طراحی سایت در ساری (مشاوره رایگان حضوری + تعرفه قیمت ۱۴۰۱)

برای طراحی سایت در ساری، همشهریان می‌توانند رایگان از تیم میرکاوب مشاوره بگیرند. میرکاوب از جمله شرکت‌های قدرتمند در حوزه استان مازندران است که تمامی کسب و کارهای دیجیتال در حوزه استان مازندران را پوشش می‌دهد. ما در میرکاوب ارائه دهنده انواع خدمات مرتبط با دیجیتال مارکتینگ از جمله
با ما در ادامه همراه باشید
این مطلب توسط تیم محتوا میرکاوب و به قلم آرزو مظلوم ساکی نوشته شده است.
طراحی سایت در ساری

برای طراحی سایت در ساری، همشهریان می‌توانند رایگان از تیم میرکاوب مشاوره بگیرند. میرکاوب از جمله شرکت‌های قدرتمند در حوزه استان مازندران است که تمامی کسب و کارهای دیجیتال در حوزه استان مازندران را پوشش می‌دهد. ما در میرکاوب ارائه دهنده انواع خدمات مرتبط با دیجیتال مارکتینگ از جمله طراحی وب سایت‌های شرکتی، وب سایت‌های فروشگاهی، وب سایت‌های خدماتی، وب سایت‌های آموزشی، تخصصی و شخصی هستیم. از آنجایی که داشتن وب سایت حرفه‌ای یکی از ضروریات تمامی مشاغل است، ما با ساخت سایت برای شما، کسب و کارتان را به عموم مخاطبان در سایر نقاط ایران و حتی جهان معرفی می‌کنیم. به عبارتی با طراحی سایت در ساری امکان ارائه خدمات خود را به صورت شبانه روزی به مشتریان خواهید داشت. همچنین حتی با داشتن سایت، قادر خواهید بود تا از سایر رقبای خود پیشروی بیشتری داشته باشید و رونق بیشتری به کسب و کار خود دهید.

در ادامه چه می‌خوانیم:
چرا طراحی سایت در ساری؟
مزایای طراحی سایت در ساری کدامند؟
خدمات طراحی سایت در ساری از سوی شرکت میرکاوب

تعرفه طراحی سایت در ساری

نمونه سایت های طراحی شده توسط شرکت میرکاوب

چرا طراحی سایت در ساری؟

ساری یکی از شهرستان‌های بزرگ و پر جمعیت در ناحیه مازندران است. به دلیل پل ارتباطی آن از شرق به مرکز ایران، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. همین موضوع سبب شده تا ساری به عنوان قطب بزرگ تولید برنج، مرکبات و فراورده‌های دامی شناخته شود. تمامی صاحبان مشاغل می‌توانند برای هرچه بیشتر دیده شدن در بازار تجارت داخلی و خارجی به ایجاد طراحی سایت در ساری روی بیاورند. در هر شغل و پیشه یا حرفه‌ای که باشید می‌توانید سایت مختص به کسب و کار خود را داشته باشید.

اگر مغازه دار هستید و عرضه محصولات در اهداف اصلی کارتان قرار دارد، می‌توانید سایت فروشگاهی خود را داشته باشید. معرفی محصولات و درج مشخصات هر یک از خدمات در سایت، سبب شناخت بیشتر مشتری به کالاهای تولیدی، کالاهای وارداتی، جنس، کیفیت، مواد اولیه و یا حتی نوع توزیع محصولات شما می‌شود. اگر صاحب موسسه آموزشی هستید، می‌توانید از خدمات طراحی سایت آموزشی استفاده کنید. اگر صاحب یک شرکت خدماتی هستید، می‌توانید با داشتن سایت، ویژگی‌های خدمات خود را به مشتریان بالقوه و مشتریان احتمالی اطلاع رسانی کنید. حتی اگر صاحب یک فروشگاه صنایع دستی باشید، از این طریق راهی برای دسترسی بهتر مشتریان به کالاهای دست ساز شما خواهد بود.

