طراحی اپلیکیشن در بابلسر + مشاوره رایگان!

با طراحی اپلیکیشن در بابلسر فروشگاه فیزیکی‌تان را به فروشگاه مجازی پیوند دهید. طراحی اپلیکشن، فروشگاهی است که صندوق‌دار ندارد. فروشگاهی بدون صف، بدون صندوق و بدون نیاز به کارکنان بسیار. همه این‌ها به لطف فناوری طراحی اپلیکیشن امکان‌پذیر است.
با ما در ادامه همراه باشید
این مطلب توسط تیم محتوا میرکاوب و به قلم آرزو مظلوم ساکی نوشته شده است.
رشد تحول آفرین کسب و کارها با طراحی اپلیکیشن برای مخاطبان گوشی باز در بابلسر

طراحی اپلیکیشن در بابلسر برای صاحبان مشاغل این منطقه بسیار ضروری است. این روزها تقریبا تمامی کسب و کارها تحت تاثیر فناوری‌های دیجیتال قرار گرفته‌اند. یکی از اصلی‌ترین ابزارها برای ارائه خدمات ما به مشتریان، ساخت اپلیکیشن موبایل است. به بیان روشن‌تر پیش از آنکه جبر فناوری از صحنه کسب و کار حذفتان کند، این روند دیجیتالی شدن را جدی بگیرید. می‌توان گفت هم اکنون بهترین زمان برای ورود به بازار خدمات آنلاین است.

 در عصر دیجیتال دیگر نفت ارشمندترین منبع دنیا نیست. بدون شک برخورداری از ابزارهای فناوری یکی از اصلی‌ترین منابع قدرت کسب و کارها است.

ارائه خدمات و محصولات از طریق طراحی اپلیکیشن در بابلسر
ارائه خدمات و محصولات از طریق طراحی اپلیکیشن در بابلسر

در ادامه می‌خوانیم:

انواع طراحی اپلیکیشن از نظر ساختار کدامند؟

برای طراحی اپلیکیشن در بابلسر به چه نکاتی توجه کنیم؟

چگونگی طراحی اپلیکیشن در بابلسر و پیشی گرفتن از رقبا؟

مزایای طراحی اپلیکیشن در بابلسر چیست؟

هزینه طراحی اپلیکیشن چقدر است؟

تجربه داشتن فروشگاه بدون صف، بدون صندوق و بدون فروشنده با ساخت اپلیکیشن موبایل
تجربه داشتن فروشگاه بدون صف، بدون صندوق و بدون فروشنده با ساخت اپلیکیشن موبایل

انواع طراحی اپلیکیشن از نظر ساختار کدامند؟

طراحی اپلیکیشن در بابلسر به شدت وابسته به نوع ساختار کسب و کار است. اپلیکیشن‌ها از نظر ساختار به چندین دسته تقسیم می‌شوند.

اپلیکیشن‌های بومی

اپلیکیشن‌های بومی یا Native از جمله لوکس‌ترین و گران‌ترین ساختارهای طراحی هستند. چرا که برای نسخه‌های IOS و اندروید بایستی به طور جداگانه برنامه‌نویسی اعمال شود. ساختار اپلیکیشن بومی بسیار بهینه و با کیفیت است. اما هزینه توسعه و پشتیبانی آن در مقایسه با دیگر انواع طراحی‌ها گران‌تر است.

اپلیکیشن‌های ترکیبی

اپلیکیشن‌های ترکیبی یا Hybrid در مقایسه با اپلیکیشن‌های بومی به صرفه‌تر هستند. کدنویسی این نوع طراحی برای هر دو نسخه اندروید و IOS با زبان‌های برنامه نویسی JavaScript، CSS، HTML اجرا می‌شود. ویژگی اصلی این نوع طراحی در سرعت لود بالا، کیفیت و هزینه بسیار مقرون به صرفه خلاصه می‌شود. اما کارایی و عملکرد این نوع طراحی در مقایسه با طراحی بومی پایین‌تر است.

اپلیکیشن‌های وب پیشرونده

اپلیکیشن وب پیشرونده یا Web App با کدنویسی HTML، CSS، JavaScript اجرا می‌شوند. این نوع طراحی برای کسب و کارهایی که به دنبال یک راه سریع با هزینه کمتر برای ارائه خدمات خود هستند، مناسب است.

