خدمات سئو به سبک میرکاوب

خدمات سئو به سبک میرکاوب، نقشه سفر مشتری برای رسیدن به خدمات شماست. ما کاری می‌کنیم که ناخدای کشتی دیجیتان وب سایت‌تان باشید. یکی از اصلی‌ترین ابزارهایی که ما به شما ارائه می‌دهیم، ارائه مشاوره تخصصی رایگان و حضوری است.
با ما در ادامه همراه باشید
این مطلب توسط تیم محتوا میرکاوب و به قلم آرزو مظلوم ساکی نوشته شده است.
خدمات سئو به سبک میرکاوب

می‌پرسید سئو سایت؟ ما می‌گوییم بهینه‌سازی. می‌پرسید چطور و چگونه؟ ما می‌گوییم فقط از طریق یک تیم حرفه‌ای. موفقیت در فضای رقابتی کسب‌وکارهای اینترنتی، مستلزم راه‌اندازی وب‌سایت حرفه‌ای است. بی‌تردید زمانی وب‌سایت شما در میان سایر کسب‌وکارها دیده می‌شود که بهینه‌سازی‌شده باشد. در واقع بهینه‌سازی وب‌سایت، یک میان‌بر بی‌نظیر برای کسب‌وکارهای آنلاین است. طراحان وب‌سایت به‌خوبی می‌دانند که بهینه‌سازی سایت تنها از طریق استانداردهای سئو انجام می‌شود.  به عبارتی می‌توانید با سئو، وب‌سایت خود را تیپ‌سازی کنید. بدین معنا که در نحوه بیان جزئیات خدمات خود، طوری رفتار کنید که حرف تازه‌ای برای گفتن داشته باشید. حالا پرسش اینجاست که چطور می‌توان از این فناوری پر زرق‌وبرق یا بازاریابی نه‌چندان گران برخوردار شد؟ برای پاسخ به این پرسش تا انتها با ما همراه باشید.


در ادامه می‌خوانیم:
فواید سئو سایت چیست؟
فریب بزرگی به نام تضمین در سئو سایت
خدمات سئو به سبک میرکاوب

سئو در میرکاوب


فواید سئو سایت چیست؟

در یک نگاه کلی می‌توان گفت که افزایش بازدید سایت و ایجاد برندینگ مناسب، تنها در گرو سئو سایت انجام می‌شود. اگر تمایل به توسعه کسب‌وکارتان از طریق مشتری‌مداری در فضای وب هستید، راهی به جز انجام سئو سایت ندارید. برخورداری از خدمات سئو حرفه‌ای از سوی متخصصین بازاریابی، این امکان را برای شما مهیا می‌کند تا زودتر به نتیجه دلخواه خود برسید. به عبارتی سئو سایت یک انتخاب هوشمندانه برای ورودی بیشتر در نتایج جستجوی گوگل است. در این میان بسیاری از شرکت‌های بازاریابی برای جذب پروژه‌های بیشتر، سئو سایت را به‌صورت تضمینی در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. در واقع این نوع شرکت‌ها نه‌تنها کیفیت را فدای کمیت می‌کنند، بلکه تضمین فریبکارانه‌ای را در یک بسته‌بندی ویژه به مشتریان تقدیم می‌کنند. البته قصد ما خراب‌کردن شیوه کاری این نوع شرکت‌ها نیست. بلکه قصد ما آگاه‌سازی صاحبان مشاغل است.

سئو وبسایت خود را به حرفه‌ای ها بسپارید

مزایای سئو عبارتند از:

  • معرفی خدماتتان به حجم بسیاری از مخاطبان
  •  بهبود ترافیک سایت و افزایش تعداد بازدیدکنندگان
  • تبدیل مشتریان احتمالی به مشتریان قطعی
  • کسب اعتبار و برندینگ از طریق سئو سایت
  • بهره‌مندی از سئو سایت به‌عنوان یک استراتژی بلندمدت و پرفایده
  • بهبود سرعت وب‌سایت از طریق سئو
  • قابلیت هم تراز شدن شرکت‌های نوپا در برابر کسب‌وکارهای بزرگ‌تر
  • هدف‌گذاری دقیق‌تر برای رشد کسب‌وکارها بر اساس استانداردهای سئو
سئو کلاه سفید با بارگذاری محتواهای کاربرپسند فقط در شرکت میرکاوب

فریب بزرگی به نام تضمین در سئو سایت

شاید با خواندن این عبارت کمی شوکه شوید؛ اما متأسفانه حقیقت تلخ است. در واقع هیچ تضمینی برای سئو سایت وجود ندارد. قبل ازآنکه سئو سایت خود را به دست افراد آماتور بسپارید، بایستی تعریف درستی از سئو داشته باشید. در یک تعریف ساده می‌توان این‌چنین بیان کرد که اگر شما صاحب یک فروشگاه کامپیوتر، لپ‌تاپ و یا لوازم جانبی هستید و مشتری کلمه خرید لپ‌تاپ اپل را در جستجوی گوگل سرچ می‌کند، سایت خدمات کامپیوتری شما در صفحه اول نتایج گوگل دیده شود. به همین راحتی.