طراحی سایت خود را به حرفه‌ای ها بسپارید

مزایای طراحی سایت در ساری کدامند؟

۱. عرضه کالا و خدمات در سریع ترین زمان ممکن از طریق طراحی سایت در ساری
۲. برخورداری از ابزارهای متنوع سایت از جمله درگاه پرداخت، ثبت سفارش، ارسال محصول، تماس با پشتیبانی و غیره
۳. ارسال کالا و ارائه خدمات تنها از طریق درگاه پرداخت اینترنتی در سایت همراه با در نظر گرفتن امنیت سایت
۴. دارا بودن سایت فروش به منظور پیشی گرفتن از سایر رقبا
۵. امکان معرفی خدمات و محصولات به عموم مخاطبان در ساری و در سایر شهرستان‌ها
۶. امکان افزایش فروش در برابر افزایش تقاضا
۷. برندینگ شدن یا کسب اعتبار در دیجیتال مارکتینگ
۸. امکان توسعه کسب و کار با ارائه خدمات به سایر نقاط ایران
۹. امکان حفظ مشتریان قدیمی و جذب مشتریان احتمالی
۱۰. امکان ارائه تبلیغات گسترده در بستر وب

لبخند مشتریان میرکاوب

خدمات طراحی سایت در ساری از سوی شرکت میرکاوب

شرکت میرکاوب با برخورداری از تیم مجرب و پر تلاش خود، به شما در زمینه طراحی سایت در ساری کمک خواهد کرد. این شرکت با بهره مندی از تخصص نوین در دنیای فناوری، کسب و کار شما را به سمت برندینگ شدن حمایت خواهد کرد تا از این طریق بتوانید محصولات و خدمات خود را هر چه بهتر به عموم مخاطبان خاص و عام معرفی کنید. علاوه بر آن پشتیبانی تیم میرکاوب از سایت شما همراه با ارائه خدمات ۳۶۰ درجه این بستر را برایتان فراهم خواهد کرد تا در دنیای رقابت اینترنتی و بازار اقتصادی دیجیتال مارکتینگ از سایر رقبای خود پیشی بگیرید. طبیعتا این امر ممکن، تنها با ارائه دانش تخصصی تیم میرکاوب، صرف هزینه و زمان صورت خواهد پذیرفت. در این بخش به برخی از خدمات ممتاز شرکت دیجیتال مارکتینگ میرکاوب اشاره می‌کنیم.

بدون داشتن یک وب سایت حرفه‌ای نمی‌توان انتظار نتایج بزرگ را داشت

۱. ایجاد طراحی واکنش‌گرا برای ساخت سایت در ساری

یکی از ویژگی‌های اصلی و ضروری برای طراحی سایت در ساری، واکنش گرا بودن آن است. این بدین معناست که اگر وب سایت شما واکنش گرا نباشد، تعداد بسیار زیادی از مخاطبان خود را از دست خواهید داد. از آنجایی که ۵۰ درصد جستجوها در گوگل از طریق گوشی همراه انجام می‌شود، در صورت جوابگو نبودن سایت، ۵۰ درصد از مشتریان احتمالی به راحتی از دنبال کردن سایت شما منصرف می‌شوند. اگر دقت کرده باشید برخی از وب سایت‌ها بر روی پلتفرم‌های موبایل و یا تبلت به راحتی باز نشده و با مشکلاتی همراه هستند. همین باز نشدن سایت در این پلتفرم‌های قابل دسترس، به معنای عدم واکنش گرا بودن سایت است. در واقع ریسپانسیو بودن سایت، بایستی به گونه‌ای طراحی شده باشد که بر روی تمامی پلتفرم‌ها قابل رویت و دسترس باشد.

