سفارش ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای

سفارش ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای کوچک‌ترین بازار کارآمد شماست. دست‌چین کردن مخاطبان هدفمند تنها یکی از ویژگی‌های ساخت اپلیکیشن است. تغییرآفرینی در روند کسب و کار از دیگر امتیازهای ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای است. با طراحی اپلیکیشن روی خط بازاریابی دیجیتال حرکت کنید.
با ما در ادامه همراه باشید
این مطلب توسط تیم محتوا میرکاوب و به قلم آرزو مظلوم ساکی نوشته شده است.
سفارش اپلیکیشن موبایل حرفه ای

برای سفارش ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای چطور و از کجا شروع کنیم؟ پرسشی که اغلب علاقمندان نرم افزارهای موبایل در موتور جستجوی گوگل به دنبالش هستند. قبل از آنکه به سراغ پاسخ این پرسش برویم. باید بگوییم که طراحی اپلیکیشن موبایل در میان عموم کاربران بسیار جالب و جذاب است. به خصوص اگر شما دارای کسب و کار یا وب سایتی باشید، این جذابیت دو برابر می‌شود. برای ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای باید به دو مقوله توجه داشته باشید. یکی آنکه چقدر می‌خواهید برای سفارش ساخت اپلیکیشن حرفه ای هزینه کنید؟ و دیگری آنکه نیاز کاری شما برای طراحی اپلیکیشن چیست؟ برای پاسخ به این پرسش‌ها تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

ساخت طراحی اپلیکیشن حرفه‌ای ایده‌ای مناسب برای برندینگ و مارکتینگ

در ادامه می‌خوانیم:

برای ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای از کجا شروع کنیم؟

ارتباط طراحی سایت با طراحی اپلیکیشن

ضرورت ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای

انواع ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای از نظر فنی کدامند؟

انواع اپلیکیشن حرفه‌ای از نظر کاربرد کدامند؟

مزیت‌های ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای

خدمات ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای در میرکاوب

طراحی اپلیکیشن موبایل، فاکتوری مهم برای موفقیت در بازار توسعه و فناوری

برای سفارش ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای از کجا شروع کنیم؟

برای ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای از کجا شروع کنیم؟ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای یک انتخاب هوشمندانه و متفاوت است. در حال حاضر تلفن‌های همراه بیشترین کارایی را در زندگی روزمره ما دارند. به طوری که دسترسی به تمامی خدمات از طریق طراحی اپلیکیشن موبایل به راحتی امکان‌پذیر است. ورود گوشی‌های هوشمند به بازار، سبب پیشرفت بسیاری از کسب و کارها شده است. تولید و طراحی اپلیکیشن‌های حرفه‌ای و هدفمند بخش بزرگی از این فرایند است. ارتباط موثر با مخاطب، افزایش فروش و برندینگ شدن، تنها بخشی از فواید ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای محسوب می‌شود. قبل از آنکه به فکر طراحی اپلیکیشن موبایل باشید، بایستی اهداف خود را پیاده‌سازی کنید. فرم و ساختار اپلیکیشن‌ها از نظر کیفیت با یکدیگر متفاوت است. در واقع طراحی اپلیکیشن دارای انواع گوناگونی است. این گوناگونی سبب شده تا هر یک هزینه‌های مختص به خود را شامل شوند.

ارتباط طراحی سایت با طراحی اپلیکیشن

ناگفته نماند که طراحی اپلیکیشن از بسیاری جهات با طراحی سایت متفاوت است. اما اگر شما داری یک وب سایت کاری باشید، به مراتب هزینه ساخت اپلکیشن برایتان به صرفه‌تر خواهد بود. فرض را بر این بگذارید که شما هیچ سایتی ندارید. طراحی اپلیکیشن به طور اختصاصی و بدون داشتن سایت، مستلزم صرف هزینه بالاست. به دلیل آنکه طراحی اپلیکیشن موبایل، به طور جداگانه نیاز به کدنویسی اختصاصی دارد. قطعا هزینه‌های کدنویسی اختصاصی کمی قابل توجه است. اما اگر شما دارنده یک وب سایت هستید. فرضا دارای یک سایت فروشگاهی هستید و می‌خواهید در کنار سایت، طراحی اپلیکیشن موبایل هم داشته باشید. در این صورت هزینه ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای بسیار کمتر از کدنویسی اختصاصی است.

