سفارش سئو سایت به‌صورت حرفه‌ای + مشاوره رایگان

سفارش سئو سایت به صورت حرفه‌ای دقیقاً مانند سفارش یک کلید طلایی است. کلید طلایی که درهای پیشروی کسب و کار را برایتان باز می‌کند. وب سایت بدون سئو مانند یک کوچه بن‌بست است که هیچ کسی به آن وارد نمی‌شود.
با ما در ادامه همراه باشید
این مطلب توسط تیم محتوا میرکاوب و به قلم آرزو مظلوم ساکی نوشته شده است.
سفارش سئو سایت به صورت حرفه ای

سئو سایت برای کسب‌وکارهای کوچک بسیار گسترده است. چرا که کسب‌وکارهای بزرگ از اعتبار قابل‌توجهی در میان مخاطبان برخوردار هستند. اما کسب‌وکارهای کوچک و نوظهور، باید توانایی جذب مخاطب را داشته باشند. ناگفته نماند که کسب‌وکارهای بزرگ اگر روی توسعه کسب و کار اینترنتی خود سرمایه‌گذاری نکنند، به‌راحتی قافله را خواهند باخت.
به یاد داشته باشید که شما نمی‌توانید یک وب‌سایت کم‌خرج اما طراز اول جهانی را داشته باشید. سئو سایت به‌صورت حرفه‌ای بایستی از یک ذهنیت بازاریابی محتوایی قدرتمند برخوردار باشد. برای رسیدن به موفقیت باید برنامه اثربخش بازاریابی محتوایی را به اهداف کسب‌وکارتان گره بزنید. می‌پرسید چطور یا چگونه؟ برای سفارش سئو سایت به‌صورت حرفه‌ای تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.


در ادامه می‌خوانیم:
سئو سایت چیست؟
ضرورت تولید محتوا برای سئو سایت
۷ مرحله برای سئو سایت با میرکاوب

سئو در میرکاوب

سئو سایت چیست؟

سئو سایت مجموعه‌ای از قوانین و ضوابط موتور جستجوی گوگل است که از این طریق می‌توانید در صفحه نتایج گوگل دیده شوید. اهمیت سئو سایت در افزایش رتبه گوگل، کسب رتبه‌های اول گوگل و دیده‌شدن در صفحه جستجو است. می‌توان گفت سئو سایت به‌صورت حرفه‌ای یک سرمایه‌گذاری طولانی‌مدت و مستمر است. متأسفانه خیلی از مواقع این سرمایه‌گذاری با تبلیغات زود بازده اشتباه گرفته می‌شود. وب‌سایت شما، فضای کاری شماست. بدون قراردادن محتوا در آن، هیچ شانسی برای دیده‌شدن یا شنیده‌شدن ندارید. در واقع تنها داشتن یک محصول فوق‌العاده، خدمات عالی یا هدفی متقاعدکننده، کافی نیست. شما باید از طریق سئو سایت، درج محتواهای باکیفیت، بازاریابی محتوایی کنید. پس قبل از آنکه دست‌به‌کار شوید، ذهنیت بازاریابی محتوایی خود را تقویت کنید. اگر هیچ‌گونه آشنایی با ذهنیت بازاریابی محتوایی ندارید، وقتتان را تلف نکنید و آن را به یک تیم حرفه‌ای دیجیتال مارکتینگ بسپارید.

سئو وبسایت خود را به حرفه‌ای ها بسپارید

ضرورت تولید محتوا برای سئو سایت

محتوا تولید کنید تا پیدا شوید. این یک شعار یا یک صحبت کلیشه‌ای نیست. توضیح درباره محصولات و خدمات به مطرح‌شدن آن در بازاریابی دیجیتالی کمک می‌کند. شما باید توضیح دهید تا مخاطب را از نوع خدمات خود مطلع کنید. پس تا می‌توانید محتوا تولید کنید. اما بهترین روش پیدا شدن محتوایتان، بهینه‌سازی آن برای موتورهای جستجو است. باید همیشه و به طور مستمر روی بهینه‌سازی سئو سایت خود، برای موتورهای جستجو تمرکز کنید. اصول اولیه سئو را بدانید و محتوایی ارزشمند با قابلیت اشتراک‌گذاری تولید کنید. به‌طوری‌که ارزش خواندن و مطالعه را داشته باشد. این محتوا در نتایج جستجوهای کاربران نمایش داده می‌شود. بدین ترتیب ترافیک خوبی از موتورهای جستجو به سایت شما می‌آید. در واقع جدی‌تر گرفتن سئو سبب می‌شود تا نتایج جستجوی سایت شما در طی دو سال دو برابر شود. می‌توان گفت سئو برای بقای سایت، حرف اول و آخر را می‌زند.

