طراحی اپلیکیشن با میرکاوب

طراحی یک اپلیکیشن اختصاصی و متناسب با نیاز کسب و کار حساسیت های زیادی دارد خصوصاً وقتی که هم نسخه اندروید و هم نسخه IOS اپلیکیشن مورد نیاز باشد.

اینجا پیشنهاد می شود که فقط به یک شرکت و یا تیم با تجربه و متخصص و به روز اعتماد کنید تا خدای ناکرده در آینده دچار خسارت نشوید و بتوانید اپلیکیشن را توسعه دهید و آن را نگهداری کنید

چرا میرکاوب را انتخاب کنیم؟

عمومأ اپلیکیشن های مورد نیاز کاربران توسط زبان دارت و به کمک فلاتر پیاده سازی می‌شود که جزو مدرن ترین و قوی ترین تکنولوژی های برنامه نویسی موبایل است.
تحلیل و طراحی اختصاص که برای پروژه شما انجام می‌شود و همینطور مستند سازی تمام اطلاعات برای همیشه در پرتال مشتریان میرکاوب می‌تواند نشان دهنده حسن نیت و کیفیت بالای عملکرد پروژه باشد.

برای تماشای فیلم نظرات مشتریان ما کلیک کنید.

سوالات پرتکرار

اگر سؤالی دارید، لطفاً سؤالات متداول را بررسی کنید یا برای
جزئیات بیشتر با ما تماس بگیرید.

هزینه طراحی اپلیکیشن چقدر است؟

بعد از ثبت درخواست اپلیکیشن و برگزاری یک جلسه آنلاین نیاز سنجی و شناخت پروژه، زمان و هزینه مورد نیاز برای طراحی اپلیکیشن برآورد می‌شود.

هزینه پشتیبانی و آپدیت چقدر است؟

برای رسیدن به کیفیت بالای عملکرد پروژه و نزدیک شدن به سلیقه کارفرما، تمام اپلیکیشن های شرکت میرکاوب تا سه ماه بعد از تحویل به مشتری شامل پشتیبانی و به روزرسانی کاملاً رایگان می‌شود و بعد از هزینه پشتیبانی سالانه معادل 15 الی 25 درصد از مبلغ کل پروژه خواهد بود
و برای به‌روز رسانی های مورد نیاز بعد از درخواست اعلام هزینه انجام می‌شود.

اپلیکیشن را منتشر هم میکنید؟

بله. بنا به درخواست شما، اپلیکیشن شما در کافه بازار، مایکت، گوگل استور و سیب آپ منتشر خواهد شد.

آموزش مدیریت اپلیکیشن هم دارید؟

بله حتماً. بعد از تحویل اپلیکیشن در یک یا چند جلسه آنلاین و یا چند ویدئو آموزشی (به انتخاب خودتان) نحوه مدیریت اپلیکیشن آموزش داده می‌شود.

آیا اپلیکیشن از تعداد محصول بالا پشتیبانی می‌کند؟

بله حتماً.

اگر نیاز به مشاوره دارید با ما تماس بگیرید

میخواهید بدانید، در مورد ما چه میگویند؟

بیانیه چشم‌انداز شرکت میرکاوب: معتمد ترین شرکت ارائه دهنده خدمات مبتنی بر وب در ایران و خاورمیانه، با کیفیت مثال‌زدنی و تجربه‌ای لذت‌بخش تا سال 1405

ارتباط باما

مازندران، آمل، خیابان امام خمینی، آفتاب58
اپلیکیشن پرتال مشتریان
تمامی حقوق این سایت برای شرکت میرکا روناک کاسپین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.