طراحی سایت در مازندران+ مشاوره رایگان حضوری!

آن دسته از صاحبان مشاغل که در منطقه شمال ایران و مازندران ساکن هستند و نمی‌دانند چطور به کسب و کار خود در فضای رقابتی اینترنت سروسامان دهند، نگران نباشند. شرکت میرکاوب قدم به قدم برای طراحی سایت در مازندران همراه شماست. تغییر داوطلبانه یا اجباری کسب و کارها
با ما در ادامه همراه باشید
این مطلب توسط تیم محتوا میرکاوب و به قلم آرزو مظلوم ساکی نوشته شده است.

آن دسته از صاحبان مشاغل که در منطقه شمال ایران و مازندران ساکن هستند و نمی‌دانند چطور به کسب و کار خود در فضای رقابتی اینترنت سروسامان دهند، نگران نباشند. شرکت میرکاوب قدم به قدم برای طراحی سایت در مازندران همراه شماست. تغییر داوطلبانه یا اجباری کسب و کارها به سمت طراحی سایت، از جمله فعالیت‌های بازاریابی نوینی است که کسب و کار شما را سرپا نگه می‌دارد. مصرف کنندگان امروزی و آگاه به دنیای اینترنت، همه جا به دنبال اطلاعاتی اساسی هستند. اطلاعاتی که آن ها را وادار کند تا نهایتا تصمیمات هوشمندانه‌ای برای خرید یا استفاده از خدمات بگیرند. در واقع می‌توان گفت که در چند سال اخیر، رفتار مشتریان از این رو به آن رو شده است. آنچه که می‌تواند به خدمات شما رنگ و بوی متفاوت‌تری دهد، طراحی سایت شماست.

در این مقاله میخوانیم:

خدمات طراحی سایت در مازندران

مزایای انتخاب شرکت طراحی سایت در مازندران

ویژگی‌های خدمات طراحی سایت مازندران

نمونه پروژه‌های میرکاوب در مازندران کدامند؟

قیمت طراحی سایت در مازندران

سفارش طراحی سایت در مازندران

تعرفه طراحی سایت در مازندران

خدمات طراحی سایت در مازندران

در مقدمه کمی به اهمیت طراحی سایت پرداخته شد. پیشنهاد می‌شود که اگر به دنبال ساخت سایت در مازندران هستید، حتما شرکت طرف قرارداد خود را در مازندران انتخاب کنید. نزدیکی شرکت طراحی سایت، به موقعیت شغلی شما سبب می‌شود تا از بسیاری مزایای ویژه و درجه یک بهره مند شوید. در ادامه به برخی از مزیت‌های مهم و موثر در پیشبرد خدمات سایت مشتریان اشاره می‌کنیم.

خدمات طراحی سایت در مازندران

نمونه سایت های طراحی شده توسط شرکت میرکاوب

مزایای انتخاب شرکت طراحی سایت در مازندران

۱. امکان برگزاری جلسات حضوری و همچنین دریافت مشاوره حضوری

قاعدتا اگر شما به عنوان کارفرما، تاجر، مدیر، رییس یا هر نوع پوزیشن شغلی، پروژه طراحی سایت کسب و کار خود را به یک شرکت طراحی سایت در منطقه مازندران بسپارید، می‌توانید از خدمات مشاوره حضوری برخوردار شوید. این بدین معناست که شما به عنوان صاحبان مشاغل، تصمیم می‌گیرید که یک سایت ویژه برای کسب و کار خود داشته باشید. چه بهتر که این طراحی را به دست یک شرکتی که در شهر مازندران فعال است، بسپارید. از آنجایی که شرکت میرکاوب در شهرستان آمل استان مازندران واقع شده است، کلیه خدمات مرتبط با وب سایت شما را با بهترین کیفیت و بالاترین بازدهی بر عهده می‌گیرد.

۲. سهولت در تحلیل و طراحی پروژه‌های شما مشتریان عزیز

دومین مزیت انتخاب شرکت طراحی سایت در مازندران، امکان تحلیل و بررسی پروژه‌های شما با بهترین رویکرد است. مدیران شرکت میرکاوب با توجه به شناختی که به موقعیت منطقه، رقبای بازاریابی شبکه‌ای، شناخت بازار، تحلیل میزان عرضه و تقاضا در حوزه ارائه محصولات و خدمات دارند، قطعا می‌توانند شما را در این امر به خصوص یاری دهند.

۳. امکان مشاوره برای دریافت خدمات تبلیغات و مارکتینگ با مدیران شرکت میرکاوب

پس از طراحی سایت، در صورت نیاز مشتریان می‌توانند در رابطه با کارهای مرتبط با امور تبلیغات و مارکتینگ از مشاوران میرکاوب راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایند. از جمله دریافت اینگونه مشاوره امکان برقراری جلسات به صورت حضوری است.