 با سئو سایت از هوش بازاریابی آنلاین بهره ببرید


۷ مرحله برای سئو سایت با میرکاوب

سئو سایت این امکان را به شما می‌دهد تا در نتایج جستجوی گوگل دیده شوید. مطرح شدن وب‌سایتتان از طریق بارگذاری محتواهای سئو شده سبب می‌شود که با رشد انفجاری بازدیدکنندگان روبرو شوید. اما جذب مخاطب به همین‌جا ختم نمی‌شود. چرا که تا به اینجای کار شما با مشتریان احتمالی روبرو شدید. درحالی‌که بایستی بتوانید مشتریان احتمالی را به مشتریان همیشگی تبدیل کنید. در اینجا پای سئو داخلی، لینک‌سازی، دسته‌بندی صفحات پیج، تولید محتواهای باکیفیت و به‌طورکلی سئو کلاه سفید به میان می‌آید.


۱. آنالیز سایت

تیم میرکاوب با برخورداری از دانش تخصصی، نیاز وب‌سایت شما را آنالیز می‌کند. همچنین با به‌کارگیری ابزارهای سئو، وب‌سایتتان از جنبه‌های مختلفی بررسی می‌شود. در واقع نیاز تمامی وب‌سایت‌ها از نظر سئو تکنیکال، سئو داخلی، سئو خارجی مورد بررسی قرار می‌گیرد. بدین ترتیب می‌توان با آگاهی کافی از وضعیت موجود سایت، استراتژی‌های مناسبی برای سئو سایت در نظر گرفت.
توجه داشته باشید که سئو سایت یک عامل برون‌سپاری نیست. در واقع اگر می‌خواهید واقعاً فروش بالایی داشته باشید یا در کسب‌وکارتان افزایش بهره‌وری را شاهد باشید، باید در جلسات مشاوره تیم سئو شرکت کنید. میرکاوب با ارائه مشاوره رایگان در خصوص سئو سایت، تمام اطلاعات مرتبط با بررسی فرایند کاری را در اختیارتان قرار می‌دهد. این جلسه‌ها به‌صورت ماهانه یا هفتگی حتی حضوری قابل‌اجراست.


۲. تدوین استراتژی سئو

سئو سایت مستلزم رعایت تدوین استراتژی سئو است. مجموعه‌ای که شامل بررسی کیوورد ریسرچ، سئو تکنیکال، سئو داخلی و سئو خارجی می‌شود. بنابراین باتوجه‌به آنالیزهای انجام شده، وب‌سایت اختصاصی برای توسعه کسب‌وکارتان طراحی می‌شود. در طی جلسات حضوری سئو، تیم با همیاری شما استراتژی‌های لازم را می‌چیند. در واقع تیم میرکاوب، شما را در تمامی مراحل کاری اعم از بهبود سایت، گزارش‌ها و به‌روزرسانی‌ها همراهی می‌کند. بدین ترتیب مشتریان می‌توانند از جزئیات تمامی فرایند کاری مطلع شوند.


۳. تحقیق کلمات کلیدی

بررسی و تحقیق کلمات کلیدی بخش دیگری از وظایف تیم طرح و پردازش شرکت میرکاوب است. ما هر ماه به طور میانگین فهرست مشخصی از کلمات کلیدی مرتبط با کسب‌وکار شما را در نظر خواهیم گرفت. برای هر عبارت کلیدی سطح حضور وب‌سایت را در گوگل سنجیده و بر اساس آن، وضعیت و جایگاه وب‌سایت شما را نسبت به رقبا در نظر می‌گیریم.
میرکاوب بر یک یا چند کلمه کلیدی خاص متمرکز نیست. ما روی سئو کلاه‌سیاه کار نمی‌کنیم. تأکید ما فقط بر روی سئو کلاه سفید و سبز است. بسیاری از وب‌سایت‌هایی که فقط روی بک‌لینک یا رپرتاژ متمرکز هستند، بعد از مدت ۶ ماه یا یک سال، وب‌سایتشان دچار افول شده یا حتی به طور کل از نتایج گوگل حذف می‌شوند.

بررسی فهرست شناور از پنجاه عبارت کلیدی برتر کسب‌وکار شما در هر ماه توسط تیم بازاریابی محتوایی میرکاوب

۴. سئو تکنیکال

سئو تکنیکال مستلزم بررسی ساختار لندینگ‌ها و تحلیل به‌کارگیری نیازهای تکنیکال است. بدین ترتیب می‌توان در مسیر اجرایی‌شدن سئو تکنیکال قرار گرفت. در این مرحله آنچه که انجام می‌شود شامل بررسی دقیق تمامی موارد اصولی سئو سایت است.