پیوند فروشگاه فیزیکی به فروشگاه مجازی با طراحی اپلیکیشن در بابلسر
پیوند فروشگاه فیزیکی به فروشگاه مجازی با طراحی اپلیکیشن در بابلسر

برای طراحی اپلیکیشن در بابلسر به چه نکاتی توجه کنیم؟

طراحی اپلیکیشن در بابلسر یک روش بسیار موثر برای بهبود تجربه کاربری و رشد کسب و کارها است. اما برای اینکه از یک اپلیکیشن موفق برخوردار شوید، باید به چند نکته اصلی توجه کنید؛

تعیین هدف

 تعیین اهداف کسب و کار جزء پارامترهای اولیه ساخت اپلیکیشن موبایل است. نوع کسب و کار ما تا حد بسیار زیادی در تعیین نوع اپلیکیشن موثر است. علاوه بر آن ما بایستی بدانیم که کاربران هدفمند اپلیکیشن کسب و کار ما چه کسانی هستند. از چه نوع قالب اپلیکیشنی می‌خواهید استفاده کنید؟ طراحی اپلیکیشن فروشگاهی، شرکتی و یا خدماتی؟ نوع قابلیت‌ها و افزونه‌های  مورد نیاز در طراحی اپلیکیشن چیست؟ چه خدماتی را می‌خواهید به مشتریانتان ارائه دهید؟

تحقیق و بازاریابی

برای موفقیت کارایی یک اپلیکیشن، بایستی تحقیقات بازاریابی مورد نیاز انجام شود. این بررسی‌ها شامل بررسی نیازها، خواسته‌ها، ترجیحات و رفتارهای کاربران هدفمند و همچنین برنامه‌ریزی و استراتژی‌های رقابتی است. بابلسر از جمله مناطق سرسبز و گردشگری شمال ایران است. انتخاب یک تیم دیجیتال مارکتینگ مناسب در این خطه، تنها راه رشد و گسترش کسب و کار شما در بازاریابی آنلاین است. چرا که فقط یک تیم مستقر در این منطقه با شرایط بازاریابی آن به خوبی آشناست.

طراحی و توسعه

پس از آنکه هدف و استراتژی‌های بازاریابی طراحی شد. نوبت به توسعه اپلیکیشن می‌رسد. طراحی یکپارچه، مفهومی و مناسب از جمله ویژگی‌های یک طراحی موفق است. علاوه بر آن طراحی برنامه محور، واکنشگرا و با ثبات نیز بایستی برای ساخت اپلیکیشن موبایل مورد توجه قرار گیرد.

بازخورد و بهبود

بررسی دریافت نظرات و بازخورد کاربران پس از فعال شدن اپلیکیشن حائز اهمیت است. بدین ترتیب با بررسی نظرات می‌توانیم به مشکلات احتمالی اپلیکیشن پی ببریم و بهبودهای مورد نیاز را بر آن اعمال کنیم.

چگونگی طراحی اپلیکیشن در بابلسر و پیشی گرفتن از رقبا ؟

چه کنیم که برای طراحی اپلیکیشن از سایر رقبا متمایز باشیم؟ رقابت برای راه اندازی و ساخت اپلیکیشن موبایل برای صاحبان مشاغل بسیار است. در حال حاضر هر بازاریابی سعی در بهبود روند دیجیتالی شدن کسب و کار خود دارد. در نتیجه کاربران هر لحظه با اپلیکیشن‌های بهتر همراه با قابلیت‌های بیشتری روبرو هستند. آیا می‌خواهید برای طراحی اپلیکیشن در بابلسر از سایر رقبای همسان خود جلوتر بروید؟ در این بخش ما به شما چند راهکار اصولی معرفی می‌کنیم؛

تمرکز بر تجربه کاربری بهتر

با ارائه تجربه کاربری بهتر و سریع‌تر می‌توانید کاربران را به سوی خدمات خود جذب کنید و از رقبا متمایز شوید. برای این کار باید از طراحی آسان و قابل فهم استفاده کنید. استفاده از پیچیدگی‌های جانبی یا رنگ و لعاب‌های اضافی تنها باعث سردرگمی کاربران می‌شود.

