طراحی وبسایت تاپ‌کلاس

بخش زیادی از افراد موفق جامعه و دانشجویان دانشگاه‌های برتر و خصوصاً در رشته‌های پرتقاضا، همان دانشجویانی هستند که در مدارس تیزهوشان تحصیل‌کرده‌اند. گویا مدارس تیزهوشان سهم با ارزشی از موفقیت دانش‌آموزان دارد و می‌تواند سکوی پرتاب بسیار خوبی برای آنها باشد. تاپ کلاس با بیش از 15 سال سابقه فعالیت، تلاش می‌کند به دانش‌آموزانی که قصد دارند در مدارس تیزهوشان قبول شوند کمک کند و آنها را آماده کند تا به‌راحتی این آزمون را پشت سر بگذارند.

می‌دانیم که شاید خیلی‌ها درگذشته این‌چنین وعده‌هایی داده باشند ولی در مرحله عمل مطابق قول‌هایشان نتوانسته باشند کمک شایانی به دانش‌آموزان بکنند، اما سابقه درخشان تاپ کلاس در سالیان فعالیت حرفه‌ای نشان می‌دهد که علی‌رغم اینکه هیچ تضمینی برای قبولی به شما ارائه نمی‌شود ولی خروجی قبولی‌ها درصد بسیار بالایی دارد و عملاً دروغ و رؤیا فروشی اتفاق نیفتاده بلکه آن دسته از دانش‌آموزانی که واقعاً تمرین و تلاش مستمر دارند حتماً می‌توانند به کمک تاپ کلاس این آزمون را با موفقیت پشت سر بگذارند.

وجود بازی‌های آنلاین هوش و ریاضی، انجمن‌های فعال در رشته‌های تخصصی و همچنین پشتیبانی نفربه‌نفر دانش‌آموزان از عمده مزیت‌های سایت تاپ کلاس به‌حساب میاید.

برخی از صفحات اصلی پروژه

میخواهید بدانید، در مورد ما چه میگویند؟

بیانیه چشم‌انداز شرکت میرکاوب: معتمد ترین شرکت ارائه دهنده خدمات مبتنی بر وب در ایران و خاورمیانه، با کیفیت مثال‌زدنی و تجربه‌ای لذت‌بخش تا سال 1405

ارتباط باما

مازندران، آمل، خیابان امام خمینی، آفتاب58
اپلیکیشن پرتال مشتریان
تمامی حقوق این سایت برای شرکت میرکا روناک کاسپین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.