استراتژی محتوا چیست؟

تا حالا دیدید کسب‌وکار یا افرادی رو که روی بازاریابی محتوایی سرمایه‌گذاری میکنن و بعد از یک مدت تولید محتوا هیچ نتیجه‌ای رو نمی‌گیرند و خیلی زود هم دلسرد میشن و فکر می‌کنند که تولید محتوا کار بیهوده‌ای هست؟ به نظر شما تولید محتوا واقعاً بیهودست؟ اگر تولید محتوا کار بی‌نتیجه‌ای بود به نظرتون کسب‌وکارهای موفقی مثل دیجی‌کالا و علی‌بابا میرفتن سراغش؟ چرا همیشه بخش اعظمی از فعالیت‌های تبلیغاتی این شرکت‌های بزرگ در بخش محتوا داره انجام میشه؟ مطمئن باشید یکی از اصلی‌ترین الزامات موفقیت در تولید محتوا داشتن استراتژی محتوایی درست و اجرای مو به موی اون استراتژی هست.

تقویم محتوایی چه کمکی به ما میکنه؟

بعد از اینکه استراتژی تولید محتوا مشخص شد، باید تمرکزمون رو بزاریم روی اجرای دقیق و صدالبته با یک برنامه‌ریزی درست. اینجاست که اهمیت تقویم محتوایی مشخص میشه و به تولیدکننده محتوا کمک میکنه که مطابق برنامه‌ریزی از قبل انجام شده، به تولید و انتشار مطالب بپردازه.

داشتن تقویم محتوایی مزیت‌های دیگه‌ای هم داره. مثلاً: اعتماد بیشتر موتورهای جستجو به وبسایت به دلیل منظم بودن و همین‌طور جلب نظر هواداران وبسایت به دلیل مشخص‌بودن زمان‌های انتشار.

چرا به تقویم و استراتژی محتوایی نیاز داریم؟

اگر شما هم قصد دارید از بازاریابی محتوایی به نفع کسب‌وکار خودتون استفاده کنید باید این رو بدونید که بدون داشتن تقویم و استراتژی محتوایی درست و هدفمند، احتمال موفقیت خیلی کم هست و حتی اگر بتونید به سودآوری هم برسید باز هم زمان خیلی بیشتر نیاز هست تا نتیجه تلاش‌های شما به عرصه بشینه. چون رقبای شما بیکار نمیشن و با پیداکردن فضاهای خالی (gap) بازار، به‌سرعت مشغول به تولید محتوا میشن و اگر شما استراتژی و تقویم درستی نداشته باشید احتمالاً این فضا هارو از دست خواهید داد.

چرا باید میرکاوب را انتخاب کنیم؟

بهتر است به جای توضیح مزایای رقابتی خودمان، به شما پیشنهاد کنیم که از مشتریان قبلی ما نظرخواهی کنید. اگر همگی خوشنود بودند، شما هم راضی خواهید بود. ✌️

برای تماشای فیلم نظرات مشتریان ما کلیک کنید.

اگر نیاز به مشاوره دارید با ما تماس بگیرید

میخواهید بدانید، در مورد ما چه میگویند؟

بیانیه چشم‌انداز شرکت میرکاوب: معتمد ترین شرکت ارائه دهنده خدمات مبتنی بر وب در ایران و خاورمیانه، با کیفیت مثال‌زدنی و تجربه‌ای لذت‌بخش تا سال 1405

ارتباط باما

مازندران، آمل، خیابان امام خمینی، آفتاب58
اپلیکیشن پرتال مشتریان
تمامی حقوق این سایت برای شرکت میرکا روناک کاسپین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.