خدمات مشاوره سئو سایت | سئو حرفه‌ای، نبض مارکتینگ

نکته‌های جادویی برای کاربران جادویی همان چیزیست که در خدمات مشاوره سئو سایت دستگیرتان می‌شود. اگر می‌خواهید مانند یک حرفه‌ای عمل کنید. باید عمل‌کرد حرفه‌ای داشته باشید. دریافت مشاوره سئو سایت یک نسخه تخصصی و منحصر به فرد برای شخص شماست.
با ما در ادامه همراه باشید
این مطلب توسط تیم محتوا میرکاوب و به قلم آرزو مظلوم ساکی نوشته شده است.
خدمات مشاوره سئو سایت

توصیه می‌شود پیش از آنکه به فکر راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی باشید، حتماً از خدمات مشاوره سئو سایت میرکاوب برخوردار شوید. بازاریابی دیجیتال شاید به‌ظاهر بسیار ساده باشد؛ اما راه‌اندازی یک کسب‌وکار آنلاین به‌تنهایی کافی نیست. تا وقتی که ندانید چطور در بازاریابی دیجیتال بدرخشید، وب‌سایت شما اهمیت چندان زیادی نخواهد داشت. در واقع سئو سایت، نگاه شما را به راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی جدی‌تر می‌کند.
فرض کنید که ملکی را خریداری کردید، بدون آنکه اسباب را در جای صحیح خود قرار دهید، وارد آن می‌شوید. هر یک از اسباب و اثاثیه را به طور شلخته در وسط اتاق رها کرده‌اید. وب‌سایت شما دقیقاً مانند اتاق کار شماست. اسباب و اثاثیه، محتویات وب‌سایت شما را تشکیل می‌دهند. قرارگیری صحیح هر یک از اسباب در جای درست خود همان کار سئو وب‌سایت را می‌کند. در واقع سئو سایت این امکان را ایجاد می‌کند که محتویات از نظم بیشتری برخوردار شوند. نظمی که تابع قوانین و ضوابط موتور جستجوی گوگل است.


در ادامه می‌خوانیم:
سئو سایت چیست؟
خدمات مشاوره سئو سایت شامل چه مواردی است؟
مشاوره سئو سایت در شرکت میرکاوب

سئو در میرکاوب


سئو سایت چیست؟

مخفف عبارت Search Engine Optimization است. سئو سایت، مهم‌ترین ابزار بازاریابی دیجیتال است که می‌توان با استفاده از آن موفق به دریافت رتبه سایت در موتور جستجوی گوگل شد. بدین ترتیب وب‌سایت شما با جستجوی کلمات کلیدی از سوی کاربران در صفحه نتایج گوگل نمایش داده می‌شود. در این میان متخصصین و کارشناسان سئو به کمک صاحبان مشاغل آمده تا از این طریق بتوانند کسب‌وکار اینترنتی خود را با برخورداری از خدمات مشاوره سئو سایت توسعه دهند.

سئو وبسایت خود را به حرفه‌ای ها بسپارید


مشاوره رایگان سئو – مشاوره حرفه‌ای

آنچه که یک مشاور حرفه‌ای در مسیر راه شما قرار می‌دهد، نقشه بهینه‌سازی وب‌سایت شماست. اینکه چطور و با چه شیوه‌هایی می‌توانید وب‌سایت خود را ارتقا دهید. به عبارتی سئوکار، باتوجه‌به نوع نیاز وب‌سایت شما اعم از سایت فروشگاهی، شرکتی و یا خدماتی، طراحی وب‌سایت شما را بر عهده گرفته و بر اساس پروژه، سئو محتویات متنی، تصویری، دسته‌بندی محصولات، چیدمان خدمات، ارائه توضیحات تکمیلی و مواردی ازاین‌قبیل را بر اساس استانداردهای سئو تعریف می‌کند. می‌توان این‌چنین بیان کرد که اگرچه امروزه راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است؛ اما فقط برخورداری از دانش سئو است که به آن اعتبار کافی می‌بخشد. در نتیجه نقش خدمات مشاوره سئو سایت را به‌عنوان نبض مارکتینگ جدی بگیرید.