تخصص در یک حوزه خاص

تا حد امکان سعی کنید در یک حوزه خاص فعالیت کنید. چند دسته بودن فعالیت‌های شما به خدمات اصلی‌تان آسیب می‌زند. همیشه فعالیت در یک حوزه خاص باعث شناخته‌تر شدن شما در میان سایر رقبا می‌شود. در نتیجه این ویژگی را دست‌کم نگیرید.

ارائه امکانات جدید و منحصر به فرد

با اضافه کردن امکانات جدید و منحصر به فرد به اپلیکیشن، شانس جذب مشتریان بیشتری را خواهید داشت. برای نمونه اضافه کردن قابلیت‌های هوشمند، ارتباط با اپلیکیشن‌های دیگر، ترجمه خودکار متون و … .

برآورده کردن نیازهای کاربران

 با پوشش‌دهی تمامی نیازهای کاربران می‌توانید از سایر رقبا متمایز شوید. برای نمونه ارائه بخش‌هایی برای خرید آسان محصولات، دریافت پیشنهادات شخصی، ایجاد یک شبکه اجتماعی در اپلیکشن، برخورداری از افزونه‌های سبد خرید، ارسال رایگان و … .

طراحی بصری زیبا و جذاب

طراحی گرافیکی جذاب و با کیفیت همیشه در جذب مشتریان احتمالی موثر است. چرا که مشتریان همیشگی به خوبی با سطح کیفیت خدمات‌تان آشنا هستند. اما یک قالب گرافیکی بهینه و مرتبط با نوع کسب و کارتان نشان‌دهنده هوشمندی شما در بازاریابی دیجیتال است.

ارائه استراتژی‌های بازاریابی نوین، طراحی و توسعه توسط تیم تخصصی میرکاوب
ارائه استراتژی‌های بازاریابی نوین، طراحی و توسعه توسط تیم تخصصی میرکاوب

مزایای طراحی اپلیکیشن در بابلسر چیست؟

طراحی اپلیکیشن در بابلسر مزایای بسیاری را با خود به همراه دارد. از جمله اصلی‌ترین مزایای ساخت اپلیکیشن موبایل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

نگاه دیجیتالی به آینده

دیجیتالی شدن نه فقط کسب و کارها را بلکه تمامی افراد را تحت تاثیر خود قرار داده است. اپلیکیشن طراحی شده برای کسب و کار، راهی برای دیجیتالی شدن آن است. با بهره‌مندی از اپلیکیشن، صاحبان مشاغل می‌توانند به دنبال بهبود فرایندهای مرتبط با ارائه خدمات درون برنامه‌ای، ارائه بهترین سرویس‌ها و تحقق استراتژی‌های متنوع و با کیفیت باشند. به همین دلیل بسیاری از کسب و کارها به این نتیجه رسیده‌اند که باید با زبان دیجیتالی با مشتریانشان ارتباط برقرار کنند.

تعامل بیشتر با مشتریان

از دیگر مزایای طراحی اپلیکیشن در بابلسر، برقراری تعامل و ارتباط با مشتریان است. در نتیجه بدون نیاز به تبلیغات اضافی می‌توانید فقط با یک کلیک مشتریان هدفمند را به خدمات خود جذب کنید.

تجربه کاربری بالا

دریافت تجربه کاربری بی‌نظیر از دیگر مزایای طراحی اپلیکیشن محسوب می‌شود. به خصوص گوشی بازها به خوبی از اپلیکیشن‌های متنوع خدماتی استقبال می‌کنند. استفاده از امکاناتی مانند ارسال پیامک، نوتیفیکیشن و ارسال ایمیل از جمله راهکارهایی است که باعث آشنایی هرچه بیشتر مشتریان از خدمات شما می‌شود.

برآوردن نیازهای مشتریان

طبیعتا با طراحی اپلیکیشن در بابلسر به راحتی می‌توانید نیازهای مشتریان‌تان را برآورده کنید. معمولا مشتریان برای دسترسی بیشتر به سراغ نصب اپلیکیشن‌ها می‌روند. یافتن نزدیک‌ترین فروشگاه، نزدیک‌ترین مکانیکی، نزدیک‌ترین موسسه و … .

ارائه خدمات قابل دسترس

به مراتب ارائه خدمات قابل دسترس‌تر، رضایت بیشتر مشتریان را به همراه خواهد آورد. در نتیجه با ساخت اپلیکیشن موبایل می‌توانید اهداف بازاریابی جدی‌تری را دنبال کنید. چرا که افزایش عرضه و تقاضا باعث افزایش سوددهی بیشتر می‌شود.

