سئوی قدرتمند یا بهترین شرکت سئو سایت چه ویژگی دارد؟

سئو قدرتمند با بهترین شرکت سئو سایت!! استانداردسازی سایت فقط با سئو قدرتمند و با بهترین شرکت سئو سایت حاصل می‌شود. حرکت به سمت پیشروی در کسب و کار فقط از طریق اعتماد به یک شرکت سئو سایت معتبر امکان‌پذیر است.
با ما در ادامه همراه باشید
این مطلب توسط تیم محتوا میرکاوب و به قلم آرزو مظلوم ساکی نوشته شده است.
شتری‌پسند، خریدارانه و کاملاً مخاطب‌محور از جمله شناسه‌های سئو سایت باکیفیت

اگر به دنبال ایده‌پردازی و جذب مخاطب هستید، تنها راه چاره شما به‌کارگیری استانداردهای سئو است. انتخاب بهترین شرکت سئو در ایران تا حد بسیار زیادی، راه را برای شما هموار می‌کند. اما پیش از آنکه به سراغ بهترین شرکت سئو بروید، باید ویژگی‌های آن را بشناسید. داشتن اطلاعات کافی به شما کمک می‌کند تا انتخاب ایده‌آلی داشته باشید. سئو یکی از اصلی‌ترین ابزارهایی است که می‌توانید به کمک آن در صفحه نتایج گوگل دیده شوید. فراموش نکنید که شما از طریق سئو در هر کسب‌وکار صنعتی که باشید، می‌توانید مخاطبانی برای خود ایجاد کنید.


در ادامه می‌خوانیم:
سئو چیست؟
انتخاب بهترین شرکت سئو در ایران
خدمات سئو میرکاوب

سئو در میرکاوب


سئو چیست؟

سئو به معنای بهینه‌سازی موتورهای جستجو است. در تعریف ساده‌تر می‌توان گفت که برای به‌دست‌آوردن رتبه در گوگل باید بهینه‌سازی وب‌سایتتان را در اولویت کاری خود قرار دهید. گوگل دارای یک سری ضوابط و قوانین مختص به خود است. قوانین موردنظر گوگل شامل نوع صفحه‌بندی وب‌سایت، محتواهای بارگذاری شده، لینک‌دهی، تحقیق صحیح کلمات کلیدی، استراکچر دیتاها و … می‌شود. با رعایت این نوع سازوکارها می‌توانید به‌راحتی موفق به دریافت رتبه گوگل شوید. اما توجه داشته باشید که کسب رتبه در گوگل به معنای موفقیت ۱۰۰٪ فروش بالای شما نیست. در واقع هیچ تضمینی برای افزایش مخاطبان و یا تبدیل مشتریان فعلی به مشتریان همیشگی نیست.
چه‌بسا تجربه ثابت کرده که بسیاری از وب‌سایت‌ها باتوجه‌به قرارگیری در رتبه اول و دوم نتایج گوگل، همچنان تغییری در روند بازده کاری‌شان دیده نشده است. دیده‌شدن وب‌سایت در صفحه اول نتایج گوگل، تنها به دیده‌شدن بیشتر شما کمک می‌کند. در نتیجه امکان بالارفتن تعداد بازدیدکنندگانتان خواهد بود. اما برای جذب مخاطبان، ایده‌های کلیدی‌تری مانند بارگذاری محتواهای باکیفیت و سئو شده از اهمیت بیشتری برخوردار است. پیشنهاد می‌شود برای آشنایی بیشتر با مفهوم سئو به محتوای خدمات مشاوره سئو مراجعه کنید.