ضرورت ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای

استفاده از اپلیکیشن‌های مختلف به نوعی خوراک روزانه اغلب کاربران است. از خودتان بپرسید در طی روز چند بار اپلیکیشن‌های مختلف را نصب یا دانلود می‌کنید! ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای تاثیر مستقیم بر روی برندینگ شدن کسب و کارتان دارد. گوشی‌های هوشمند تنها پلتفرم قابل دسترس همه کاربران است. در نتیجه طراحی اپلیکیشن موبایل تا حد بسیار زیادی به افزایش فروش شما کمک می‌کند. از سوی دیگر اپلیکیشن‌ها سبب تعامل و ارتباط بیشتر میان فروشندگان و خریداران می‌شود. از جمله رایج‌ترین و پرطرفدارترین اپلیکیشن‌ها می‌توان به اپلیکیشن‌های تاکسی یاب اشاره کرد. بدون شک تمامی افراد برای یکبار هم که شده از اپلیکیشن تاکسی یاب استفاده کردند. همچنین امکان خرید کالاهای فروشگاهی، سفارش غذا و سایر خدمات از طریق اپلیکیشن‌ها نشان‌دهنده ضرورت آن است.

به دنبال طراحی اپلیکیشن حرفه ای هستید؟

انواع ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای از نظر فنی کدامند؟

اپلیکیشن وب پیشرونده یا Progressive Web App

اپلیکیشن وب پیشرونده در واقع وب سایت‌هایی هستند که با استفاده از گوشی همراه هوشمند می‌توان به آن دسترسی داشت. در طراحی این نوع اپلیکیشن، از نرم افزارهای تحت وب و محبوب‌ترین زبان‌های برنامه نویسی مانند HTML استفاده می‌شود. این نوع طراحی اپلیکیشن مناسب هر دو سیستم اندروید و IOS است. از جمله ویژگی‌های این نوع طراحی می‌توان به قیمت مناسب و نصب آسان برای گوشی اندروید و گوشی IOS اشاره کرد.

Hybrid Appاپلیکیشن ترکیبی یا

این نوع طراحی اپلیکیشن حرفه‌ای بر روی گوشی‌های هوشمند نصب می‌شوند. اما به واسطه مرورگرهای وب اجرایی می‌شوند. عدم نیاز به سیستم عامل خاص از جمله ویژگی‌های این نوع طراحی محسوب می‌شود. همچنین امکان ساده‌سازی در روند توسعه نرم افزار از دیگر امتیازهای طراحی اپلیکیشن ترکیبی موبایل است. به راحتی می‌توان گفت که از میان انواع طراحی اپلیکیشن موبایل، این نوع طراحی بهترین گزینه است.

اپلیکیشن بومی Native App

از دیگر انواع ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای می‌توان به اپلیکیشن بومی اشاره کرد. سیستم عامل بومی بسیار حرفه‌ای بوده و مزایای بسیاری را شامل می‌شود. این نوع طراحی بیشتر تمایل به بهینه‌سازی تجربه کاربری دارد. همچنین سریع‌تر و کاربردی‌تر است. اما این نوع طراحی اپلیکیشن به گونه‌ای است که فقط مختص به یک سیستم عامل می‌باشد. به همین جهت به دلیل هزینه‌بر بودن آن، این نوع طراحی در ایران آنقدرها رایج نیست.

بازاریابی هدفمند بر اساس موقعیت مکانی از طریق طراحی اپلیکیشن موبایل

انواع اپلیکیشن حرفه‌ای از نظر کاربرد کدامند؟

همانطور که گفته شد طراحی اپلیکیشن موبایل از نظر کاربرد بسیار گوناگون است. هر یک از انواع طراحی‌ها دارای ویژگی‌های مختص به خود است. در این بخش به انواع ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای از نظر کاربرد اشاره می‌کنیم.

 • ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای آموزشی
 • ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای فروشگاهی
 • ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای خدماتی
 • ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای سرگرمی
 • ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای خبری

مزیت‌های ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای

با توجه به توضیحات گفته شده، ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای مزایای بسیاری دارد. از جمله مزیت‌های طراحی اپلیکیشن موبایل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

۱. ایجاد ارتباط با کاربران از طریق ساخت اپلیکیشن

جلب توجه مشتری از جمله اصلی‌ترین مزیت‌های طراحی اپلیکیشن موبایل است. شما با ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای به راحتی می‌توانید ویترینی مجلل از محصولات و خدمات خود داشته باشید. ویترینی که به راحتی قابل دسترس تمامی کاربران است.

۲. بازاریابی هدفمند بر اساس موقعیت مکانی

معمولا افراد تمایل به استفاده از نزدیک‌ترین خدمات اطراف محل سکونت‌شان دارند. ساخت اپلیکیشن این امکان را برای مشتریان فراهم می‌کند. سفارش محصول و استفاده از خدمات در کوتاهترین زمان ممکن، دقیقا انتظار خریداران از طراحی اپلیکیشن شماست.

۳. برندینگ و معرفی بیشتر کسب و کارها

از دیگر مزیت‌های ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای، برندینگ شدن است. شما می‌توانید در کنار وب سایت خود از طراحی یک اپلیکیشن حرفه‌ای و تخصصی بهره‌مند شوید. طبیعتا با طراحی اپلیکیشن موبایل بیش از پیش می‌توانید برند خود را به سایرین معرفی کنید.