۴. بهره مندی از استودیو تبلیغاتی شرکت میرکاوب

از جمله برجسته‌ترین خدمات شرکت میرکاوب، ارائه خدمات استودیویی است. شما مشتریان عزیز مازندرانی حتی می‌توانید کلیه امورات مرتبط با تبلیغات، تیزرینگ و همچنین سایر کارهای گرافیکی خود را به عهده شرکت میرکاوب بسپارید. خدمات استودیوی میرکاوب شامل عکاسی پرسنلی، عکاسی محیطی، عکاسی تبلیغاتی، عکاسی صنعتی، ساخت تیزر، انجام مصاحبات و هر آنچه که به امور تبلیغات و مارکتینگ مرتبط باشد را با تضمین بهترین قیمت به همشهریان ارائه می‌دهد.

ویژگی‌های خدمات طراحی سایت مازندران

شرکت میرکاوب با بهره مندی از تیم حرفه‌ای و مجرب در مقایسه با سایر رقبا، به واسطه خدمات ۳۶۰ درجه به مشتریان، بازدهی بسیار بالایی را از خود نشان داده است. آنچه که شرکت میرکاوب در نقطه مرکزیت توجه خود قرار داده است، مشتری مداری، ارائه خدمات با کیفیت، ارائه بازاریابی خلاق برای افزایش دیده شدن وب سایت مشتریان و همچنین ارائه نتایج بزرگ برای کسب و کارهای کوچک است. در واقع مشتریان با سپردن وب سایت کسب و کار خود به تیم میرکاوب دیگر نیازی نیست تا برای انجام هرگونه امور جزئي با ده‌ها شرکت دیگر هم قرارداد ببندند. شما می توانید تمامی خدمات وب سایت خود را به طور ۳۶۰ درجه به دست تیم مجرب میرکاوب بسپارید. در ادامه به برخی از خدمات ویژه طراحی سایت مازندران از سوی شرکت میرکاوب اشاره می‌کنیم.

خدمات ۳۶۰ درجه شرکت میرکاوب- طراحی سایت در مازندران

خدمات ویژه طراحی سایت مازندران در میرکاوب کدامند؟

۱. همفکری با مشتریان برای تعیین هدف از ساخت وب سایت
۲. طراحی قالب سایت با بهره گیری از جدیدترین و پیشرفته‌ترین ابزار گرافیکی طبق نظر مشتریان
۳. بهره گیری از کد نویسی مطابق با استانداردهای طراحی سایت
۴. ارائه بنرهای تبلیغاتی در پیشبرد کسب و کار اینترنتی مشتریان
۵. بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو با استفاده از بازاریابی محتوایی
۶. ارائه گزارش های منظم از عملکردها و نتایج کاری به مشتریان
۷. ارائه خدمات استودیویی با بهترین و مناسب‌ترین هزینه
۸. عیب یابی و برطرف کردن خطاهای کدنویسی
۹. ادیت و ویرایش سایت مطابق با سلیقه مشتری
۱۰. پشتیبانی مستمر همراه با ارائه محتواهای آموزشی و کاربردی در سایت مشتریان

طراحی سایت خود را به حرفه‌ای ها بسپارید

نمونه پروژه‌های میرکاوب در مازندران کدامند؟

اگرچه فعالیت میرکاوب تنها به یک بخش و یا منطقه محدود نمی‌شود، اما بیشتر تمرکز فعالیت‌های میرکاوب بر روی منطقه مازندران است. در این بخش به برخی از نمونه پروژه‌های میرکاوب در مازندران اشاره می‌کنیم.

پروژه مستر ملک در نوشهر

از جمله پروژه‌های در دست کار که سابقه چندین سال همکاری با شرکت میرکاوب را دارد، مستر ملک مشاور املاک شما در مازندران است. مستر ملک در منطقه نوشهر واقع شده و صفر تا صد مسئولیت‌های سایت خود را به تیم میرکاوب سپرده است.

پروژه پاسخ نیوز در ساری

پایگاه خبری و تحلیلی پاسخ نیوز در ساری مرکز استان مازندران، یک سایت خبری با ویژگی‌های ممتاز است.

پروژه گاراژ آنلاین در آمل

پروژه گاراژ آنلاین در آمل واقع شده است. فعالیت این پروژه در خصوص فروش، واردات تجهیزات تعمیرگاهی خودرو و همچنین عرضه لوازم یدکی است.

پروژه سیولش در آمل

از دیگر پروژه‌های خوشنام که تیم میرکاوب ساخت طراحی سایت آن را به طور ۳۶۰ درجه بر عهده گرفته پروژه سیولش، عرضه کننده برنج ناب ایرانی است.

پروژه فروشگاه مازی بازی

فروشگاه مازی بازی در آمل واقع شده است. فعالیت این فروشگاه در حوزه تولید و عرضه کننده محصولات اسلایم، اسکویشی، فیجت و … است. از جمله فروشگاه‌هایی که مسئولیت مارکتینگ خود را به تیم میرکاوب سپرده است.

قیمت طراحی سایت در مازندران

شاید در آغاز کار ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ برای بسیاری از صاحبان مشاغل کمی ناشناخته باشد. اما به تدریج و پس از شناسایی محصولات و خدمات شما به طیف متنوعی از مخاطبان، شاهد افزایش فروش خود خواهید بود. افزایش عرضه و تقاضا، ان هم به واسطه طراحی سایت در مازندران یک تصویر غافلگیر کننده اما واقعی است. در نتیجه اگر در صدد بالا رفتن رونق کسب و کارتان هستید، شانس طراحی سایت را از دست ندهید.