۲. ایجاد بهینه سازی برای طراحی سایت در ساری

دومین الزامات برای طراحی سایت در ساری، توجه به بهینه سازی سایت است. با بهینه سازی، سایت شما به راحتی در رتبه بندی گوگل قرار می‌گیرد. برای درک بهتر می‌توان این چنین بیان کرد که وقتی کاربر کلید واژه‌ای را در گوگل جستجو می‌کند، سایت شما در صفحه اول گوگل دیده می‌شود. در این روند تکنیک‌هایی وجود دارد که برای سئو سایت به کار برده می‌شود. این تکنیک‌ها تنها از طریق دانش تخصصی و تجربه بسیار به وجود می‌آید. به همین جهت پیشنهاد می‌شود از همان ابتدا راه اندازی سایت خود را به دست افراد کاردان و با تجربه بسپارید.

طراحی سایت در ساری راهی برای پیشرفت مشاغل و توسعه کسب و کارها

۳. ایجاد نماد الکترونیک یا برندینگ

یکی از اهداف راه اندازی و طراحی سایت در ساری، ایجاد نماد الکترونیک و برندینگ است. در واقع صاحبان مشاغل از طریق راه اندازی سایت کسب و کار خود می‌توانند به راحتی به این امکان دست یابند. با برند شدن، شما می‌توانید محصولات و خدمات خود را در ذهنیت افراد و مشتریان ماندگار کنید. بدین ترتیب کاربران اینترنتی به محض شنیدن نام برند و یا دیدن آرم برندتان، به راحتی محصولات شما را از میان طیف متنوعی از محصولات مشابه تشخیص خواهند داد. نماد الکترونیک، حکم شناسنامه و یا هویت خدمات شما را برای مخاطبان دارد.

۴. ایجاد گرافیک جذاب برای طراحی وب سایت ساری

گرافیک جذاب سایت از جمله اولویت‌هایی است که کاربران با نگاه اول به سایت شما جذب می‌شوند. علاوه بر جذابیت گرافیکی سایت، توجه به سادگی در استفاده از آن از دیگر موارد قابل توجه برای مشتریان است. در واقع نحوه ثبت سفارش محصول، اطلاع از مشخصات محصول و ارتباط با تیم پشتیبانی سایت بایستی به گونه‌ای باشد که کاربر دچار سردرگمی نشود. اگر سایت از یک استانداردهای خاصی برخوردار نباشد، نرخ پرش سایتتان افزایش پیدا خواهد کرد. جذابیت طراحی سایت در ساری بایستی گویای هویت و برند کسب و کارتان باشد تا بازدهی بسیار بالایی را شامل شود.

۵. برخورداری از استودیوی حرفه‌ای میرکاوب

ساخت تیزرینگ و تبلیغات حرفه‌ای مستلزم استفاده از یک استودیوی حرفه‌ای است. شرکت دیجیتال مارکتینگ میرکاوب با برخورداری از یک استودیوی حرفه‌ای، امکان ساخت تبلیغات حرفه‌ای را در یک فضای پیشرفته استودیویی در نظر گرفته است. شما با تبلیغات استودیوی حرفه‌ای مرتبط با کالا و خدمات خود می‌توانید دارنده یک سایت حرفه‌ای و پیشرفته در بازار رقابت اینترنتی باشید. استودیوی میرکاوب، تمامی امکانات پیشرفته از جمله عکاسی صنعتی، عکاسی پرسنلی، عکاسی تبلیغاتی، انجام مصاحبات رسمی و غیر رسمی و هر آنچه که نیاز استودیویی داشته باشد را در اختیار مشتریان خود قرار داده است.