اما این موضوع تضمین شدنی نیست. سئو را می‌توان یک سرمایه‌گذاری مطلوب دانست که در بسیاری از مواقع متأسفانه با تبلیغات زودبازده اشتباه گرفته می‌شود. در واقع سئو بایستی در یک پروسه طولانی‌مدت و مستمر انجام شود تا به نتیجه مطلوب برسد. از سوی دیگر نشان داده شدن وب‌سایت در صفحه نخست گوگل، تضمینی برای فروش بالا یا افزایش جذب مشتریان قطعی نیست. بلکه تنها به دیده‌شدن بیشتر شما و افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت کمک می‌کند.

به هراندازه که خاص‌تر و متمایزتر دیده شوید، به همان میزان افزایش بازدیدکننده خواهید داشت و این خاصیت سئو است


خدمات سئو به سبک میرکاوب

اجازه دهید از همین حالا خیالتان را راحت کنیم. شرکت طرح و پردازش میرکاوب تقریباً مانند ۹۰ درصد شرکت‌های سئو به شما تضمین رتبه اول گوگل را نمی‌دهد. تیم میرکاوب بر خلاف جریان رودخانه شنا می‌کند. ما به شما این تضمین را نمی‌دهیم که فقط روی چند کلمه کلیدی خاص کار می‌کنیم. همچنین ما بر اساس نرخ ترافیک سایت، تعداد تماس‌های ورودی و یا صرفاً افزایش فروش کار نمی‌کنیم. بلکه ما فقط بر اساس بهینه‌سازی فرایندهای سایت کار می‌کنیم. اساس کار تیم مجرب میرکاوب، تنها بر سئو کلاه سفید و کلاه سبز متمرکز است. بدین معنا که ما فقط با استفاده از تکنیک‌های بهینه‌سازی سایت که با ضوابط موتورهای جستجو مطابقت دارد، پیش می‌رویم و به جلو حرکت می‌کنیم. این نوع بهینه‌سازی وب‌سایت در معنای واقعی کلمه همان اصل سئو است. در ادامه به بخشی از خدمات سئو به سبک میرکاوب به طور مجزا می‌پردازیم.


۱. سئو سایت همراه با مشاوره رایگان حضوری

مشاوره رایگان حضوری از جمله ابتدایی‌ترین خدمات شرکت طرح و پردازش میرکاوب است. در طی این جلسات مشاوره که حتی شاید در چند روز متوالی نیز به طول بینجامد، ما تمامی فرایندهای کاری شما را که بایستی بر روی وب‌سایت پیاده‌سازی شود، آنالیز می‌کنیم. نوع کسب‌وکار شما را اعم از فروشگاهی یا شرکتی بررسی کرده و باتوجه‌به اهمیت آن، روند افزونه‌های کاربردی در سایت را برایتان شرح می‌دهیم.

همچنین در طی جلسات مشاوره، تیم میرکاوب همراه با شما استراتژی می‌چیند. با شما و همراه شما سایت را بهبود می‌دهد. گزارش‌های مرتبط با وب‌سایت را با همفکری شما آنالیز می‌کند. در نهایت تمامی فرایندهای کاری را با شخص شما تحلیل کرده و نتیجه‌گیری می‌کند. در واقع خود شما بخشی از فرایند کاری محسوب شده و در جهت بهبود وب‌سایتتان با ما یکی می‌شوید. فقط در این حالت است که شما با به‌روزرسانی مداوم وب‌سایتتان قادر خواهید بود رشد و پیشرفت کسب‌وکار اینترنتی خود را شاهد باشید.


۲. تضمینی در کار ما نیست

همان‌طور که گفته شد تیم میرکاوب مانند مابقی شرکت‌هایی که با آنها برخورد داشتید، اهل دادن تضمین‌های فریبکارانه به شما نیست. ما بر اساس دانش و تخصص خود هرآنچه که لازم و ضروری باشد را روی وب‌سایت شما پیاده‌سازی می‌کنیم تا به بهترین نتیجه مطلوب برسید. ما بر تخصص خودمان تکیه زدیم و بر ارائه خدمات باکیفیت خودمان کاملاً مطمئن هستیم. به همین دلیل تضمین یا بلند پروازی‌های احمقانه کار ما نیست.

