طراحی سایت در نوشهر + مشاوره تخصصی و حضوری رایگان!

بی برو برگرد تمامی صاحبان مشاغل از جمله صاحبان فروشگاهی، شرکتی، خدماتی و آموزشی تمایل به پیشبرد کسب‌وکار خود دارند. دوران کرونا را تصور کنید که کسی حتی برای خرید روزانه از خانه‌اش بیرون نمی‌آمد. ناچارا تمامی فروشگاه‌ها و مراکز خرید و مؤسسه‌های خدماتی تعطیل بودند. تنها راه درآمدزایی
با ما در ادامه همراه باشید
این مطلب توسط تیم محتوا میرکاوب و به قلم آرزو مظلوم ساکی نوشته شده است.
طراحی سایت در نوشهر

بی برو برگرد تمامی صاحبان مشاغل از جمله صاحبان فروشگاهی، شرکتی، خدماتی و آموزشی تمایل به پیشبرد کسب‌وکار خود دارند. دوران کرونا را تصور کنید که کسی حتی برای خرید روزانه از خانه‌اش بیرون نمی‌آمد. ناچارا تمامی فروشگاه‌ها و مراکز خرید و مؤسسه‌های خدماتی تعطیل بودند. تنها راه درآمدزایی در آن دوران، فروش و عرضه کالا از طریق سایت‌های خدماتی بود. از همان زمان مردم تمایل بیشتری به سفارش محصولات موردنیاز خود پیدا کردند. پس از آن حتی برای خرید محصولات جانبی به‌صورت حضوری زمان صرف نمی‌کردند. بسیاری از مشاغل از حالت حضوری به دورکار تبدیل شد. در واقع می‌توان گفت در زمان بحران‌های اجتماعی، سیاسی و اقتصادی بهتر می‌توان به اهمیت راه‌اندازی کسب‌وکارهای اینترنتی از جمله طراحی سایت در نوشهر پی برد.

در ادامه می‌خوانیم:
طراحی سایت و اپلیکیشن در نوشهر
انواع طراحی سایت در نوشهر
ضرورت طراحی سایت در نوشهر
ویژگی‌های طراحی سایت در نوشهر
خدمات میرکاوب برای طراحی سایت در نوشهر
پکیج خدماتی میرکاوب
هزینه طراحی سایت در نوشهر

تعرفه طراحی سایت در نوشهر

طراحی سایت و اپلیکیشن در نوشهر

هدف از طراحی سایت در نوشهر، معرفی کالا و خدمات به سیل عظیمی از مخاطبان است. علاوه‌برآن در دنیای فناوری، جذب مشتریان جدید بالقوه تنها از طریق فعالیت در فضای وب امکان‌پذیر است. نوشهر از جمله شهرهای کم‌جمعیت و بسیار حاصلخیز استان مازندران است. برجسته‌کردن خدمات فروشگاهی، شرکتی، خدماتی، راهبردی، گردشگری و آموزشی از طریق طراحی سایت، راهکاری بسیار هوشمندانه است. بسیاری از گردشگران خارج از محدوده مازندران که به نوشهر سفر می‌کنند، آشنایی چندانی با خدمات رفاهی این شهر ندارند. در این‌طور مواقع برای استفاده از هرگونه خدماتی فقط می‌توانند دست‌به‌دامن جستجوی اینترنتی شوند. از خرید خانه گرفته تا مناطق گردشگری و استفاده از خدمات درمانی یا رفاهی تنها از طریق گشت‌وگذار اینترنتی امکان‌پذیر است.
از سوی دیگر طراحی اپلیکیشن از دیگر امکاناتی است که میرکاوب برای صاحبان مشاغل تدارک دیده است. برخی از مشتریان با خرید محصولات از طریق اپلیکیشن ارتباط بیشتری برقرار می‌کنند. به همین جهت میرکاوب این موضوع را نادیده نگرفته است.