۴. افزایش فروش برای کسب و کارها

با جذب مشتریان از طریق طراحی اپلیکیشن موبایل، می‌توانید فروش بیشتری را هم تجربه کنید. سهولت در دسترسی یک اپلیکیشن تجاری به مشتریان امکانات بسیار زیادی می‌دهد. یکی از این امکانات، خرید آسان محصولات و انتخاب خدمات است. می‌توان گفت وب سایت‌ها نام تجاری شما را به یک برند محبوب تبدیل می‌کنند. اما اپلیکیشن‌ها فروش شما را بالاتر خواهند برد.

۵. صرفه‌جویی در هزینه‌های تبلیغاتی

با ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای دیگر نیازی به سایر تبلیغات بازاریابی نخواهید داشت. چرا که طراحی اپلیکیشن موبایل به تنهایی یک تابلوی تبلیغاتی هوشمند و آنلاین است. در واقع کسب و کارتان به راحتی از طریق طراحی اپلیکیشن موبایل در فضای اینترنتی بدون صرف هزینه‌های اضافی باب می‌شود.

خدمات ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای در میرکاوب

برای طراحی اپلیکیشن موبایل نیاز به دانش تخصصی است. میرکاوب با برخورداری از تیم حرفه‌ای، ارائه دهنده خدمات تضمینی و استاندارد به مشتریان است. از جمله پروژه‌های اختصاصی میرکاوب می‌توان به پرتال مشتریان میرکاوب در کافه بازار اشاره کرد. گفتنی است که اپلیکیشن پرتال مشتریان میرکاوب از نوع بومی طراحی شده است. از دیگر نمونه‌ها می‌توان از اپلیکیشن مسترملک میرکاوب که از نوع pwa طراحی شده است، نام برد. در ادامه به خدمات ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای در میرکاوب می‌پردازیم.

چرا برای طراحی اپلیکیشن موبایل میرکاوب را انتخاب کنیم؟

 • ارائه طراحی اپلیکیشن موبایل منحصر به فرد
 • ارائه مشاوره رایگان در خصوص ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای
 • برخورداری از تیم حرفه‌ای و متخصص جهت طراحی به روزترین اپلیکیشن‌ها
 • ارائه چک لیست خدمات ارائه شده به مشتریان
 • برخورداری از سال‌ها تجربه حرفه‌ای و تخصصی


ایجاد رونق بازاریابی با ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای فقط با مجموعه تخصصی میرکاوب

ایجاد رونق بازاریابی با ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای فقط با مجموعه تخصصی میرکاوب

جمع‌بندی

بازار توسعه اپلیکیشن‌های موبایل بسیار پرشتاب و پر رونق است. به همین جهت اغلب کسب و کارها در کنار وب سایت تخصصی، تمایل به طراحی ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای دارند. طراحی اپلیکیشن موبایل مستلزم پیاده‌سازی استراتژی‌های فنی و تخصصی است. اما با توجه به هزینه بر بودن طراحی اپلیکیشن‌ها، نتایج بازاریابی هوشمندانه و فوق العاده‌ای را به همراه دارد. گفتنی است که برای اطمینان از دیده شدن اپلیکیشن‌ها از سوی کاربران، طراحان اپلیکیشن بایستی نگاهی دقیق‌تر و تخصصی‌تر داشته باشند.

در این خصوص تیم مجرب میرکاوب با برخورداری از دانش تخصصی، سفارش ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای را متقبل می‌شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه ساخت اپیکیشن حرفه‌ای همین حالا با مشاوران میرکاوب تماس حاصل فرمایید.

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیازات / 5. تعداد نظر:

اولین نفری باشید نظر میدهید

2 فکر در مورد «سفارش ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای»
  کاوه، پرست ۲۳ بهمن ۱۴۰۱

  مطالب خیلی مفید بود و ویرایش روانی داشت. با سپاس

  پاسخ
  سحر عسگریان ۲۴ بهمن ۱۴۰۱

  مفید و کاربردی بود سپاس گزارم🙏

  پاسخ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

میخواهید بدانید، در مورد ما چه میگویند؟

بیانیه چشم‌انداز شرکت میرکاوب: معتمد ترین شرکت ارائه دهنده خدمات مبتنی بر وب در ایران و خاورمیانه، با کیفیت مثال‌زدنی و تجربه‌ای لذت‌بخش تا سال 1405

ارتباط باما

مازندران، آمل، خیابان امام خمینی، آفتاب58
نمایندگی کشور مالزی: 18-17, SETAPAK GREEN CONDOMINIU 53000 Kuala Lumpur, Malaysia
اپلیکیشن پرتال مشتریان
تمامی حقوق این سایت برای شرکت میرکا روناک کاسپین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
کتابچه راهنمای استفاده از بهترین تاکتیک ها برای رشد برند آنلاین شما👌

نام و شماره تماس خودتان را وارد کنید