سئو وبسایت خود را به حرفه‌ای ها بسپارید

انتخاب بهترین شرکت سئو در ایران

باتوجه‌به توضیحات گفته شده، احتمالاً کمی با ماجرای سئو آشنا شدید. اما انتخاب بهترین شرکت سئو در ایران برای کسب‌وکارها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. این روزها بازار انواع شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ بسیار داغ است. متأسفانه اغلب این شرکت‌ها برای جذب مشتریان، اصرار به تضمین ۱۰۰ درصدی دارند. درحالی‌که اولاً قرارگیری در خط اول و دوم گوگل تضمینی برای موفقیت فروش شما نیست. دوما کسی مالک رتبه‌بندی گوگل نیست که بتواند چنین تضمینی را به مشتری بدهد. ناگفته نماند که الگوریتم‌های گوگل به طور روزانه در حال تغییر هستند. بنابراین نمی‌توان یک قانون اصلی برای بودن در خط اول گوگل پیدا کرد.
در مجموع می‌توان گفت انتخاب بهترین شرکت سئو، مستلزم توجه به یک سری نکات پایه‌ای و تکنیکال است. در ادامه به نکات قابل‌توجه برای ماهیت کار یک شرکت سئو می‌پردازیم.

سئو قدرتمند و ارتباط آن با بهینه‌سازی سایت و افزایش بازدیدکنندگان


۱. انتخاب کلمات کلیدی صحیح و مؤثر

تعیین کلمات کلیدی مؤثر، برای تولید محتواهای متنی بسیار حائز اهمیت است. در بسیاری از مواقع اگر صاحب یک کسب‌وکار اینترنتی مانند «دکوراسیون داخلی» باشید، حتماً بر این تصورید که کلمه «دکوراسیون داخلی» بهترین کلمه کلیدی است. اما کاملاً در اشتباهید. اگرچه کلمه «دکوراسیون داخلی» ترافیک زیادی ایجاد می‌کند؛ اما منجر به جذب مخاطبان هدفمند نمی‌شود. چرا که در بسیاری از مواقع کسانی که کلمه کلیدی «دکوراسیون داخلی» را در سرچ گوگل جستجو می‌کنند، به دنبال استفاده از خدمات دکوراسیون نیستند. چه‌بسا شاید بخواهند تازه با مفهوم دکوراسیون داخلی آشنا شوند. یا حتی مشغول به تحصیل در شاخه دکوراسیون داخلی بوده و فقط اطلاعاتی راجع به آن می‌خواهند.
البته نه فقط صاحبان مشاغل، بلکه بسیاری از سئو کاران نیز دچار این اشتباه بزرگ می‌شوند. اگر برای نمونه در زمینه «دکوراسیون داخلی» مشغول هستید، پیشنهاد می‌شود که از کلمات کلیدی مانند «خدمات دکوراسیون داخلی در تهران» – «خدمات دکوراسیون داخلی لوکس» و نظایر این‌ها استفاده کنید. به‌مراتب استفاده از این نوع کلمات کلیدی شاید ترافیک زیادی را به همراه نداشته باشند، اما قطعاً مخاطبان هدفمند را جذب می‌کند. همچنین نرخ خرید یا نرخ تعامل این کلمات بیشتر و باکیفیت‌تر از کلمات کلیدی بسیار معمول است. علاوه‌برآن این نوع کلمات کلیدی، رقابت کمتری را به همراه دارد. باتوجه‌به رقابت کمتر، هزینه و منابع آن نیز کمتر خواهد بود. حتی در زمان کوتاه‌تری نیز می‌توان از این طریق به نتایج مطلوب رسید.
در نتیجه کارفرماها بایستی به این نکته توجه داشته باشند. قبل از همکاری با هر شرکتی، انتخاب کلمات کلیدی صحیح بسیار در روند کاری شما مؤثر است. قطعاً بهترین شرکت سئو دارای لیست کلمات کلیدی بهینه، هدفمند و مرتبط با کسب‌وکار شماست. تحقیق روی کلمات کلیدی به‌صورت تخصصی، بخشی از روند شرکت‌های سئو به شمار می‌رود.