به کمک مشاوره سئو سایت، هوش آنلاین وب‌سایت خود را ارتقا دهید


خدمات مشاوره سئو سایت شامل چه مواردی است؟

 • ارائه خدمات مشاوره برای طراحی سایت با استفاده از استانداردهای سئو
 • ارائه خدمات مشاوره برای به‌کارگیری تکنیک‌های سئو
 • ارائه خدمات مشاوره سئو سایت برای نحوه استفاده از کلمات کلیدی
 • ارائه خدمات مشاوره برای تعیین مدت‌زمان سئو سایت
 • ارائه خدمات مشاوره برای نحوه افزایش رتبه وب‌سایت و هزینه‌های مرتبط با آن


خدمات مشاوره سئو سایت در شرکت میرکاوب

بازار رقابتی در میان شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ بسیار داغ است. به همین جهت انتخاب یک شرکت معتبر شاید برای صاحبان مشاغل کمی سخت باشد. اینکه به چه شرکتی اعتماد کنید و یا خدمات خود را با اطمینان خاطر، به عهده چه تیمی بسپارید! از جمله دغدغه‌هایی است که اغلب افراد با آن سروکار دارند. اما اجازه دهید از همین حالا خیالتان را راحت کنیم. خدمات مشاوره سئو سایت در شرکت طرح و پردازش میرکاوب، کاملاً به‌صورت رایگان انجام می‌شود. شما می‌توانید حتی طی چند جلسه، از مشاوره سئو سایت به طور رایگان با تیم متخصص شرکت میرکاوب بهره‌مند شوید. در پایان مدت‌زمان جلسات مشاوره، قطعاً این شما هستید که تصمیم نهایی را خواهید گرفت.


بررسی و آنالیز کسب‌وکار شما

حالا سؤال اینجاست که میرکاوب در طی جلسات مشاوره چه می‌کند؟ تیم میرکاوب با درنظرگرفتن نوع کسب‌وکار اینترنتی شما، نیازهای آن را می‌سنجد. قالب طراحی گرافیکی وب‌سایت را انتخاب کرده و بخش‌های مختلف سئو را مشخص می‌کند. بخش‌های مختلف سئو سایت میرکاوب شامل سئو پایه، سئو تکنیکال، سئو کلمات کلیدی، کیوورد ریسرچینگ (تحقیق کلمات کلیدی)، سئو صفحه، سئو محتوا و در نهایت لینک‌سازی داخلی و لینک‌سازی خارجی را شامل می‌شود. ازآنجایی‌که سئو سایت، بخش‌های مختلفی را شامل می‌شود، شما می‌توانید بنا بر بودجه‌تان از خدمات سئو سایت میرکاوب استفاده کنید.

بنابراین، اولین وظیفه عمده مشاوران سئو میرکاوب، درک اهداف بازاریابی شماست. این موضوع که حوزه کاری شما چیست و چه نوع اهداف بازاریابی را دنبال می‌کنید، تا حد بسیار زیادی مسیر سئو کسب‌وکار اینترنتی شما را هموار می‌کند.

تأثیر مشاوره سئو سایت حتی از بودجه شرکت‌های بزرگ هم بیشتر است


نحوه بهینه‌سازی وب‌سایت

پس از بررسی بازار هدف و برند مشتری، نوبت به بهینه‌سازی وب‌سایت می‌رسد. در طی خدمات مشاوره سئو رایگان، ما به شما خواهیم گفت که چگونه وب‌سایت شما بهینه‌سازی‌شده و در موتور جستجو ارتقا داده می‌شود. گروه مشاوره سئو میرکاوب، پارامترهای کلیدی مرتبط با سئو داخلی سایت نظیر تنظیم عناوین، درج تصاویر، محتواهای متنی، ارزیابی ساختار محتواهای متنی، فرمت دهی لینک‌های سایت و سایر موارد مرتبط با آن را برایتان یک‌به‌یک شرح داده و پیاده‌سازی می‌کند.


