سئو سایت در مازندران + مشاوره رایگان حضوری

حرف حساب کسب و کار شما چیست؟ هرچه که هست در نوع محتواهای وب سایت‌تان مشخص می‌شود. محتواهای متنی، تصویری، ویدیویی، دسته‌بندی محصولات و غیره باید با استانداردهای سئو بارگذاری شوند. سئو سایت در مازندران نشان‌دهنده مدل کسب و کار شماست.
با ما در ادامه همراه باشید
این مطلب توسط تیم محتوا میرکاوب و به قلم آرزو مظلوم ساکی نوشته شده است.

اگر دستی در کسب‌وکارهای اینترنتی داشته باشید، حتماً با واژه سئو سایت آشنا هستید. بسیاری از کاربران برای جستجوی خدمات مورد نظرشان، در موتور گوگل سرچ می‌کنند. در واقع گوگل سبب شده تا راه‌های دسترسی به کالاها و خدمات ساده‌تر شود. اگر وب‌سایت کسب‌وکارتان فاقد استانداردهای سئو باشد، در صفحات جستجوی گوگل نمایش داده نخواهد شد. در نتیجه بسیاری از مشتریان و بازدیدکنندگانتان را از دست خواهید داد. سئو سایت در مازندران این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید با استفاده از کلمات کلیدی پرمخاطب، وب‌سایت خود را پربازدید کنید.

در ادامه می‌خوانیم:
اهمیت سئو سایت در مازندران
خدمات سئو سایت در مازندران
مزایای سئو سایت در مازندران
مراحل سئو سایت در میرکاوب
قیمت سئو سایت در مازندران

سئو در میرکاوب

اهمیت سئو سایت در مازندران

همه به خوبی می‌دانیم که استان مازندران از جمله مناطق گردشگری و حاصلخیز شمال کشور است. این منطقه به جهت وجود کسب‌وکارهای سنتی و صنعتی از رونق بسیاری برخوردار است. اما به دلیل عدم وجود تبلیغات اینترنتی و راه‌اندازی وب‌سایت تخصصی، بسیاری از این کسب‌وکارها ناشناخته مانده‌اند. چه‌بسا اکثر گردشگرانی که به این منطقه سفر می‌کنند برای رفع احتیاجات خود دست به دامن گوگل می‌شوند؛ بنابراین چه بهتر که این‌گونه کسب‌وکارها با راه‌اندازی یک وب‌سایت حرفه‌ای بتوانند خدمات خود را به عموم مخاطبان در سراسر ایران معرفی کنند. در این حالت سئو سایت در مازندران به کمک صاحبان مشاغل آمده و برندینگ شدن آنان را قابل دسترس می‌کند. در نتیجه اهمیت سئو سایت در مازندران اینجا خودنمایی می‌کند.
بنابراین با راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی حرفه‌ای و استفاده از استانداردهای سئو سایت می‌توان به اهمیت آن پی برد. جذب مخاطبان و بازدیدکنندگان، معرفی محصول و خدمات به عموم مخاطبان، افزایش فروش و رونق در کسب‌وکار تنها بخشی از اهمیت سئو سایت محسوب می‌شود. در یک تعریف خودمانی، سئو سایت باعث بهتر دیده شدن خدمات شما در موتور جستجوی گوگل می‌شود. بدین ترتیب مشتریان به سادگی می‌توانند شما را در نتایج گوگل پیدا کنند. در نهایت امکان تبدیل شدن بازدیدکنندگان احتمالی به مشتریان همیشگی وجود دارد.

سئو وبسایت خود را به حرفه‌ای ها بسپارید

خدمات سئو سایت در مازندران

پیشنهاد می‌شود برای سئو سایت در مازندران حتماً به شرکت‌های مارکتینگ در شمال کشور مراجعه کنید. چرا که از این طریق می‌توانید از مشاوره رایگان و حضوری برخوردار شوید. برقراری ارتباط با سئوکار حرفه‌ای در مازندران، باعث هر چه پیشبرد خدمات وب‌سایتتان خواهد شد. ازآنجایی‌که هر کسب‌وکار اینترنتی به سئو و بهینه‌سازی سایت نیاز دارد، باید برخورداری از خدمات سئو سایت را در اولویت کاری خود قرار دهد.
از جمله خدمات سئو سایت در مازندران می‌توان به پارامترهای کلیدی زیر اشاره کرد:

 • اجرای سئو تکنیکال
 • اجرای سئو خارجی-off page
 • اجرای سئو داخلی- on page
 • خدمات تولید محتوای منحصربه‌فرد با استانداردهای سئو
 • به‌روزرسانی محتواهای سایت
 • بهبود آدرس‌های سایت
 • دسته‌بندی منوی صفحات وب‌سایت
 • استراتژی بهینه‌سازی سایت
 • رفع مشکلات فنی سایت
چراغ کسب‌وکارتان را با سئو سایت روشن نگه دارید

مزایای-سئو-سایت-در-میرکاوب

۸۵ درصد افراد برای جستجوی کالا و خدمات مورد نظرشان از وب‌سایت‌ها بازدید می‌کنند. وب‌سایت‌هایی که از قدرت تولید محتواهای باکیفیت، راه‌های تماس و پشتیبانی ۲۴ ساعته برخوردارند. قطعاً اعتماد به این‌گونه وب‌سایت‌ها پررنگ‌تر خواهد بود. سئو سایت تنها یکی از پارامترهای کلیدی برای برجسته شدن وب‌سایت‌های کسب‌وکار است. از طریق سئو سایت و رعایت استانداردها و ضوابط گوگل می‌توانید موفق به دریافت رتبه شوید. حتی امکان قرارگیری وب‌سایت در صفحه نخست جستجوی گوگل و ردیف اول هم وجود دارد. منتهای مراتب آنچه که قابل توجه است، استمرار در بهینه‌سازی وب‌سایت است. در واقع سئو سایت به یکباره ایجاد نشده و یک نتیجه تدریجی را برایتان به جا می‌گذارد. از دیگر مزیت‌های سئو سایت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • افزایش بازدیدکنندگان وب‌سایت
 • برندینگ و مطرح‌شدن در فضای اینترنتی
 • معرفی محصول و خدمات به حجم بسیاری از مخاطبان هدفمند
 • امکان افزایش فروش از طریق سئو سایت
 • تبدیل مشتریان احتمالی به مشتریان ثابت
 • اعتباربخشی وب‌سایت از طریق سئو سایت
 • ایجاد اعتماد و اطمینان یا امنیت ذهنی در خریداران
 • بررسی جایگاه کسب‌وکار در مقایسه با سایر رقبا
 • بررسی میزان پیشروی رشد و توسعه کسب‌وکار
 • امکان ارسال محصول و ارائه خدمات به سراسر ایران
 • دسترسی آسان مشتریان به محصولات و خدمات شما
جذب مخاطبان وفادار، درآمدزایی اینترنتی، متنوع سازی و جهت‌گیری کسب‌وکار فقط از طریق سئو سایت


مراحل سئو سایت در مازندران

در این بخش برای درک بهتر متقاضیان به شرح مختصری درباره هر یک از مراحل سئو سایت در مازندران می‌پردازیم.


مشاوره رایگان سئو سایت

مشاوره تخصصی و حضوری کاملاً رایگان، اولین قدم برای سئو سایت در شرکت میرکاوب است. شرکت میرکاوب این امکان را برای همشهریان شمالی فراهم کرده تا بتوانند از جلسات مشاوره حضوری و رایگان بهره‌مند شوند. این جلسات طی چند جلسه مستمر و جامع برگزار می‌شود. در این جلسات صفر تا صد وب‌سایت کسب‌وکارتان بررسی می‌شود. همچنین آیتم‌های موردنیاز برای وب‌سایتتان لحاظ می‌شود. در نهایت تمامی خدمات مرتبط با سئو سایت با تأیید تیم تخصصی سئو و مشارکت کارفرماها ارائه داده می‌شود.


