طراحی اپلیکیشن برای سایت

طراحی اپلیکیشن برای سایت همان ماجرای قفل و کلید است. سایتی طراحی می‌کنید (قفل) و از آنجایی که برای افزایش فروش بالا و جذب مشتریان بیشتر کنجکاوید، کلیدی برای آن می‌سازید. طراحی اپلیکیشن همان کلید اصلی وب سایت شماست.
با ما در ادامه همراه باشید
این مطلب توسط تیم محتوا میرکاوب و به قلم آرزو مظلوم ساکی نوشته شده است.

برقراری ارتباط آسان با مشتریان فقط یکی از مزایای طراحی اپلیکیشن برای سایت است. می‌توان گفت طراحی اپلیکیشن موبایل به نوعی یک پُل ارتباطی میان شما و مشتریان‌تان محسوب می‌شود. به طوری که شما از این طریق می‌توانید خدمات خود را بیشتر در دسترس مخاطبان‌تان قرار دهید. اگر شما هم تمایل به ساخت اپلیکیشن دارید، در ادامه با ما همراه شوید.

طراحی اپلیکیشن تخصصی موبایل

در ادامه می‌خوانیم:

طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS

مزایای طراحی اپلیکیشن اختصاصی

انواع طراحی اپلیکیشن کدامند؟

امکانات طراحی اپلیکیشن اختصاصی

سفارش ساخت اپلیکیشن در میرکاوب

حوزه‌های ساخت اپلیکیشن در میرکاوب

خدمات میرکاوب برای طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS

امروزه گوشی‌های هوشمند موبایل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند. به طوری که زندگی بدون داشتن گوشی هوشمند اندروید و IOS غیر ممکن است. تقریبا دسترسی به نیمی از خدمات اصلی اعم از خدمات بانکداری، خدمات فروشگاهی، خدمات تاکسی یاب و غیره از طریق نصب اپلیکیشن امکان‌پذیر است. در این میان خدمات آموزشی، بازی و سرگرمی، خدمات گردشگری، رستوران‌گردی و سایر خدمات قدم به میدان گذاشتند.

در فضای رقابتی اینترنتی ما با تعدد و تنوع مخاطبان روبرو هستیم. مخاطبانی که علاقه زیادی به وب سایت گردی دارند و بیشتر متمایل به جستجو در موتور گوگل هستند. یا از سوی دیگر مخاطبانی که به استفاده از اپلیکیشن‌ها راغب‌تر هستند. آیا می‌خواهید توجه همه مخاطبان را به خدمات‌تان جلب کنید؟ پس منتظر چه هستید! شما می‌توانید در کنار وب سایت، از خدمات طراحی اپلیکیشن برای سایت هم بهره ببرید.

در واقع با طراحی اپلیکیشن برای اندروید و IOS در کنار وب سایت، بازاریابی تبلیغاتی خود را تکمیل می‌کنید. به هر ترتیب باید تعداد کاربران موبایلی و میزان استفاده از کامپیوترهای شخصی را در نظر گرفت. گوشی‌های تلفن همراه بهترین وسیله برای دسترسی به خدمات هستند. در نتیجه طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS را دست‌کم نگیرید.

مزایای طراحی اپلیکیشن اختصاصی

طراحی اپلیکیشن برای سایت برای تمامی صاحبان مشاغل امتیاز بزرگی محسوب می‌شود. چرا که از این طریق می‌توانند مشتریان بیشتری را جذب خدمات خود کنند. همچنین تجربه فروش و اعتبار بیشتر، از دیگر مزایای طراحی اپلیکیشن موبایل محسوب می‌شود. در ادامه به برخی از اصلی‌ترین مزیت‌های ساخت اپلیکیشن اشاره می‌کنیم.