آنالیز کلمات کلیدی هدفمند

از دیگر موارد قابل‌بحث که در طی جلسات مشاوره سئو در شرکت میرکاوب ارائه داده می‌شود، بررسی کلمات کلیدی هدفمند است. تیم میرکاوب دراین‌خصوص استراتژی‌های کاربردی را طبق ضوابط گوگل در نظر می‌گیرد تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن بتوانید به نتیجه برسید. علاوه بر آنالیز کلمات کلیدی اصلی، کلمات کلیدی فرعی و انتخاب انکر تکست‌ها نیز در تولید محتواهای متنی موردتوجه قرار می‌گیرد.


کسب بالاترین رتبه در گوگل

شرکت طرح و پردازش میرکاوب در این باره برعکس سایر رقبا عمل می‌کند. اغلب شرکت‌های مارکتینگ برای جلب‌توجه مشتریان به سمت تبلیغات شفاهی اغراق‌آمیز، بدون هیچ دلیل و مستندی روی می‌آورند. شرکت‌هایی که هرطورشده مشتری را مجاب می‌کنند که به‌صورت تضمینی در رتبه اول صفحه نتایج گوگل دیده می‌شوند. اما شرکت میرکاوب دراین‌خصوص هیچ تضمینی نمی‌دهد. چرا که هیچ شرکتی مالک جایگاه نخست گوگل نیست. در واقع گوگل دارای ضوابط و قوانین مشخص شده‌ای است که بر اساس همان ضوابط به وب‌سایت‌ها رتبه می‌دهد. یکی از قوانین گوگل، سئو کلاه سفید است. درباره اصطلاح سئو کلاه سفید مطالب بسیار مفیدی ارائه کردیم. اما به زبان عامیانه سئو کلاه سفید به استراتژی‌های بهینه‌سازی سایت اشاره دارد. به همین ترتیب شرکت طرح و پردازش میرکاوب، فقط به شما قول ارائه سئو کلاه سفید را می‌دهد تا بتوانید به حداکثر نتیجه ممکن در نتایج موتور جستجوی گوگل برسید.

با دریافت مشاوره سئو سایت رایگان از سوی تیم متخصص میرکاوب، وب‌سایت خود را در نتایج جستجو دیدنی کنید


تعیین مدت‌زمان سئو سایت

از دیگر پارامترهای اصلی که در طی جلسات خدمات مشاوره سئو سایت میرکاوب ارائه داده می‌شود، تعیین مدت‌زمان سئو سایت است. مدت‌زمان سئو سایت مبتنی بر تعداد صفحات مندرج در سایت، تعداد محتواهای متنی سفارشی، تعداد کلمات کلیدی هدف قرار داده شده و همچنین بودجه مشتری تعیین می‌شود. معمولاً بین ۶ ماه الی ۱۴ ماه زمان تعیین شده برای سئو سایت است تا بتوانید در این بازده زمانی رتبه بگیرید. البته اگر مشتری بودجه بیشتری تعیین کرده باشد، ما می‌توانیم منابع بیشتری را به او اختصاص دهیم. در نتیجه سئو سایت در مدت‌زمان کوتاه‌تری انجام می‌شود. البته منظور از زمان کوتاه، حداقل ۶ ماه کاری است. دلیل این بازده زمانی بیشتر به‌خاطر بهینه‌سازی وب‌سایت، بارگذاری محتواهای متنی سئو و همچنین بهبود مواد داخلی وب‌سایت، سئو صفحه یا همان on page است.


ارائه چک‌لیست از سئو سایت

از دیگر خدمات کلیدی سئو سایت میرکاوب، ارائه چک‌لیست ماهانه از گزارش کاری برای سئو سایت است. در واقع ما تمام کارهای ریز و درشتی که برای ارتقا وب‌سایت شما انجام داده‌ایم را به‌صورت گزارش‌های شفاهی و به‌خصوص به طور کتبی در اختیار مشتریان قرار می‌دهیم. بدین ترتیب مشتری در جریان تمامی فرایند سئو سایت قرار می‌گیرد. ارائه چک‌لیست ماهانه بیشتر برای ایجاد اطمینان مشتری، نسبت به ارائه تعهدات انجام شده شرکت است.

