طراحی اپلیکیشن در گیلان

پوشیدن یک دست کت‌وشلوار برای شرکت در جلسه، داشتن ویترین شیک، تولید نرم‌افزار جدید، تبلیغات و صدها چیز دیگر همگی هزینه دارند. طراحی اپلیکیشن در گیلان هم با توجه به محتویات پُر بار و اصولی آن هزینه بر و زمان بر است.
با ما در ادامه همراه باشید
این مطلب توسط تیم محتوا میرکاوب و به قلم آرزو مظلوم ساکی نوشته شده است.
مشتری مداری، خلق مشتری، رضایت مشتری فقط از طریق ساخت اپلیکیشن در رشت

طراحی اپلیکیشن در رشت برای ساکنان استان گیلان با بهترین خدمات ممکن در مجموعه میرکاوب امکان‌پذیر است. در سال‌های اخیر سفارش ساخت اپلیکیشن موبایل در گیلان مورد توجه بسیاری از صاحبان مشاغل قرار گرفته است. در حال حاضر شاهد فعالیت‌های موثراپلیکیشن‌های قدرتمند در استان گیلان هستیم. امروزه بسیاری از کسب و کارهای فروشگاهی، شرکتی و خدماتی از طریق طراحی اپلیکیشن اختصاصی به محبوبیت تجاری رسیدند. برای آشنایی بیشتر با جزئیات طراحی اپلیکیشن موبایل در رشت تا انتهای مطلب با ما همراه شوید.

میرکاوب پیشرو در ساخت تخصصی‌ترین انواع اپلیکیشن در شمال کشور

در ادامه می‌خوانیم:

ضرورت طراحی اپلیکیشن در گیلان

ساخت اپلیکیشن در رشت برای سیستم عامل‌های اندروید و IOS

مزایای طراحی اپلیکیشن موبایل در گیلان

سرمایه‌گذاری برای ساخت اپلیکیشن در گیلان

پیامدهای ساخت اپلیکیشن در گیلان

هزینه ساخت اپلیکیشن در گیلان

پارامترهای موثر بر هزینه ساخت اپلیکیشن

برای برندینگ شدن در بازاریابی آنلاین با میرکاوب همراه شوید

ضرورت طراحی اپلیکیشن در گیلان

در سراسر جهان نزدیک به دو میلیارد نفر گوشی هوشمند دارند. با توجه به حجم چنین مصرف کننده‌هایی، ضرورت طراحی اپبیکیشن در رشت مهم می‌شود. اگرچه اولین گزینه‌ای که به ذهن هر بازاریابی می‌رسد، طراحی سایت است. اما ساخت اپلیکیشن در رشت ویژگی‌های مختص به خود را شمال می‌شود.  ۷۰ درصد مصرف کنندگان ترجیح می‌دهند یک شرکت یا فروشگاه را به جای تبلیغات از طریق سایت و اپلیکیشن بشناسند. به نظر ۹۰ درصد مصرف کنندگان ساخت اپلیکیشن در کنار طراحی سایت به کسب و کار، اعتبار می‌دهد. در این میان بسیاری از افراد بر این باورند که شرکت‌ها و فروشگاه‌هایی که دارای سایت و اپلیکیشن هستند به رابطه خوب با مشتریان علاقمندند.

نکته کلیدی این است که لزومی ندارد نیویورک تایمز یا یک مجله تجاری در رتبه یک صنعت باشید، تا افراد مجذوب شما شوند. کافیست که تنها خدمات باکیفیت و منحصری را به مشتریان ارائه دهید. در آن زمان استقبال پر شور مخاطبان را لمس خواهید کرد. چرا که کاربران آماده دریافت محصولات و خدمات باکیفیت هستند. در نتیجه شما به اندازه هر بازاریابی، فرصت ارائه خدمات و محصولات شگفت انگیز و یاری رسان را خواهید داشت.

ساخت اپلیکیشن در رشت برای سیستم عامل‌های اندروید و IOS

هر اپلیکیشنی بر اساس طراحی، قابلیت اجرا بر روی یک یا چند سیستم عامل را داراست. طراحی، ویژگی‌ها و قابلیت‌های هر اپلیکیشن بستگی به نوع ساختار برنامه دارد. اینکه شما از چه نوع ساختاری برای اپلیکیشن خود استفاده می‌کنید، بسیار حائز اهمیت است. برای آشنایی با انواع ساختار اپلیکیشن‌ها می‌توانید به مطلب طراحی اپلیکیشن برای سایت مراجعه کنید. با ساخت اپلیکیشن برای هر دو نسخه اندروید و IOS می‌توانید محیط کاربری تازه‌تری از مفاهیم بازاریابی را تجربه کنید. پیاده سازی ذهنیت بازاریابی نوین در قالب اپلیکیشن، مسیر پیشرفت قابل توجهی را در اختیارتان خواهد گذاشت.