مزایای طراحی اپلیکیشن اختصاصی عبارتند از؛

 • برقراری ارتباط بهتر با مشتریان
 • دسترسی بهتر مشتریان به محصولات و خدمات
 • تثبیت مشتریان وفادار
 • صرفه‌جویی در هزینه‌های تبلیغاتی و افزایش درآمد
 • برندینگ شدن در فضای تجاری و رقابتی
 • افزایش بهره‌وری کسب و کار
 • ارائه محصولات و خدمات در بازار رقابتی جدید
 • افزایش راه‌های ارتباطی میان خریدار و فروشنده

به دنبال طراحی اپلیکیشن برای وبسایتتان هستید؟

انواع طراحی اپلیکیشن کدامند؟

شاید در نگاه اول تصورتان بر این باشد که ساختار تمامی اپلیکیشن‌ها یکسان است. اما در واقعیت این چنین نیست. فرایند کارکرد اپلیکیشن‌ها با یکدیگر متفاوت است. در مجموع ۳ نوع طراحی اپلیکیشن وجود دارد. در ادامه به توضیح هر یک از انواع طراحی اپلیکیشن می‌پردازیم.

۱. اپلیکیشن وب پیشرونده– Progressive Web App

این نوع طراحی اپلیکیشن بیشتر مناسب افرادی است که دارای وب سایت کاری هستند. جهت طراحی اپلیکیشن برای سایت معمولا از اپلیکیشن وب پیشرونده استفاده می‌شود. شما می‌توانید از همان سایت کاری‌تان یک نسخه اپلیکیشن وب پیشرونده یا به اختصار pwa داشته باشید. در واقع ساختار و دیزاین وب سایت با همان کدنویسی، اما در قالب اپلیکیشن به شما تحویل داده می‌شود. یک طراحی ساده و کاربردی با قیمت مناسب که برای هر دو سیستم گوشی اندروید و IOS سازگار است. ناگفته نماند که این نوع طراحی اپلیکیشن موبایل حتی برای سایت‌های عادی با قیمت بسیار پایین انجام می‌شود.

۲. اپلیکیشن ترکیبی– Hybrid App

از دیگر انواع طراحی اپلیکیشن برای سایت، اپلیکیشن ترکیبی است. این نوع طراحی مانند وب پیشرونده بسیار بهینه است. حتی می‌توان گفت سطح کیفیت این نوع طراحی به طراحی بومی نزدیک‌تر است. همچنین لذت تجربه کاربری بیشتری را هم شامل می‌شود. یکی از اصلی‌ترین مزیت‌های این نوع طراحی، کدنویسی آن است. بدین ترتیب که فقط کافیست یکبار کدنویسی کنید. با یکبار کدنویسی ،سیستم روی اندروید و IOS یکجا تنظیم می‌شود. به همین دلیل اغلب متقاضیان بیشتر به سراغ این نوع طراحی اپلیکیشن می‌روند
پروژه طراحی اپلیکیشن برای سایت را در میرکاوب ثبت کنید.

پروژه طراحی اپلیکیشن

۳. اپلیکیشن بومی– Native App

سومین نوع طراحی، طراحی اپلیکیشن بومی است. این نوع اپلیکیشن به عنوان لوکس‌ترین طراحی شناخته شده است. چرا که از نظر کیفیتی بسیار بالاست و قیمت بالاتری را هم شامل می‌شود. به دلیل قیمت بالا کمتر کسی در ایران سراغ این نوع طراحی می‌رود. اما تجربه کاربری فوق‌العاده‌ای را به همراه دارد. دلیل هزینه‌های بالای این نوع طراحی به دلیل کدنویسی و تعداد سرورهای آن است. در واقع برای راه اندازی اپلیکیشن برای گوشی اندروید و IOS با سرورهای جداگانه انجام می‌شود. علاوه بر آن برای سرور وب سایت هم بایستی سرور جداگانه‌ای تهیه کنید. در نتیجه هزینه نگهداری سه سرور و هزینه برنامه‌ریزی این نوع طراحی سنگین خواهد بود. با این حساب دوبرابر طراحی اپلیکیشن ترکیبی بایستی هزینه کنید.