فهرست خدمات سئو سایت در شرکت میرکاوب:

 • بررسی و آنالیز وب‌سایت
 • بررسی و تحلیل رقبا
 • سئو صفحه یا on page
 • سئو پایه
 • سئو تکنیکال
 • تحقیق درباره کلمات کلیدی هدفمند
 • سئو کلمات کلیدی
 • تحقیق برای جذب مخاطبان هدفمند
 • توسعه و ارتقا وب‌سایت
 • بارگذاری محتواهای متنی سئو
 • بارگذاری محتواهای صوتی و تصویری
 • برخورداری از تمام ابزارهای کاربردی جهت آنالیز سئو سایت
 • برخورداری از لینک‌سازی داخلی و خارجی
 • ارائه راهکارهای کاربردی برای طراحی هر چه‌بهتر UX/UI سایت
 • ارائه استراتژی‌های بازاریابی آنلاین
 • کنترل سطح کیفیت فاکتورهای سئو سایت
 • ارائه پیشنهادات چندجانبه برای بهینه‌سازی و ارتقای رتبه سایت
بر روی تولید محتواهای سئو نگاه لیزری داشته باشید و آن را به متخصصان بسپارید


جمع‌بندی

معرفی کسب‌وکار در دنیای دیجیتال مارکتینگ نه‌تنها زمان‌ بر است، بلکه هزینه‌ بر نیز هست. در واقع نمی‌توان این دو فاکتور را از پیشبرد ارتقا سئو سایت نادیده گرفت. اما اینکه چطور و چگونه زمان و هزینه خود را صرف چه نوع خدماتی کنیم، کمی بحث‌برانگیز است. از سوی دیگر صاحبان مشاغل آنلاین که تجربه طولانی در زمینه کسب‌وکار دیجیتال دارند، به‌خوبی می‌دانند که ارتقا سئو سایت یک سرمایه‌گذاری بلندمدت و آینده‌نگر است. چرا که اصلی‌ترین دستاورد سئو سایت، شناساندن کسب‌وکار به عموم کاربران، جذب ترافیک بالا و همچنین رسیدن به نرخ تعامل بیشتر است. در نتیجه اگر می‌خواهید فرایند سئو سایت در مسیر صحیحی حرکت کند، چندین برابر هزینه‌ای را که صرف سئو سایت می‌کنید، به شما باز خواهد گشت.
مجموعه طرح و پردازش میرکاوب با همکاری تیم متخصص خود، توانسته در ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ به صاحبان مشاغل، قدم بزرگی در سئو سایت بردارد. ارائه مشاوره سئو سایت در طی برگزاری جلسات رایگان ، تنها بخش کوچکی از مشتری‌مداری تیم میرکاوب به مشتریان وفادار است. رضایت مشتری، لبخند مشتری و مشتری‌مداری، رمز ماندگاری تیم میرکاوب در حوزه دیجیتال مارکتینگ است.

لبخند مشتریان میرکاوب

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیازات / 5. تعداد نظر:

اولین نفری باشید نظر میدهید

2 فکر در مورد «خدمات مشاوره سئو سایت | سئو حرفه‌ای، نبض مارکتینگ»
  مهدی بختیاری ۱۰ دی ۱۴۰۱

  بسیار مفید بود. با تشکر از زحمات گردآورنده این مقاله مهم🙏🙏

  پاسخ
  Morteza seifi ۱۰ دی ۱۴۰۱

  خیلی عالی و کاربردی بود با تشکر از زحمات نویسنده

  پاسخ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

میخواهید بدانید، در مورد ما چه میگویند؟

بیانیه چشم‌انداز شرکت میرکاوب: معتمد ترین شرکت ارائه دهنده خدمات مبتنی بر وب در ایران و خاورمیانه، با کیفیت مثال‌زدنی و تجربه‌ای لذت‌بخش تا سال 1405

ارتباط باما

مازندران، آمل، خیابان امام خمینی، آفتاب58
اپلیکیشن پرتال مشتریان
تمامی حقوق این سایت برای شرکت میرکا روناک کاسپین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
کتابچه راهنمای استفاده از بهترین تاکتیک ها برای رشد برند آنلاین شما👌

نام و شماره تماس خودتان را وارد کنید