طراحی اپلیکیشن در آمل + مشاوره رایگان حضوری!

طراحی اپلیکیشن این امکان را به شما می‌دهد تا فرایند فروش‌تان را دیجیتالی کنید. دیجیتالی شدن کسب و کار برای ورود به بازاریابی آنلاین. پس هر چه زودتر با طراحی اپلیکیشن، اهرم دیجیتالی شدن کسب و کارتان را حرکت دهید.
با ما در ادامه همراه باشید
این مطلب توسط تیم محتوا میرکاوب و به قلم آرزو مظلوم ساکی نوشته شده است.
سفارش ساخت اپلیکیشن‌های حرفه ای در میرکاوب

 با طراحی اپلیکیشن در آمل قدم به بازار تجارت الکترونیک بگذارید. در دهه گذشته، استفاده از اپلیکیشن‌های موبایل در سراسر جهان افزایش یافته است.تا پایان سال 2020، حدود 3.5 میلیارد کاربر تلفن هوشمند در سراسر جهان وجود داشت. آمارها اینطور نشان می‌دهد که فقط در همان سال حدود ۱.۴ میلیارد گوشی هوشمند فروخته شده است. این آمارها بیانگر آن است که زمان آن رسیده که دیدگاه جدیدتری به بازار اقتصادی داشته باشید. چرا که  تقاضا برای طراحی اپلیکیشن‌های موبایل در میان اکثر شرکت‌ها و مشاغل بزرگ افزایش یافته است.

دریافت راهنمای جامع انواع طراحی اپلیکیشن در آمل با میرکاوب

در ادامه می‌خوانیم:

ضرورت طراحی اپلیکیشن در آمل

مزایای طراحی اپلیکیشن در آمل

انواع طراحی اپلیکیشن در آمل

انتخاب بهترین طراحی اپلیکیشن در آمل

هزینه طراحی اپلیکیشن در آمل

خدمات طراحی اپلیکیشن در میرکاوب

ساخت اپلیکیشن موبایل در آمل با انواع ابزارهای کدنویسی در میرکاوب

ضرورت طراحی اپلیکیشن در آمل

امروزه مشتریان بیش از گذشته به خدمات اپلیکیشن‌ها روی آورده‌اند. ساخت اپلیکیشن موبایل آمل این امکان را به صاحبان مشاغل می‌دهد تا کالا و خدمات خود را کاملا در دسترس مخاطبان قرار دهند. تعامل میان خریداران و فروشندگان از دیگر امتیازهای طراحی اپلیکیشن در آمل است. تقریبا هیچ محدودیتی برای سود تجاری وجود ندارد. از ارتقاء نام تجاری برند گرفته تا آکاهی بهتر درباره شناخت مخاطبان هدفمند، از طریق طراحی اپلیکیشن امکان پذیر است. شما می‌توانید علاوه بر ارائه کالا و خدمات به مشتریان خود، از سود سرمایه‌تان نیز از این طریق بهره‌مند شوید.

مزایای طراحی اپلیکیشن در آمل

روند جذب مشتری و برگشت سود سرمایه از طریق شیوه‌های سنتی دیگر جوابگوی دنیای امروز نیست. البته تاثیر فروشگاه‌های فیزیکی را نمی‌توان کاملا نادیده گرفت اما کافی نیست. در این بخش به برخی از اصلی‌ترین مزیت‌های طراحی اپلیکیشن در آمل می‌پردازیم.

 ارتقاء سطح بازاریابی

بدون شک ارتقاء بازاریابی اولین مزیت اصلی ساخت اپلیکیشن موبایل آمل برای کسب و کارهای اینترنتی است. برای موفقیت در تجارت الکترونیک بایستی رویکردتان را تغییر دهید. این تغییر رویکرد سبب رشد و توسعه کسب و کار اینترنتی می‌شود. طراحی اپلیکیشن در آمل باعث می‌شود که برای مشتریان در دسترس‌تر باشید. در نتیجه باعث افزایش سطح ارتقاء و توسعه کسب و کارها می‌شود.

 پشت سر گذاشتن رقبا

پیشی گرفتن از رقبا را می‌توان مزیت دیگر طراحی اپلیکیشن در آمل دانست. به هر حال صاحبان مشاغل اغلب برای ساخت اپلیکیشن با تردید قدم پیش می‌گذارند. هرچند که طراحی وب سایت باعث برند شدن کسب و کار می‌شود اما برای تکمیل فعالیت‌های تجاری ساخت اپلیکیشن موبایل حائز اهمیت است.