نمونه سایت های طراحی شده توسط شرکت میرکاوب

انواع طراحی سایت در نوشهر

شرکت طرح و پردازش میرکاوب در قلب استان مازندران و در شهر همیشه زنده آمل، آماده ارائه خدمات مرتبط با طراحی و پردازش سایت به شما نوشهری‌های عزیز است. در هر شغل و پیشه‌ای که باشید ما طراحی ویژه‌ای را برایتان سراغ داریم. قالب‌های گرافیکی سایت برای هر یک از فعالیت‌های فروشگاهی، شرکتی، مؤسسات خدماتی، درمانی، آموزشی، راهبردی، خبری، اقتصادی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و غیره متفاوت است. استفاده از ابزارهای نرم‌افزاری، حذف و یا اضافه‌کردن افزونه‌های نرم‌افزاری، پشتیبانی سایت و امنیت آن از جمله خدمات میرکاوب محسوب می‌شود. در واقع پس از طراحی سایت، ما سایت شما را رها نمی‌کنیم و خدمات پس از طراحی سایت را عهده‌دار می‌شویم.

طراحی سایت خود را به حرفه‌ای ها بسپارید

ضرورت طراحی سایت در نوشهر

در عصر جدید همه کسب‌وکارها بر پاشنه اینترنت می‌چرخد. برای آنکه از قافله بازار اقتصادی اینترنت و پیشروی کسب‌وکارتان عقب نمانید، طراحی سایت در نوشهر به کمکتان می‌آید. بسیاری از کسب‌وکارهای کوچکی که در شهر نوشهر هستند، همچنان برای بسیاری از گردشگران ناشناخته مانده‌اند. معرفی خدمات و محصولات شما در صنایع مختلف از جمله صنعت چوب، صنعت مرکبات، صنعت فراورده‌های دامی، کشاورزی و غیره مستلزم داشتن یک وب‌سایت حرفه‌ای است. با طراحی سایت در نوشهر، برای مخاطبان به یک برند تبدیل می‌شوید. علاوه‌برآن افزایش مشتریان جدید، عرضه و فروش بیشتر از دیگر مزایای داشتن یک وب‌سایت فوق‌العاده است.

با درج محتواهای سئو، گالری تصاویر، افزونه‌های کاربردی و مدیریت مستمر، سایت خود را زنده نگه دارید.

ویژگی‌های طراحی سایت در نوشهر

زندگی پرمشغله عصر جدید، سبب شده تا شیوه‌های نوینی برای برآورده کردن مایحتاج مردم به وجود بیاید. بدین ترتیب خرید آنلاین جایگزین رفتن به بازار شده است. حتی بهره‌مندی از خدمات کلاس‌های آموزشی، وبینارهای آموزشی و به‌طورکلی استفاده از خدمات کاربردی، مسیر را برای تجارت الکترونیک هموار کرده است. در ادامه به بخشی از مزایای طراحی سایت در نوشهر اشاره می‌کنیم.

۱. دسترسی آسان به محصولات و خدمات از سوی مشتریان

اگر صاحب فروشگاه، شرکت، دفتر املاک، مؤسسه‌های آموزشی، درمانی، هنری و غیره هستید، یا در تجارت الکترونیک نظیر ارز دیجیتال فعالیت دارید، و اگر کارآفرین هستید و می‌خواهید کسب‌وکار اینترنتی خود را در شهری نظیر نوشهر شروع کنید. پیشنهاد تیم میرکاوب به شما، راه‌اندازی یک وب‌سایت حرفه‌ای است. طراحی سایت در نوشهر این امکان را به شما می‌دهد تا خدمات خود را در دسترس مشتریان قرار دهید.