 • بالابردن سرعت سایت
 • امنیت سایت
 • استفاده از گواهی امنیتی SSL
 • استراکچر دیتاها
 • ریسپانسیو شدن سایت و سازگارشدن آن برای تمامی پلتفرم‌ها از جمله موبایل
 • بهینه‌سازی آدرس صفحات سایت
سئو سایت همراه با قالب‌های تخصصی، سرعت لود بالا، آنالیز وب‌سایت، مشاوره رایگان و حفظ امنیت بالای سایت فقط در میرکاوب

۵. سئو داخلی on page

یکی از دقیق‌ترین بخش‌های سئو سایت، سئو داخلی است. در این بخش تمامی اقداماتی که منجر به بهینه‌سازی صفحات وب و افزایش ترافیک سایت می‌شود، به کار می‌آید. در واقع سئو داخلی مرتبط به بخش‌هایی می‌شود که بر روی آن اختیارات کامل داریم. این اقدامات شامل موارد زیر است:

 • تولید محتواهای باکیفیت متنی، تصویری، ویدئویی
 • انتخاب کلمات کلیدی به‌کاررفته در متن
 • افزایش سرعت سایت
 • کاهش بانس ریت (نرخ پرش)
 • به‌روزرسانی محتواهای بارگذاری شده
 • لینک‌سازی داخلی


۶. سئو خارجی off page

آنچه که برای سئو خارجی در نظر گرفته می‌شود شامل بررسی وضعیت محتوا، به‌کارگیری استراتژی لینک‌سازی، تولید رپرتاژهای حرفه‌ای و پیاده‌سازی لینک‌سازی مستمر است. همچنین از دیگر بخش‌های سئو خارجی می‌توان به بازاریابی محتوا، کامنت مارکتینگ، حضور فعال در وب، بازاریابی تصویری و ویدئویی و به‌طورکلی تبلیغات اینترنتی اشاره کرد.

محتوا تولید کنید تا پیدا شوید

۷. چک‌لیست و گزارش‌دهی

بنا بر تجربه، تیم تخصصی میرکاوب، ایجاد تعامل و اعتماد متقابل را در موفقیت پروژه‌ها بسیار اثربخش می‌داند. برای آنکه با مشتریان خود به تعامل بهتری برسیم، آنچه که از سئو سایت موردنیاز است، بی‌پرده با مشتریان خود در میان می‌گذاریم. چه‌بسا حتی در این میان آموزش‌هایی را به مشتریان خود می‌دهیم تا بتوانند برای پیشبرد سایت خود از به‌کارگیری موارد تکنیکی بهره‌مند شوند. در پایان هر پروژه، چک‌لیستی از اقدامات انجام شده برای سئو سایت به‌صورت حرفه‌ای را به مشتریان ارائه می‌دهیم. در واقع با تهیه گزارش‌های مستمر به‌صورت ماهانه خیال شما را از مسیر درست خدمات خود آسوده می‌کنیم.

صحبت پایانی

این روزها بازار رقابتی میان شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ بسیار داغ است. حتی اغلب مارکتینگ‌ها با هدف ارائه طراحی و سئو سایت بسیار بی‌کیفیت اما ارزان‌قیمت در تلاش برای جذب مشتریان هستند. اما به یاد داشته باشید که هر عامل ارزشمندی نیازمند صرف هزینه و زمان است. تیم میرکاوب با به‌کارگیری دانش تخصصی خود در جهت اهداف کسب‌وکارها می‌کوشد تا بهترین و به‌روزترین خدمات خود را به مشتریان ارائه دهد. تعامل و اعتماد متقابل میان ما و مشتریان، رمز موفقیت پروژه‌های اثربخش در طولانی‌مدت است.

لبخند مشتریان میرکاوب

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیازات / 5. تعداد نظر:

اولین نفری باشید نظر میدهید

3 فکر در مورد «سفارش سئو سایت به‌صورت حرفه‌ای + مشاوره رایگان»
  morteza seifi ۱۲ دی ۱۴۰۱

  خیلی مفید و کاربردی بود سپاس

  پاسخ
  N.T ۱۵ دی ۱۴۰۱

  مطالب مثل همیشه مفید و آموزنده

  پاسخ
  Morteza seifi ۲۲ دی ۱۴۰۱

  واقعا مفید و کاربردی بود ممنون از خانم مظلوم ساکی

  پاسخ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

میخواهید بدانید، در مورد ما چه میگویند؟

بیانیه چشم‌انداز شرکت میرکاوب: معتمد ترین شرکت ارائه دهنده خدمات مبتنی بر وب در ایران و خاورمیانه، با کیفیت مثال‌زدنی و تجربه‌ای لذت‌بخش تا سال 1405

ارتباط باما

مازندران، آمل، خیابان امام خمینی، آفتاب58
نمایندگی کشور مالزی: 18-17, SETAPAK GREEN CONDOMINIU 53000 Kuala Lumpur, Malaysia
اپلیکیشن پرتال مشتریان
تمامی حقوق این سایت برای شرکت میرکا روناک کاسپین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
کتابچه راهنمای استفاده از بهترین تاکتیک ها برای رشد برند آنلاین شما👌

نام و شماره تماس خودتان را وارد کنید