 برگشت سود سرمایه- افزایش درآمد

جذب مشتریان احتمالی، ثبات مشتریان وفادار و افزایش سود سرمایه از دیگر مزایای ساخت اپلیکیشن موبایل آمل محسوب می‌شود. در هر صورت شروع هر تجارت الکترونیکی با افزایش درآمد و سود سرمایه همراه است. چه بسا سود ناشی از طراحی اپلیکیشن در آمل همیشگی و یک سرمایه‌گذاری آینده‌نگر است.

کاهش هزینه‌های تبلیغاتی

با طراحی اپلیکیشن در آمل از سایر هزینه‌های تبلیغاتی معاف می‌شوید. حتی شما می‌توانید وب سایت خود را به اپلیکیشن خود لینک کنید تا مشتریان به سادگی برای نصب اپلیکیشن هدایت شوند. طراحی سایت به همراه طراحی اپلیکیشن به تنهایی نقش یک بیلبورد بزرگ تبلیغاتی را بازی می‌کنند.

 معرفی محصولات و خدمات به بهترین شکل ممکن

دسته‌بندی محصولات و خدمات همراه با چیدمان آن در منوی اپلیکیشن برای مشتریان به راحتی قابل دسترس خواهد بود. چه بسا می‌توانید با بارگذاری پاداش‌ها مانند تخفیفات مناسبتی، ارسال رایگان و حتی کارت هدیه خدمات خود را بیش از پیش رونق بخشید.

تعامل و ارتباط مستقیم با مشتریان

معمولا گوشی بازها از نصب اپلیکیشن‌های گوناگون استقبال می‌کنند. چرا که کارایی با اپلیکیشن‌ها را بیشتر از جستجو در موتور گوگل می‌پسندند. علاوه بر آن اگر دسترسی به خدمات مشخصی برایشان در اولویت باشد، بی‌تردید سراغ نصب اپلیکیشن مورد نظر می‌روند. در نتیجه طراحی اپلیکیشن در آمل باعث تعامل بهتر مشتریان با فروشندگان می‌شود.

طراحی اپلیکیشن تخصصی با تیم حرفه‌ای میرکاوب

انواع طراحی اپلیکیشن در آمل

طراحی اپلیکیشن از ۳ طراحی تشکیل شده است که عبارتند از:

طراحی اپلیکیشن وب پیشرونده-  Progressive Web App

طراحی اپلیکیشن ترکیبی-  Hybrid App

طراحی اپلیکیشن بومی- Native App

طراحی اپلیکیشن وب پیشرونده-  Progressive Web App

یکی از رایج‌ترین انواع طراحی اپلیکیشن در آمل، اپلیکیشن وب پیشرونده است. برای استفاده از این طراحی باید دارای یک سایت اینترنتی باشید. بدین ترتیب می‌توانید با گرفتن یک نسخه PWA به راحتی اپلیکیشن خود را راه اندازی کنید. طراحی با کیفیت متوسط، قیمت مناسب و عمل‌کرد خوب از جمله ویژگی‌های این نوع طراحی محسوب می‌شود. از سوی دیگر متأسفانه معایب این نوع طراحی کم نیست. برای نمونه ایجاد اختلال برای محتواهای حجیم، سرعت پایین و تجربه کاربری ضعیف از جمله معایب این نوع طراحی به شمار می‌رود.

طراحی اپلیکیشن ترکیبی-  Hybrid App

ساخت اپلیکیشن موبایل آمل با این نوع طراحی، تجربه کاربری بسیار بهینه‌ای را در اختیارتان قرار می‌دهد. کیفیت اپلیکیشن ترکیبی تا حد بسیار زیادی به طراحی بومی نزدیک است. سرعت بالا و تجربه کاربری بالا از ویژگی‌های شناخته شده این طراحی است. یکی از اصلی‌ترین مزیت این نوع طراحی آن است که فقط یکبار نیاز به کدنویسی دارد. در نتیجه با یکبار کدنویسی به راحتی می‌توانید آن را برای دو نسخه اندروید و IOS راه اندازی کنید.