۲. امکان بازاریابی گسترده‌تر

بازاریابی گسترده‌تر تنها از طریق یک سایت سئو شده امکان‌پذیر است. رعایت استانداردهای سئو، درج محتواهای متنی، تصویری و ویدئویی همراه با تبلیغات بازاریابی تمام آن چیزی است که کسب و کار شما را در فضای وب گسترده‌تر می‌کند. تیم میرکاوب تمامی این خدمات را به طور ۳۶۰ درجه برای کسب و کارتان پوشش می‌دهد. کافی است که فقط سری به بخش لبخند مشتری در سایت میرکاوب بزنید تا شاهد رضایت مشتریان ما باشید.

لبخند مشتریان میرکاوب

۳. برندینگ شدن و افزایش اعتبار

برندینگ شدن و دیده‌شدن از طریق طراحی سایت در نوشهر، راهی بسیار کم‌هزینه‌تر از تبلیغات رسانه‌ای و یا چاپی است. نه‌تنها در قیاس با سایر تبلیغات کم‌هزینه‌تر است، بلکه مؤثرتر نیز هست. بهینه‌سازی سایت این امکان را به کسب‌وکار شما می‌دهد تا در جستجوی گوگل دیده شوید. علاوه‌برآن بهینه‌سازی سایت برای قرارگرفتن در رتبه‌بندی گوگل بسیار قابل‌توجه است. در نتیجه همین دیده‌شدن‌های بسیار در فضای وب، سبب برندینگ شدن و افزایش اعتبار کسب‌وکار شما می‌شود.

طراحی سایت در نوشهر، دریچه‌ای برای رونق اقتصادی بیشتر

۴. امکان به‌روزرسانی اطلاعات

آنچه که در مخاطبان بیشترین تأثیر را می‌گذارد، درج محتواهای متنی آموزشی در سایت است. متن‌هایی که بیشتر جنبه اطلاع‌رسانی درباره محصولات و خدمات را داشته باشند. رپرتاژ، محتواهای متنی بر اساس استانداردهای سئو این امکان را برای بهینه‌سازی سایت شما فراهم می‌کند. توجه داشته باشید که شما بایستی مدام سایت خود را بهینه‌سازی کنید. اگر دارنده سایت هستید و زمان بسیار زیادی از آخرین محتوای درج شده بر روی سایتتان می‌گذرد، حتماً بایستی محتواهای جدید درج کنید. محتواها بایستی به‌صورت روزانه و یا هفتگی در سایت بارگذاری شوند، تا به‌تدریج سایت از دوباره زنده شود. اگر چنانچه از مدیریت سایت خود ناتوان هستید و یا زمان زیادی برای بهینه‌سازی آن ندارید، می‌توانید سایت خود را به دست تیم میرکاوب بسپارید.

۵. امکان نتایج مادام‌العمر

اگرچه با طراحی سایت نمی‌توان به نتایج زودهنگام رسید، اما نتایج مادام‌العمر را با خود به همراه دارد. با داشتن یک وب‌سایت فوق‌العاده حرفه‌ای برای همیشه از یک کسب‌وکار اینترنتی بهره‌مند خواهید شد. اضافه‌شدن مشتریان جدید، برندینگ شدن، فروش و عرضه بیشتر خدمات تماماً از جمله نتایج مادام‌العمر وب‌سایت محسوب می‌شود.

برای مشاهده نمونه سایت های طراحی شده کلیک کنید.

۱- سایت سیولش

۲- سایت گاراژ آنلاین

۳- سایت حس مدیا

۴- سایت ادمیرال

خدمات میرکاوب برای طراحی سایت در نوشهر

پلن‌های طراحی شرکت میرکاوب برای تمامی کسب‌وکارها یکسان است. اما از نظر طراحی، قالب‌های گرافیکی متفاوت بوده و هر کسب‌وکار اینترنتی مشخصات مختص به خود را شامل می‌شود. یکی از خدمات شاخص میرکاوب، برخورداری از تبلیغات استودیویی است. تولید محتواهای تبلیغاتی، تصویری و ویدئویی در جذب مشتری و مخاطبان بسیار حائز اهمیت است. ازآنجایی‌که میرکاوب از یک استودیو حرفه‌ای برخوردار است، دیگر برای درج محتواهای تبلیغاتی نیازی به بستن قرارداد با شرکت دیگری ندارید. در واقع منظور از خدمات ۳۶۰ درجه میرکاوب، پوشش‌دهی تمامی امکانات و آپشن‌های ویژه برای طراحی سایت‌های فروشگاهی، شرکتی، خدماتی، آموزشی و مالی است.

