مجموع نسخه وب پیشرونده و نسخه ترکیبی پاسخگوی نیاز تمامی کسب و کارهای فعال خواهد بود.

جمع‌بندی

اگر می‌خواهید بر روی خط بازاریابی اینترنتی حرکت کنید، از طراحی اپلیکیشن غافل نشوید. طراحی اپلیکیشن در مازندران برای صاحبان مشاغل مازندرانی، باعث تغییرات اساسی می‌شود. با طراحی اپلیکشن شما به راحتی می‌توانید فعالیت‌های بازاریابی خود را گسترش دهید. شاید در آغاز کار طراحی اپلیکشن برایتان یک مانع بزرگ به نظر برسد. اما شاید عاقلانه‌تر باشد با مانعی شروع کنید که می‌توانید از رویش بپرید. تیم میرکاوب این مانع را برایتان هموار می‌کند. ما ایده‌های تازه‌ای برای طراحی اپلیکیشن در مازندران سراغ داریم. شما می‌توانید همراه با سفارش طراحی سایت از یک اپلیکیشن حرفه‌ای به طور همزمان بهره‌مند شوید. فرصت را از دست ندهید و همین حالا با مشاوران میرکاوب تماس بگیرید.

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیازات / 5. تعداد نظر:

اولین نفری باشید نظر میدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

میخواهید بدانید، در مورد ما چه میگویند؟

بیانیه چشم‌انداز شرکت میرکاوب: معتمد ترین شرکت ارائه دهنده خدمات مبتنی بر وب در ایران و خاورمیانه، با کیفیت مثال‌زدنی و تجربه‌ای لذت‌بخش تا سال 1405

ارتباط باما

مازندران، آمل، خیابان امام خمینی، آفتاب58
اپلیکیشن پرتال مشتریان
تمامی حقوق این سایت برای شرکت میرکا روناک کاسپین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
کتابچه راهنمای استفاده از بهترین تاکتیک ها برای رشد برند آنلاین شما👌

نام و شماره تماس خودتان را وارد کنید