تحقیق و انتخاب کلمات کلیدی مؤثر

تیم سئو میرکاوب، فهرستی شناور از ۵۰ کلمات کلیدی اصلی و مرتبط با کسب‌وکارتان را مورد بررسی قرار می‌دهد. تحقیق کلمات کلیدی اصلی به طور ماهانه و بر حسب نوع نیاز وب‌سایتتان انجام می‌شود. قابل ذکر است که تمامی کلمات کلیدی به طور هدفمند انتخاب می‌شوند. اجازه دهید برای انتخاب کلمات کلیدی صحیح مثالی بزنیم.
برای نمونه شما صاحب یک آموزشگاه موسیقی هستید و می‌خواهید کلمات کلیدی صحیح و مرتبط را انتخاب کنید. به‌مراتب انتخاب کلمه کلیدی «آموزش موسیقی با استانداردهای جهانی» هدفمندتر از کلمه کلیدی «آموزش موسیقی» است. چرا که برای کلمه کلیدی «آموزش موسیقی با استانداردهای جهانی» اگرچه شاید با افزایش ترافیک بالا روبرو نباشد، اما مخاطبان هدفمندی را به خود جذب می‌کند. مخاطبانی که به دنبال یادگیری حرفه‌ای موسیقی هستند. اما کلمه کلیدی «آموزش موسیقی» تنها ترافیک بالایی را به همراه دارد؛ اما هدفمند و پربازده نخواهد بود.

هنوز هم برای سئو سایت در مازندران دچار شک و تردید هستید؟ تا دیر نشده با مشاوران سئو میرکاوب در تماس باشید


بهینه‌سازی ساختار سایت و کدنویسی

بهینه‌سازی استراکچر سایت باتوجه‌به پنل خدماتی سئو سایت انجام می‌شود. دراین‌خصوص شرکت میرکاوب دارای پنل‌های خدماتی ویژه‌ای برای صاحبان مشاغل است. شما می‌توانید باتوجه‌به نوع نیاز کسب‌وکارتان و همچنین سطح بودجه خود از انواع خدمات سئو سایت میرکاوب استفاده کنید.
به‌طورکلی استراتژی سئو سایت در مازندران یا سئو سایت در دیگر نقاط ایران شامل موارد مختلفی است. این موارد شامل دسته‌بندی صفحات سایت، تولید محتوا، به‌روزرسانی محتواها، به‌روزرسانی آدرس صفحات سایت، پیاده‌سازی سئو تکنیکال، سئو داخلی، سئو خارجی، سئو محلی، درج تصاویر و ویدئوها، تحقیق کلمات کلیدی، بک‌لینک‌ها، رپرتاژ و موارد این‌چنینی می‌شود.


استراتژی تولید محتوای منحصربه‌فرد و کاربرپسند

تولید محتواهای یونیک و منحصربه‌فرد بخش دیگری از سئو سایت حرفه‌ای محسوب می‌شود. شما نمی‌توانید بدون بارگذاری محتواهای سئو به نتیجه مطلوب برسید. چرا که اغلب مخاطبان با خواندن محتواهای بارگذاری شده در سایت، جذب خدمات شما می‌شوند. می‌توان این‌چنین بیان کرد که بیش از ۸۵ درصد مخاطبان برای خواندن محتواهای مفید و ارزشمند، از وب‌سایت شما بازدید می‌کنند.
توجه کنید که هیچ مخاطبی جزء اموال شرکت یا فروشگاه شما نیست. مخاطبان چه از نظر ذهنی و چه از نظر فیزیکی در هر زمان که دلشان بخواهد می‌توانند از سایت شما بازدید کنند. یا در هر زمان که بخواهند بلند شوند و بروند. فقط محتوایی که بسیار مفید و مرتبط باشد، می‌تواند مخاطب را متصل به ما نگه دارد.


پیاده‌سازی سئو تکنیکال

تمامی مسائل فنی از بالابردن سرعت سایت گرفته تا دسته‌بندی منوهای سایت، جزء زیرمجموعه سئو تکنیکال محسوب می‌شوند. می‌توان گفت اجرای سئو تکنیکال، ستون فقرات یک وب‌سایت حرفه‌ای است. در نتیجه برای بهبود وب‌سایتتان حتماً باید اجرای سئو تکنیکال را جدی بگیرید.