حتی اگر بودجه کافی برای ساخت سایت ندارید، نگران نباشید. میرکاوب با توجه به میزان بودجه شما، پلن طراحی سایت حرفه‌ای را با تضمین بهترین قیمت بازار در اختیارتان قرار می‌دهد. این بدین معناست که در اول کار نیازی به پیاده سازی تمامی امکانات در سایت نیست. شما می‌توانید با انتخاب پلن طرح مقدماتی، سایت خود را ارتقاء دهید. میرکاوب این امکان را برایتان به صورت پله پله فراهم می‌کند. از سوی دیگر احتمال آنکه تمامی امکانات سایت برایتان کارایی نداشته باشد، وجود دارد. پس خودتان را زیر بار هزینه‌های سنگین و گران قرار ندهید. شروع با یک سایت حرفه‌ای اما با امکانات کمتر به تنهایی مسیر فعالیت های شما را هموار می‌کند. پس از آن می‌توانید به تدریج امکانات و آپشن‌هایی نظیر راه اندازی درگاه بانکی در وب سایت، امکان برقراری ارتباط با مشتریان، تبلیغات پیشرفته و غیره را نیز به آن اضافه کنید.

انتخاب پلن طرح مقدماتی- طراحی سایت حرفه‌ای

برای مشاهده  نمونه سایت های طراحی شده کلیک کنید.

1- سایت حس مدیا

2- سایت ادمیرال

سفارش طراحی سایت در مازندران

آن دسته از همشهریانی که قصد راه اندازی و ساخت سایت در مازندران را دارند، می‌توانند به طور رایگان مشاوره‌های لازم را از تیم میرکاوب دریافت نمایند. همچنین با مراجعه به بخش لبخند مشتری می‌توانید رضایت حداکثری مشتریان ما را ببینید و بشنوید. در بخش خدمات سایت، به خوبی انواع مختلف خدمات از طراحی سایت گرفته تا تولید نرم افزار ویندوزی، طراحی اپلیکیشن و طراحی لوگو و سایر خدمات درج شده است. با انتخاب هر یک از خدمات می‌توانید جزئیات بیشتری را مطالعه کنید. همچنین راه‌های ارتباطی با شرکت میرکاوب از طریق شماره تماس، آدرس ایمیل و همچنین فرم ثبت سفارش در سایت مشخص شده است.
جهت دریافت استعلام از قیمت طراحی سایت در مازندران، زمان اجرای پروژه، خدمات انجام شده و ثبت سفارش حتما با مشاوران تیم میرکاوب در تماس باشید.

لبخند مشتریان میرکاوب

سوالات متداول

۱– پشتیبانی وبسایت در میرکاوب چگونه است؟

به مدت ۲ الی ۶ ماه پشتیبانی واقعی وبسایت شما به صورت کاملاً رایگان انجام میشود. بعد از آن میتوانید یکی از پلن های پشتیبانی وبسایت در میرکاوب را انتخاب کنید.

۳– بهترین شرکت طراحی وبسایت کدام است؟

تا به این لحظه هیچ مرجع یا منبع قابل استنادی شرکت ها را رتبه بندی نکرده است ولی همواره توصیه میشود با مشتریان قبلی شرکت ها صحبت کنید و نظر صادقانه آنها را بخواهید. شما میتوانید لبخند مشتریان میرکاوب را در این صفحه ببینید.

۲– به‌روزرسانی وبسایت در میرکاوب چگونه است؟

به مدت ۳۱ روز بعد از تحویل وبسایت به‌روزرسانی های وبسایت شما کاملاً رایگان انجام میشود.
ما میخواهیم وبسایتی را به شما تحویل بدهیم که از صمیم قلب آن را دوست داشته باشید.

۴– طراحی وبسایت چقدر زمان میبرد؟

اگر وبسایت بر اساس اصول و با تحلیل و طراحی مناسبی اجرا شود، حداقل به ۳۰ روز زمان نیاز دارد.

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیازات / 5. تعداد نظر:

اولین نفری باشید نظر میدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

میخواهید بدانید، در مورد ما چه میگویند؟

بیانیه چشم‌انداز شرکت میرکاوب: معتمد ترین شرکت ارائه دهنده خدمات مبتنی بر وب در ایران و خاورمیانه، با کیفیت مثال‌زدنی و تجربه‌ای لذت‌بخش تا سال 1405

ارتباط باما

مازندران، آمل، خیابان امام خمینی، آفتاب58
نمایندگی کشور مالزی: 18-17, SETAPAK GREEN CONDOMINIU 53000 Kuala Lumpur, Malaysia
اپلیکیشن پرتال مشتریان
تمامی حقوق این سایت برای شرکت میرکا روناک کاسپین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
کتابچه راهنمای استفاده از بهترین تاکتیک ها برای رشد برند آنلاین شما👌

نام و شماره تماس خودتان را وارد کنید