امکانات طراحی اپلیکیشن اختصاصی

تا اینجای کار با انواع طراحی اپلیکیشن کاملا آشنا شدید. با توجه به برآورد هزینه‌ها می‌توانید بهترین نوع را برای طراحی اپلیکیشن برای سایت انتخاب کنید. در این بخش نوبت به امکانات طراحی اپلیکیشن اختصاصی می‌رسد. این امکانات به شرح زیر است.

امکانات طراحی اپلیکیشن اختصاصی عبارتند از:

 • سهولت در مدیریت پنل کاربری
 • لذت تجربه کاربری بالا
 • قابلیت توسعه اپلیکیشن
 • قابلیت رشد کسب و کار
 • دارای جایگاه رقابتی بهتر
 • امنیت و سرعت بالا
 • امکان پرداخت آنلاین از سوی مشتریان
 • در دسترس بودن بر حسب موقعیت مکانی
 • ارائه بهتر خدمات و محصولات در کوتاهترین زمان ممکن
 • امکان طراحی رابط کاربری به طور اختصاصی
 • طراحی اپلیکیشن مطابق با استانداردها و به روزترین فناوری

سفارش ساخت اپلیکیشن در میرکاوب

برخی از متقاضیان برای طراحی اپلیکیشن موبایل به سراغ اپلیکیشن سازها می‌روند. معمولا کسب و کارهای نوپا که به دنبال ارزان‌ترین نوع طراحی هستند، از اپلیکیشن سازها استقبال می‌کنند. ترجیحا ما توصیه می‌کنیم که به سراغ اپلیکیشن سازها نروید. چرا که آنچنان طراحی با کیفیت و همیشگی را که از سرعت و امنیت بالایی برخوردار باشد، به شما ارائه نمی‌کنند. علاوه بر آن حجم ادیت، ویرایش‌ها و سایر ویژگی‌ها در طراحی ارائه داده شده بسیار محدود است.

پیشنهاد میرکاوب به شما چیست؟

اگر شما به دنبال کمترین هزینه ممکن هستید، ما به شما طراحی وب پیشرونده را توصیه می‌کنیم. نسخه pwa مبتنی بر نوع نیاز کاری‌تان بسیار گزینه مناسبی است. همچنین اگر تمایل به حرفه‌ای‌تر شدن دارید، توصیه ما در اغلب موارد اپلیکیشن ترکیبی یا Hybrid App است. نیاز اغلب کسب و کارها با این دو نوع طراحی کاملا برآورده خواهد شد. اما اگر تمایل به خاص بودن دارید و می‌خواهید لوکس دیده شوید، می‌توانید طراحی اپلیکیشن Native App یا بومی را انتخاب کنید.

تیم میرکاوب قدم به قدم برای طراحی اپلیکیشن موبایل، شما را همراهی می‌کند.

حوزه‌های ساخت اپلیکیشن در میرکاوب

تیم میرکاوب با تکیه بر تجربه و دانش فناوری، همیشه بهترین خدمات خود را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد. طراحی انواع اپلیکیشن برای سایت در پلتفرم اندروید و IOS از جمله خدمات برجسته میرکاوب است. از نمونه پروژه‌های میرکاوب می‌توان به پرتال مشتریان میرکاوب و مسترملک میرکاوب اشاره کرد. شرکت میرکاوب با استفاده از دانش روز فناوری طراحی اپلیکیشن موبایل را برای حوزه‌های زیر ارائه می‌دهد.

 • ساخت اپلیکیشن فروشگاهی
 • ساخت اپلیکیشن گردشگری
 • ساخت اپلیکیشن خبری
 • ساخت اپلیکیشن شرکتی
 • ساخت اپلیکیشن باربری
 • ساخت اپلیکیشن آموزشی
 • ساخت اپلیکیشن بازاریابی

خدمات میرکاوب برای طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن برای سایت مستلزم بررسی‌هایی است که باید مورد توجه قرار گیرند. مراحل ساخت اپلیکیشن طی فرایند زیر ارائه داده می‌شود.