گسترش کسب و کار

ساخت اپلیکیشن موبایل به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید از فرصت‌های بهتری برای جذب مشتریان و ارائه خدمات‌تان استفاده کنید. در واقع هدف از دیجیتالی شدن کسب و کارها، رساندن پیام‌های تبلیغاتی به گوشه و کنار منطقه است.

هزینه طراحی اپلیکیشن چقدر است؟

هزینه طراحی اپلیکیشن در بابلسر به بسیاری از عوامل مرتبط با پروژه و شرایط مختلف بستگی دارد. بنابراین نمی‌توان دقیقا قیمت ساخت اپلیکیشن موبایل را تخمین زد. اما در ابن بخش به برخی از پارامترهای موثر در هزینه طراحی اپلیکیشن می‌پردازیم.

پلتفرم مورد استفاده

متغیر بودن هزینه طراحی اپلیکیشن برای IOS و طراحی اپلیکیشن برای اندروید کمی متفاوت است. البته این موضوع بیشتر به انتخاب نوع اپلیکیشن بستگی دارد. به مراتب اگر بخواهید از اپلیکیشن بومی استفاده کنید، بایستی برای هر یک از نسخه‌ها به طور جداگانه کدنویسی شود.

پیچیدگی و حجم کار

هزینه طراحی اپلیکیشن برای پروژه‌های پیچیده‌تر بیشتر از پروژه‌های کوچک و ساده است. در نتیجه یکی از پارامترهای موثر در تعیین قیمت ساخت اپلیکیشن موبایل، میزان پیچیدگی آن است.

قابلیت‌ها و افزونه‌ها

هرچقدر که امکانات و قابلیت‌های بیشتری به اپلیکیشن شما اضافه شود، هزینه طراحی بیشتر می‌شود.

در مجموع هزینه طراحی اپلیکیشن در سایر کشورها از صد دلار تا چند صد هزار دلار و یا حتی بیشتر، متغیر است. برای اطلاع از تعرفه قیمت ساخت اپلیکیشن موبایل می‌توانید با تیم تخصصی میرکاوب تماس حاصل فرمایید.

جمع‌بندی

طراحی اپلیکیشن در بابلسر مختص کسب و کارهایی است که به دنبال برندسازی قوی هستند. کسب و کارهایی که می‌خواهند  از فناوری‌های پیشرفته برای ارائه تجربه کاربری بهتر استفاده کنند. در مجموع ساخت اپلیکیشن موبایل این امکان را به صاحبان مشاغل می‌دهد تا فعالیت‌های بازاریابی‌شان را گسترش دهند. افزایش فروش، سودآوری، جذب مشتریان جدید و مواردی از این قبیل جزء ویژگی‌های اصلی طراحی اپلیکیشن محسوب می‌شود.

 تیم تخصصی میرکاوب با برخورداری از جدیدترین دانش فناوری، حرفه‌ای‌ترین خدمات طراحی اپلیکیشن را در اختیار مشتریان خود قرار داده است. ارائه مشاوره رایگان حتی به صورت حضوری، طراحی و توسعه اپلیکیشن، بهینه‌سازی، پشتیبانی و بازاریابی تنها بخشی از خدمات تیم تخصصی میرکاوب به مشتریان است.

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیازات / 5. تعداد نظر:

اولین نفری باشید نظر میدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

میخواهید بدانید، در مورد ما چه میگویند؟

بیانیه چشم‌انداز شرکت میرکاوب: معتمد ترین شرکت ارائه دهنده خدمات مبتنی بر وب در ایران و خاورمیانه، با کیفیت مثال‌زدنی و تجربه‌ای لذت‌بخش تا سال 1405

ارتباط باما

مازندران، آمل، خیابان امام خمینی، آفتاب58
نمایندگی کشور مالزی: 18-17, SETAPAK GREEN CONDOMINIU 53000 Kuala Lumpur, Malaysia
اپلیکیشن پرتال مشتریان
تمامی حقوق این سایت برای شرکت میرکا روناک کاسپین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
کتابچه راهنمای استفاده از بهترین تاکتیک ها برای رشد برند آنلاین شما👌

نام و شماره تماس خودتان را وارد کنید