جستجوی کوچک و چندثانیه‌ای شما برای انتخاب بهترین شرکت سئو در ایران، نتایج بزرگی را به همراه دارد


۲. ارتباط با مشتریان قبلی شرکت سئو

از دیگر نکات حائز اهمیت برای انتخاب بهترین شرکت سئو در ایران، ارتباط با مشتریان قبلی شرکت است. حتماً با مشتریان قبلی شرکت موردنظر که خدمات سئو را تحویل گرفتند، در ارتباط باشید. باید مشتری‌های قبلی برای شما کاملاً در دسترس باشند تا بتوانید به‌راحتی با آنان ارتباط برقرار کنید. این موضوع بسیار در نوع خدمات دریافتی شما مؤثر است. شما می‌توانید از نوع خدمات دریافتی سئو، میزان رضایت آنان از فروش و مواردی ازاین‌قبیل مطلع شوید.

۳. مطالبه نمونه کارها و پروژه‌های کاری شرکت سئو

دریافت نمونه کارها و پروژه‌های شرکت سئو از دیگر موارد قابل‌توجه است. شما می‌توانید از شرکت سئو موردنظر، نمونه پروژه‌های کاری سئو را از طریق سرچ کنسول مطالبه کنید. سرچ کنسول به‌راحتی اطلاعاتی مانند نرخ رشد و نرخ پیشرفت کاری پروژه‌ها را به شما نشان می‌دهد.

۴. اطمینان از دریافت سئو کلاه سفید

دررابطه‌با آشنایی با سئو کلاه سفید به طور کامل در محتوای سفارش سئو سایت به‌صورت حرفه‌ای توضیح داده شده است. از جمله نشانه‌های سئو کلاه سفید تولید محتواهای سئو باکیفیت و ارزشمند است. شرکت سئو بایستی تاحدامکان از خرید بک‌لینک، رپرتاژ آگهی و یا هر مدل سئو کلاه‌سیاه استفاده نکند. حداقل می‌توان استفاده از سئو کلاه‌سیاه را به تأخیر انداخت. چرا که برخورداری از سئو کلاه‌سیاه، اگرچه شاید در بازده زمانی کوتاه نتیجه‌بخش باشد؛ اما بدون شک در طولانی‌مدت وب‌سایت را با مشکلاتی روبرو خواهد کرد. حتی امکان حذف همیشگی وب‌سایت به طور کامل از نتایج گوگل هم وجود دارد.

البته استفاده از سئو کلاه‌سیاه و سئو کلاه سفید، کاملاً بستگی به بودجه مشتری و زمان موردنیاز دارد. گاهی مشتری درصدد صرف هزینه کمتر و نتیجه زودهنگام است. در این زمان تنها راهکار همان استفاده از سئو کلاه‌سیاه است. اما اگر به دنبال نتیجه سودمند در بازده زمانی بلندمدت هستید، ما به شما سئو کلاه سفید را پیشنهاد می‌کنیم که معقولانه‌تر و اثربخش‌تر است.

برای انتخاب شرکت سئو سایت عجله نکنید! مشاوره بگیرید! نمونه کار ببینید! پروژه‌های کاری شرکت را بررسی کنید


۵. تضمینی در کار نیست

در نهایت معمولاً شرکت‌هایی که تضمین رتبه می‌دهند. یا تضمین فروش بالا می‌دهند. یا تضمین تعداد تماس بالا می‌دهند و یا هر مدل تضمین افزایش ترافیک می‌دهند، هیچ‌کدام خیلی قابل‌اعتماد نیستند. چرا که کارکرد و ماهیت سئو قطعاً هیچ تضمینی را پذیرا نیست. شما فقط باید بر روی کارتان متمرکز باشید و علاوه‌برآن تجربه کاری پروژه‌های شرکت سئو را در این مورد جستجو کنید. توجه داشته باشید که در خیلی از مواقع، وب‌سایت بسیاری از صاحبان مشاغل سئو می‌شود و حتی منجر به کسب رتبه گوگل هم می‌شود، اما در فروش محصولات و خدمات آن سایت هیچ تغییر خاصی اتفاق نمی‌افتد. در نتیجه کسب رتبه گوگل، دلیل بر بالارفتن فروش و یا افزایش تغییروتحول در روند کسب‌وکار شما نیست.