۱. تهیه داکیومنت یا پروپزال طراحی

آنچه که تیم میرکاوب برای ساخت اپلیکیشن در نظر دارد، ارائه یک داکیومنت از ویژگی‌های اپلیکیشن مورد نظر شماست. این ویژگی‌ها شامل نوع طراحی، شکل ظاهری، حالت‌های مختلف مانند حالت تعاملی اپلیکیشن و مواردی از این قبیل است.

۲. برگزاری جلسات مشاوره فنی

مجموعه میرکاوب قبل از هر اقدامی، جلسات مشاوره فنی و تخصصی را در اختیارتان قرار می‌دهد. در این جلسات تمامی جزئیات فرایند کاری برایتان شرح داده می‌شود. همچنین نوع طراحی اپلیکیشن، خدمات و هزینه در این جلسات مشخص خواهد شد.

۳. ارائه طراحی نمونه اولیه

ارائه طراحی نمونه اولیه سبب می‌شود تا برداشت بهتری از طراحی اپلیکیشن دلخواهتان داشته باشید. Prototype یا همان طرح اولیه را می‌توان اصلی‌ترین فرایند ساخت اپلیکیشن دانست. چرا که به راحتی می‌توانید مشخصات ظاهری و تعاملی اپلیکیشن را رویت کنید. همچنین تمامی شاخصه‌های اصلی اپلیکیشن مورد بررسی قرار می‌گیرد.

۴. ارائه خدمات پشتیبانی

پشتیبانی و به روزرسانی برای ساخت اپلیکیشن از جمله موارد حائز اهمیت است. پشتیبانی از خدمات اپلیکیشن در مجموعه میرکاوب تا ۴ ماه به طور رایگان انجام می‌شود. در طوال این مدت تمامی خدمات فنی از نظر کمی و کیفی بررسی می‌شود.

۵. تامین حرفه‌ای زیرساخت‌های اصلی

برای تامین تخصصی زیرساخت‌های فنی بایستی بر اساس مشاوره حرفه‌ای و ارائه راهکارهای بهینه شده اقدام کرد. تمامی این مراحل زیر نظر تیم مجرب میرکاوب و با بررسی‌های همه جانبه انجام می‌شود.

جمع‌بندی

میرکاوب با سال‌ها تجربه در زمینه ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای توانسته رضایت حداکثری مشتریان خود را برآورده کند. مجموعه حرفه‌ای میرکاوب با در دست داشتن دانش روز و استفاده از فناوری نوین، به عنوان یکی از مجرب‌ترین نیروی متخصص در شمال کشور شناخته شده است. آیا شما هم قصد راه اندازی و یا طراحی اپلیکیشن برای سایت خود دارید؟ پس زمان را از دست ندهید و هرچه زودتر با مشاوران مجموعه میرکاوب تماس بگیرید.

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیازات / 5. تعداد نظر:

اولین نفری باشید نظر میدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

میخواهید بدانید، در مورد ما چه میگویند؟

بیانیه چشم‌انداز شرکت میرکاوب: معتمد ترین شرکت ارائه دهنده خدمات مبتنی بر وب در ایران و خاورمیانه، با کیفیت مثال‌زدنی و تجربه‌ای لذت‌بخش تا سال 1405

ارتباط باما

مازندران، آمل، خیابان امام خمینی، آفتاب58
اپلیکیشن پرتال مشتریان
تمامی حقوق این سایت برای شرکت میرکا روناک کاسپین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
کتابچه راهنمای استفاده از بهترین تاکتیک ها برای رشد برند آنلاین شما👌

نام و شماره تماس خودتان را وارد کنید