طراحی سایت در ساری به همراه تیزرینگ

۶. تعامل با مشتریان طی برقراری جلسات به صورت حضوری

شرکت دیجیتال میرکاوب در شهر آمل، استان مازندران قرار دارد. به دلیل همجواری با شهرستان‌هایی نظیر ساری، نور، نوشهر و غیره، پوشش دهی فضای دیجیتال کسب و کار تمامی مناطق مذکور برای میرکاوب امکان پذیر است. برقراری ارتباطات مستمر و همچنین برگزاری جلسات به صورت حضوری با صاحبان مشاغل از جمله مزایای انتخاب میرکاوب برای عزیزان است. راه اندازی وب سایت برای تمامی کسب و کارها در قالب‌های مختلف فروشگاهی، شرکتی، آموزشی و خدماتی به صورت صفر تا صد تخصص شرکت میرکاوب است. پیشنهاد می‌شود جهت اطلاعات بیشتر درباره نحوه سفارش خدمات طراحی سایت در ساری، اطلاع از لیست قیمت و سایر موارد مرتبط با مشاوران ما در تماس باشید.

برای مشاهده نمونه سایت های طراحی شده کلیک کنید.

۱- سایت سیولش

۲- سایت گاراژ آنلاین

۳- سایت حس مدیا

۴- سایت ادمیرال

کلام آخر

در دنیای رقابت اینترنتی، آنچه که برای تمامی کسب و کارها لازم و ضروری است، داشتن یک سایت فروشگاهی، شرکتی و یا خدماتی است. امروزه داشتن یک وب سایت حرفه‌ای برای تمامی کسب و کارها از جمله طراحی سایت در ساری جزء جدایی ناپذیر شناخته شده است. در این میان بسیاری از وب سایت‌ها هستند که به دلیل عدم تغییر و به روز رسانی دچار افت کیفیت بسیار شده‌اند. در واقع به دلیل ناکافی بودن، معیارها و انتظارات مشتریان فعلی را برآورده نمی‌کند. اگر صاحب چنین وب سایتی هستید، نگران نباشید. تیم میرکاوب وب سایت شما را از نو زنده می‌کند. توجه داشته باشید که امروزه افراد، بیشتر از آنکه در جای دیگری به جست و جو بپردازند، در اینترنت جستجو می‌کنند. در نتیجه قدرت وب سایت فروش خود را دست کم نگیرید.

سوالات متداول

۱- طراحی وبسایت چقدر زمان میبرد؟

اگر وبسایت بر اساس اصول و با تحلیل و طراحی مناسبی اجرا شود، حداقل به 30 روز زمان نیاز دارد.

۲- چرا بعضی ها با  5 میلیون یا کمتر هم وبسایت طراحی میکنند؟

طراحی یک وبسایت حتی میتواند با قیمت های بسیار کمتری هم انجام شود ولی نکته قابل توجه این است که اگر شما بخواهید یک وبسایت استاندارد و مطابق نیاز های کارتان داشته باشید تا بتواند در رشد کسب و کار و فروش به شما کمک کند، قاعدتاً به زمان، هزینه و سرویس های بیشتری لازم است.

۳- آیا سایت طراحی شده در آینده قابلیت ارتقا دارد؟

بله حتماً! با توجه به طراحی داینامیک وبسایت، امکان ارتقا و ویرایش در وبسایت وجود خواهد داشت.

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیازات / 5. تعداد نظر:

اولین نفری باشید نظر میدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

میخواهید بدانید، در مورد ما چه میگویند؟

بیانیه چشم‌انداز شرکت میرکاوب: معتمد ترین شرکت ارائه دهنده خدمات مبتنی بر وب در ایران و خاورمیانه، با کیفیت مثال‌زدنی و تجربه‌ای لذت‌بخش تا سال 1405

ارتباط باما

مازندران، آمل، خیابان امام خمینی، آفتاب58
اپلیکیشن پرتال مشتریان
تمامی حقوق این سایت برای شرکت میرکا روناک کاسپین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
کتابچه راهنمای استفاده از بهترین تاکتیک ها برای رشد برند آنلاین شما👌

نام و شماره تماس خودتان را وارد کنید