سئو سایت به شما اجازه می‌دهد تا مسیر روند رشد کسب‌وکارتان را کنترل کنید


نحوه قرارداد برای سئو سایت

همان‌طور که گفته شد سئو سایت یکی از مراحل حساس و تامل برانگیز طراحی وب‌سایت است. دریافت نتیجه اگرچه در مدت‌زمان کوتاه امکان‌پذیر است؛ اما اغلب این پروسه دارای یک روند تدریجی است. در نتیجه نباید انتظار قریب‌الوقوع یک پیشرفت ناگهانی را داشت. باتوجه‌به تغییرات مداوم الگوریتم‌های گوگل، کسب رتبه، افزایش فروش و جذب مخاطبان کاملاً در یک پروسه تدریجی اتفاق می‌افتد. در نتیجه شما نمی‌توانید در کمتر از مدت ۶ ماه به نتیجه مطلوب از سئو سایت برسید. به همین منظور قراردادهای شرکت میرکاوب برای سئو سایت بین مدت ۶ الی ۱۴ ماه تنظیم می‌شود. در صورت تمایل مشتریان، مدت‌زمان قرارداد سئو سایت، تمدید می‌شود.


ارائه چک‌لیست و گزارش کار ماهانه

در آخر ماه چک‌لیستی از تمامی خدمات ارائه داده شده و مرتبط با سئو سایت در اختیار کارفرماها قرار داده می‌شود. با ارائه این چک‌لیست می‌توانید از تمامی خدمات سئو سایت و جزئیات آن مطلع شوید. در واقع ارائه این چک‌لیست، تضمینی برای جلب اعتماد شما به خدمات تیم میرکاوب است.

از سئو سایت در مازندران تا جذب مخاطبان و رشد کسب‌وکار


قیمت سئو سایت در مازندران

قیمت سئو سایت در مازندران کاملاً باتوجه‌به نوع خدمات و بر اساس استاندارد تعرفه قیمت‌ها انجام می‌شود. همان‌طور که از پیش گفته شد، مدت‌زمان قرارداد برای سئو سایت بین ۶ الی ۱۴ ماه است. شما می‌توانید باتوجه‌به نوع نیاز وب‌سایت خود این مدت‌زمان قرارداد را تمدید کنید. هر یک از خدمات مرتبط با سئو سایت، دارای تعرفه قیمتی مختص به خود است. تمامی این جزئیات در جلسات مشاوره تخصصی و رایگان به طور کامل به کارفرماها و صاحبان مشاغل توضیح داده خواهد شد.

سئو وبسایت خود را به حرفه‌ای ها بسپارید


صحبت پایانی

بهترین روش پیدا شدن در تجارت الکترونیک، تولید محتواهای بهینه‌سازی شده برای موتورهای جستجو است. بسیاری از صاحبان مشاغل می‌خواهند در کسب‌وکار اینترنتی خود موفق باشند. اما نمی‌دانند چطور یا چگونه! برای موفقیت در کسب‌وکار اینترنتی تنها یک راه وجود دارد، آن هم بهینه‌سازی و سئو سایت است. تیم تخصصی میرکاوب با بررسی تمام صفحات وب‌سایت شما، نیاز آن را بررسی کرده و خدمات اجرایی و مؤثر خود را روی آن پیاده‌سازی می‌کند. برای دریافت مشاوره سئو سایت در مازندران همین حالا با ما تماس بگیرید.

لبخند مشتریان میرکاوب

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیازات / 5. تعداد نظر:

اولین نفری باشید نظر میدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

میخواهید بدانید، در مورد ما چه میگویند؟

بیانیه چشم‌انداز شرکت میرکاوب: معتمد ترین شرکت ارائه دهنده خدمات مبتنی بر وب در ایران و خاورمیانه، با کیفیت مثال‌زدنی و تجربه‌ای لذت‌بخش تا سال 1405

ارتباط باما

مازندران، آمل، خیابان امام خمینی، آفتاب58
اپلیکیشن پرتال مشتریان
تمامی حقوق این سایت برای شرکت میرکا روناک کاسپین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
کتابچه راهنمای استفاده از بهترین تاکتیک ها برای رشد برند آنلاین شما👌

نام و شماره تماس خودتان را وارد کنید