خدمات سئو میرکاوب

در این بخش به برخی از خدمات سئو به سبک میرکاوب به‌عنوان یکی از تخصصی‌ترین شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ اشاره می‌کنیم. توجه داشته باشید که تنها به برخی از خدمات به طور خلاصه اشاره شده است. در محتوای سفارش سئو به‌صورت حرفه‌ای می‌توانید به طور کامل در جریان خدمات موجود قرار بگیرید.

 • ارائه جلسات مشاوره رایگان به‌صورت هفتگی یا ماهانه
 • آنالیز وب‌سایت و فرایند کاری
 • ارائه سئو تکنیکال
 • ایجاد امنیت بالای سایت
 • ایجاد ریسپانسیو بودن سایت برای پلتفرم‌های مختلف
 • ایجاد سرعت بالای سایت
 • تولید و درج محتواهای متنی سئو
 • به‌روزرسانی محتواهای بارگذاری شده
 • بهینه‌سازی آدرس صفحات وب‌سایت
 • ادیت تگ عنوان‌ها و هدینگ‌ها
 • به‌کارگیری استراتژی لینک‌سازی
 • تولید و بارگذاری محتوای تصویری و ویدئویی
 • تحلیل و بررسی کلمات کلیدی شناور و مرتبط
 • بررسی جایگاه وب‌سایت به نسبت رقبا
 • تدوین استراتژی سئو سایت
 • ارائه تقویم استراتژی محتوایی
 • ارائه چک‌لیست و گزارش کاری ماهانه

خط اول و دوم گوگل متعلق به شخص یا شرکت خاصی نیست که تضمینی در کار باشد، تنها عامل مؤثر برای سئو قدرتمند (سئو کلاه سفید) است.

صحبت پایانی

یک شرکت سئو معتبر به برندهای مختلف کمک می‌کند تا بتوانند در بازار داغ تجارت الکترونیک قد علم کنند و بدرخشند. صاحبان مشاغل از طریق سئو سایت، قادر خواهند بود تا خدمات خود را به‌راحتی در دسترس مخاطبان هدفمند قرار دهند. انتخاب بهترین شرکت سئو در ایران و انتخاب سئوکاران باتجربه سبب می‌شود که در یک بازده زمانی مشخص، از یک وب‌سایت کاربرپسند و مشتری‌مدار برخوردار شوید. باتوجه‌به تغییر الگوریتم‌های گوگل به طور روزانه، استفاده از سئو کلاه سفید سبب پیشرفت روند کاری وب‌سایت شما می‌شود.
تیم متخصص و مجرب میرکاوب با برخورداری از دانش روز فناوری اینترنتی، تاکتیک‌های مؤثری را برای وب‌سایتتان پیاده‌سازی می‌کند. این تاکتیک‌ها کاملاً در جهت بهینه‌سازی سایت و بر اساس قوانین گوگل انجام می‌شود. برای دریافت راهنمایی‌های بیشتر می‌توانید به محتوای خدمات سئو به سبک میرکاوب مراجعه کرده و یا همین حالا با پشتیبانی شرکت میرکاوب تماس حاصل فرمایید.

لبخند مشتریان میرکاوب

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیازات / 5. تعداد نظر:

اولین نفری باشید نظر میدهید

یک فکر در مورد «سئوی قدرتمند یا بهترین شرکت سئو سایت چه ویژگی دارد؟»
  mortezaseifi164@gmail.com ۲۲ دی ۱۴۰۱

  واقعا عالی و کاربردی بود ممنون از قلم خانم مظلوم ساکی

  پاسخ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

میخواهید بدانید، در مورد ما چه میگویند؟

بیانیه چشم‌انداز شرکت میرکاوب: معتمد ترین شرکت ارائه دهنده خدمات مبتنی بر وب در ایران و خاورمیانه، با کیفیت مثال‌زدنی و تجربه‌ای لذت‌بخش تا سال 1405

ارتباط باما

مازندران، آمل، خیابان امام خمینی، آفتاب58
اپلیکیشن پرتال مشتریان
تمامی حقوق این سایت برای شرکت میرکا روناک کاسپین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
کتابچه راهنمای استفاده از بهترین تاکتیک ها برای رشد برند آنلاین شما👌

نام و شماره تماس خودتان را وارد کنید