البته رسیدن به رتبه اول و دوم گوگل یا دیده‌شدن در صفحه نخست نتایج گوگل، آن‌چنان دورازذهن نیست. اما اینکه صددرصد با دیده‌شدن در خط اول و دوم گوگل فروشتان بالاتر خواهد رفت و یا سیل مشتریان به شما سرازیر می‌شوند، خیال باطلی است. چرا که ما بسیار شاهد وب‌سایت‌هایی بودیم که به طور موقت در صفحه نتایج گوگل دیده شدند؛ اما هیچ‌گونه تغییری در روند پیشرفت کسب‌وکار آنان دیده نشده است. در نتیجه اگر می‌خواهید که واقعاً با فروش بالا و افزایش مشتریان روبرو شوید، بهتر است که فقط بر روی کیفیت و بهبود وب‌سایتتان متمرکز باشید.

درج محتواهای خلاق و جذاب برای بهینه‌سازی وب‌سایت


۳. نحوه بستن قرارداد برای سئو وب سایت

شرکت طرح و پردازش میرکاوب برای تمامی متقاضیان برنامه خاصی دارد. اصولاً ما سئو وب‌سایت شما را به فرایندها و بخش‌های گوناگونی تقسیم می‌کنیم. در نتیجه در هر بازده زمانی به انجام گوشه‌ای از این فرایند کاری می‌پردازیم. فرضاً در همان ابتدای کار به شما یک قرارداد بلندمدت یک‌ساله را پیشنهاد نمی‌کنیم. معمولاً در این حالت یک قرارداد کاری یک یا نهایتاً دو‌ماهه منعقد می‌کنیم و بر اساس همین بازده زمانی، بخشی از کارها را که به شما متعهد شده‌ایم بر عهده می‌گیریم. اما ناگفته نماند که برای آنکه بخواهید به نتیجه مطلوب برسید، سئو وب‌سایت به حداقل ۶ ماه و حداکثر ۱۴ ماه زمان نیاز دارد. پس از آن اگر مشتری تمایل داشته باشد می‌تواند قرارداد خود را تمدید کند. اما ازآنجایی‌که تیم میرکاوب به‌هیچ‌عنوان سئو کلاه‌سیاه کار نمی‌کند، سئو وب‌سایت را زیر ۶ ماه توصیه نمی‌کند.

۴. ارائه گزارش‌های کاری سئو وب سایت

ارائه گزارش‌های کاری، بخشی از مهم‌ترین وظایف تیم میرکاوب به شماست. ما در طی روند کاری، برای هر پروژه‌ای گزارش‌ها و مستندات کارهای انجام شده را در اختیار مشتریان قرار می‌دهیم. برای نمونه در ماه اول سئو تکنیکال روی سایت شما انجام شده  و در انتهای ماه گزارش همان فرایند کاری به شما ارائه داده می‌شود. به‌ازای انجام هر خدمات مرتبط با سئو، هزینه‌های آن نیز در همان ماه دریافت می‌شود. باتوجه‌به دریافت هزینه به‌ازای انجام کار، نه‌تنها پروژه به‌طورکلی بسته نمی‌شود، بلکه از نظر قیمتی برای مشتریان نیز به‌صرفه‌تر و بهینه‌تر خواهد بود. همچنین ریسک کاری برای طرفین به‌شدت پایین آمده و علاوه‌برآن نتیجه‌بخش‌تر خواهد بود.

دانش و تخصص، رمز پویایی تیم حرفه‌ای میرکاوب

کلام پایانی

باتوجه‌به توضیحات گفته شده در یک‌کلام می‌توان گفت که سئو سایت به شما کمک می‌کند تا جلوی چشم باشید. اما روند سئو وب‌سایت، مستلزم فروتنی و تمرکز بر بخش‌های نتیجه‌بخش است. حتی اگر دارنده وب‌سایتی هستید که همچنان نتوانسته‌اید از طریق آن به نتایج مطلوبی برسید، تیم میرکاوب نتیجه بازی را کاملاً برایتان عوض خواهد کرد. ما به وفاداری متعهدیم و بیشتر از هر چیز به رضایت مشتری می‌اندیشیم.

لبخند مشتریان میرکاوب

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیازات / 5. تعداد نظر:

اولین نفری باشید نظر میدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

میخواهید بدانید، در مورد ما چه میگویند؟

بیانیه چشم‌انداز شرکت میرکاوب: معتمد ترین شرکت ارائه دهنده خدمات مبتنی بر وب در ایران و خاورمیانه، با کیفیت مثال‌زدنی و تجربه‌ای لذت‌بخش تا سال 1405

ارتباط باما

مازندران، آمل، خیابان امام خمینی، آفتاب58
اپلیکیشن پرتال مشتریان
تمامی حقوق این سایت برای شرکت میرکا روناک کاسپین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
کتابچه راهنمای استفاده از بهترین تاکتیک ها برای رشد برند آنلاین شما👌

نام و شماره تماس خودتان را وارد کنید