پکیج خدماتی میرکاوب

پکیج خدماتی میرکاوب شامل طراحی سایت، درج گالری تصاویر، درج گالری ویدئویی، صفحه معرفی محصولات و خدمات، تولید محتواهای متنی سئو شده، امکان سرعت لودینگ و امنیت بالای سایت، لینک‌سازی، تولید نرم‌افزار ویندوزی، تقویم و استراتژی محتوا، افزونه‌های مرتبط با ثبت سفارش، تماس با ما، طراحی لوگو و لوگو موشن، طراحی اپلیکیشن، امکان اشتراک‌گذاری صفحات، طراحی قالب گرافیکی سایت، درج تبلیغات بازاریابی و محتواهای رپورتاژ، مدیریت وب‌سایت، پشتیبانی، امکان برگزاری جلسات کاری حضوری و همچنین مشاوره تخصصی است.

پکیج‌های اقتصادی، حرفه‌ای و خدمات ۳۶۰ درجه میرکاوب

هزینه طراحی سایت در نوشهر

هزینه طراحی سایت باتوجه‌به امکانات درج شده در سایت متغیر است. طبیعتاً به هراندازه که در سایت از افزونه‌های نرم‌افزاری و آپشن‌های حرفه‌ای استفاده شود، به همان نسبت نیز هزینه آن بالاتر است. برای اطلاع بیشتر در خصوص تعرفه هزینه‌های طراحی سایت در مازندران به‌خصوص طراحی سایت در نوشهر می‌توانید با کارشناسان میرکاوب تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول

۱- طراحی وبسایت چقدر زمان میبرد؟

اگر وبسایت بر اساس اصول و با تحلیل و طراحی مناسبی اجرا شود، حداقل به ۳۰ روز زمان نیاز دارد.

۲- به‌روزرسانی وبسایت در میرکاوب چگونه است؟

به مدت ۳۱ روز بعد از تحویل وبسایت به‌روزرسانی های وبسایت شما کاملاً رایگان انجام میشود.
ما میخواهیم وبسایتی را به شما تحویل بدهیم که از صمیم قلب آن را دوست داشته باشید.

۳- بهترین شرکت طراحی وبسایت کدام است؟

تا به این لحظه هیچ مرجع یا منبع قابل استنادی شرکت ها را رتبه بندی نکرده است ولی همواره توصیه میشود با مشتریان قبلی شرکت ها صحبت کنید و نظر صادقانه آنها را بخواهید. شما میتوانید لبخند مشتریان میرکاوب را در این صفحه ببینید.

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیازات / 5. تعداد نظر:

اولین نفری باشید نظر میدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

میخواهید بدانید، در مورد ما چه میگویند؟

بیانیه چشم‌انداز شرکت میرکاوب: معتمد ترین شرکت ارائه دهنده خدمات مبتنی بر وب در ایران و خاورمیانه، با کیفیت مثال‌زدنی و تجربه‌ای لذت‌بخش تا سال 1405

ارتباط باما

مازندران، آمل، خیابان امام خمینی، آفتاب58
اپلیکیشن پرتال مشتریان
تمامی حقوق این سایت برای شرکت میرکا روناک کاسپین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
کتابچه راهنمای استفاده از بهترین تاکتیک ها برای رشد برند آنلاین شما👌

نام و شماره تماس خودتان را وارد کنید