مزایای طراحی اپلیکیشن موبایل در گیلان

از سوی دیگر برخورداری از راه اندازی اپلیکیشن برای هر دو نسخه اندروید و IOS بستگی به سطح انتظارات شما هم خواهد داشت. اینکه تا چه حد می‌خواهید برای سفارش اپلیکیشن در رشت بودجه صرف کنید! آیا در کنار وب سایت اختصاصی، قصد سفارش ساخت اپلیکیشن دارید؟ یا آنکه کدنویسی اختصاصی برای راه اندازی یک اپلیکیشن بدون سایت را در نظر گرفتید؟ تمامی این موارد برای تعیین هزینه ساخت اپلیکیشن حائز اهمیت است.

طراحی اپلیکیشن در رشت مزیت‌های بسیاری را برای رشد کسب و کارتان شامل می‌شود. از جذب مخاطبان و مشتریان تازه گرفته تا فروش بیشتر در قالب سفارش از طریق اپلیکیشن، از جمله مزیت‌های آن محسوب می‌شود. در ادامه به سایر مزایای ساخت اپلیکیشن موبایل اشاره می‌کنیم.

 • افزایش وفاداری مشتریان
 • برقراری ارتباط و تعامل با مشتریان
 • برندینگ و محبوبیت از طریق ارسال نوتیفیکیشن‌ها و یادآوری‌ها
 • افزایش آگاهی نسبت به تازه‌ترین و پرفروش‌ترین محصولات
 • افزایش آگاهی نسبت به خدمات ارائه داده شده
 • ترغیب بیشتر مشتریان به خرید
 • ایجاد افزایش اعتبار کسب و کار
 • دسترسی بهتر مشتریان به خدمات و سفارش‌دهی
 • کاهش هزینه‌های تبلیغاتی مانند پیامک یا تبلیغات چاپی
 • ارتقاء خدمات بهینه‌تر و قابل دسترس به مشتریان
 • دریافت سریع بازخورد مشتریان

به دنبال طراحی یک اپلیکیشن حرفه ای در گیلان هستید؟

سرمایه‌گذاری برای ساخت اپلیکیشن در گیلان

طراحی اپلیکیشن موبایل در رشت را می‌توان بهترین نوع سرمایه‌گذاری بازاریابی تبلیغاتی دانست. نیمی بیشتر از مخاطبان دارنده گوشی‌های هوشمند هستند. به مراتب دسترسی به اپلیکیشن‌ها ساده‌تر از هر ابزاری است. البته توصیه می‌شود که پس از طراحی سایت به سراغ طراحی اپلیکیشن بروید. چرا که با داشتن سایت، هزینه ساخت اپلیکیشن برایتان مقرون به صرفه‌تر خواهد بود. از جمله دلایل سرمایه‌گذاری برای ساخت اپلیکیشن در رشت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

دلایل سرمایه‌گذاری برای طراحی اپلیکیشن موبایل چیست؟

 • برخورداری اغلب کسب و کارها از کانال‌ها و اپلیکیشن‌های موبایلی برای بازاریابی آنلاین
 • معرفی بهتر خدمات و محولات از طریق ساخت اپلیکیشن تخصصی
 • خرید آنلاین در هر زمان و هر مکان از سوی مشتریان
 • تبدیل گوشی‌های هوشمند به یک ابزار محبوب برای فعالیت‌های روزمره و دریافت خدمات عالی
 • تجربه لذت کاربری بالا با استفاده از اپلیکیشن‌های خوش ساخت
 • شکل‌گیری روابط انعطاف‌پذیر و تعامل با مشتریان از طریق ساخت اپلیکیشن در رشت
حرکت به سوی بازاریابی مدرن با سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل

پیامدهای ساخت اپلیکیشن در گیلان

رشت از جمله شهرهای پررونق استان گیلان است. بسیاری از کسب و کارهای فعال در این شهر یا هنوز آنطور که باید شناخته نشده‌اند. یا خیلی آنطور که باید برای فعالیت در بازاریابی آنلاین، فعال نبودند. با ساخت اپلیکیشن در رشت می‌توانید توجه بسیاری از مخاطبان را از جمله گردشگران، به خدمات خود جلب کنید. بسیاری از گردشگران در زمان ورود به رشت، آشنایی کافی نسبت به خدمات معتبر ندارند. در نتیجه اولین کاری که می‌کنند دست به دامن اینترنت و سرچ در موتور گوگل می‌شوند. یافتن وب سایت کاری‌تان در صورت سئو شدن، در نتایج گوگل چندان کار سختی نیست.

تا اینجای کار همه چیز به خوبی پیش می‌رود. اما زمانی مخاطب به مشتری دائمی و وفادار تبدیل می‌شود که بتواند از طریق وب سایت‌تان به سمت اپلیکیشن تخصصی‌تان هدایت شود. همیشه نصب اپلیکیشن برای جذب مشتریان کارساز است. چرا که زمانی مشتری میل به نصب اپلیکیشن پیدا می‌کند که نخواهد شما را از دست بدهد. به همین جهت صاحبان مشاغل از طریق طراحی اپلیکیشن موبایل قادر خواهند بود تا برند خود را قوی‌تر از همیشه جلوه دهند.

هزینه ساخت اپلیکیشن در رشت

امروزه بسیاری از متقاضیان درصدد سفارش ساخت اپلیکیشن در رشت و گیلان هستند. اما اطلاعات کافی درباره هزینه طراحی اپلیکیشن موبایل در رشت یا در سایر نواحی استان گیلان ندارند. اپلیکیشن‌ها دارای انواع و ساختارهای گوناگونی هستند. در نتیجه همه اپلیکیشن‌ها از نظر سطح کیفیت، قابلیت‌ها، ویژگی‌ها و هزینه، یکسان نیستند. انتخاب نوع اپلیکیشن تا حد بسیار زیادی تعیین کننده هزینه آن است. اپلیکیشن‌ها بر حسب ساختار دارای انواع زیر هستند.

۱. اپلیکیشن وب پیشرونده

اپلیکیشن وب پیشرونده به عنوان ارزان‌ترین نوع اپلیکیشن‌ها شناخته شده است. این نوع اپلیکیشن بیشتر به کار کسانی می‌آید که دارای وب سایت هستند. در نتیجه می‌توانند از همان نسخه وب سایت برای ساخت اپلیکیشن موبایل استفاده کنند.

۲. اپلیکیشن ترکیبی

اپلیکیشن ترکیبی از دیگر انواع اپلیکیشن‌های بهینه و مناسب است. سطح کیفیت بالای این نوع اپلیکیشن سبب شده تا اغلب افراد به سفارش این نوع اپلیکیشن روی آورند. تجربه لذت کاربری بالا، قیمت مناسب و کد نویسی برای هر دو نسخه اندروید و  IOS از ویژگی‌های آن است.

۳. اپلیکیشن بومی

اگر به دنبال ساختار لوکس و منحصر به فرد هستید، اپلیکیشن بومی را انتخاب کنید. این نوع اپلیکیشن به عنوان گران‌ترین نوع شناخته شده است. چرا که جدا از کیفیت فوق‌العاده آن بایستی برای اندروید و IOS جداگانه کدنویسی شود. به دلیل قیمت بالا و هزینه بر بودن آن، اغلب شرکت‌ها و ارگان‌های خاص به سراغ اپلیکیشن بومی می‌روند.

پارامترهای موثر بر هزینه ساخت اپلیکیشن

علاوه بر انتخاب نوع اپلیکیشن، پارامترهای دیگری بر هزینه ساخت اپلیکیشن در رشت تاثیرگذار است. طراح اپلیکیشن پیش از هر اقدامی نوع نیاز کاری شما را مورد بررسی قرار می‌دهد. پس از برگزاری جلسات مشاوره مرتبط با طراحی اپلیکیشن، فرایند ساخت اپ انجام می‌شود. از دیگر عوامل موثر بر هزینه ساخت اپلیکیشن می‌توان به سفارشی کردن طراحی بصری، پلتفرم‌ها، زیرساخت یا مدیریت‌ اپلیکیشن، هزینه‌های مرتبط با نگهداری اپلیکیشن و مواردی از این قبیل اشاره کرد.

جمع‌بندی

طراحی اپلیکیشن موبایل در رشت و گیلان به دلیل حوزه پیشبرد صنایع مختلف، بسیار ضروری است. ارائه محصولات و خدمات از طریق ساخت اپلیکیشن در رشت یکی از هوشمندانه‌ترین تبلیغات بازاریابی به شمار می‌رود. تیم مجرب میرکاوب با برگزاری جلسات مشاوره تمام فرایند ساخت اپلیکیشن در رشت را با جزئیات به مشتریان ارائه می‌دهد. پس از بررسی‌های لازم می‌توانید با توجه به نوع اپلیکیشن، بودجه و سطح انتظارات، از بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات موجود بهره‌مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر همین حالا با تیم تخصصی میرکاوب تماس حاصل فرمایید.

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیازات / 5. تعداد نظر:

اولین نفری باشید نظر میدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

میخواهید بدانید، در مورد ما چه میگویند؟

بیانیه چشم‌انداز شرکت میرکاوب: معتمد ترین شرکت ارائه دهنده خدمات مبتنی بر وب در ایران و خاورمیانه، با کیفیت مثال‌زدنی و تجربه‌ای لذت‌بخش تا سال 1405

ارتباط باما

مازندران، آمل، خیابان امام خمینی، آفتاب58
اپلیکیشن پرتال مشتریان
تمامی حقوق این سایت برای شرکت میرکا روناک کاسپین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
کتابچه راهنمای استفاده از بهترین تاکتیک ها برای رشد برند آنلاین شما👌

نام و شماره تماس خودتان را وارد کنید