طراحی اپلیکیشن بومی- Native App

طراحی اپلیکیشن بومی به عنوان لوکس‌ترین و گران قیمت‌ترین نوع طراحی شناخته شده است. چرا که کدنویسی برای دو نسخه اندروید و  IOS باید به طور جداگانه اعمال شود. علاوه بر آن مستلزم سرورهای جداگانه‌ای است. در نتیجه در قیاس با دو نوع طراحی قبلی، قیمت بالاتری را شامل می‌شود. اما تجربه کاربری فوق‌العاده بالایی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

انتخاب بهترین طراحی اپلیکیشن در آمل

پرسش ایجاست که بهترین طراحی اپلیکیشن چیست؟ برای پاسخ به این پرسش باید به نوع نیاز کسب و کارتان توجه کنید. سطح انتظارات، توقعات، سطح تجربه کاربری، هزینه و مواردی از این قبیل در انتخاب بهترین طراحی اپلیکیشن در آمل نقش بسیار مهمی دارند.

در بسیاری از مواقع با توجه به بازار و همچنین عملکرد کسب و کارتان، طراحی وب پیشرونده گزینه مناسبی است. برای برخی دیگر از صاحبان مشاغل که می‌خواهند عملکرد حرفه‌ای‌تری داشته باشند، طراحی اپلیکیشن ترکیبی پیشنهاد می‌شود. طراحی اپلیکیشن بومی به دلیل هزینه‌های بالا برای نگهداری، نصب و توسعه اپلیکیشن در ایران آنچنان رایج نیست. علاوه بر آن برای به روزرسانی اپلیکیشن مجبور خواهید شد که همه تغییرات را به طور جداگانه برای نسخه‌ها پیاده‌سازی کنید. در نتیجه استفاده از طراحی اپلیکیشن بومی برای بسیاری از کسب و کارها به صرفه نیست.

برای انتخاب بهترین طراحی اپلیکیشن و دریافت مشاوره می‌توانید با تیم تخصصی میرکاوب تماس حاصل فرمایید.

هزینه طراحی اپلیکیشن در آمل

همانطور که توضیح داده شد، ساخت اپلیکیشن موبایل آمل دارای انواع گوناگونی است. در نتیجه به دلیل سطح کیفیت متفاوت، قیمت‌های جداگانه‌ای را شامل می‌شود. اگر بودجه زیادی قرار نیست صرف ساخت اپلیکیشن کنید، استفاده از طراحی وب پیشرونده پیشنهاد می‌شود. می‌توانید همزمان با طراحی سایت، سفارش طراحی اپلیکیشن را درخواست دهید. چه بسا اگر دارای وب سایت هستید، کارتان آسان‌تر خواهد بود. طراحی اپلیکیشن ترکیبی به دلیل سطح حرفه‌ای‌تر بودن، گران‌تر از وب پیشرونده است. اما طراحی اپلیکیشن بومی با توجه به لوکس بودن و متمایز بودن نحوه عملکرد آن، گران‌ترین نوع طراحی شناخته شده است.

خدمات طراحی اپلیکیشن در میرکاوب

ما در مجموعه میرکاوب برای تمامی کسب و کارها برنامه تخصصی و ویژه‌ای در نظر داریم. تیم مجرب میرکاوب با تحلیل و ارزیابی نوع نیاز کاری‌تان، بهترین و مناسب‌ترین گزینه پیشنهادی را در اختیارتان قرار می‌دهد. علاوه بر آن ارائه راهکارهای بازاریابی برای ارتقاء کسب و کارها از طریق طراحی اپلیکیشن از جمله وظایف ما به شماست. 

از دیگر خدمات ما به مشتریان:

  • برگزاری جلسات مشاوره رایگان حتی به طور حضوری
  • تحلیل و بررسی کسب و کار برای راه اندازی اپلیکیشن
  • ارائه بهترین راهکارها در خصوص انتخاب بهترین طراحی اپلیکیشن
  • پشتیبانی رایگان چهار ماهه در خصوص هرگونه پرسش و پاسخ یا ارائه راهنمایی‌های لازم

جمع‌بندی

خدمات ساخت اپلیکیشن موبایل در آمل از سوی شرکت میرکاوب با تضمین بهترین کیفیت به مشتریان ارائه داده می‌شود. بررسی اولیه نیاز کسب و کارها جهت طراحی اپلیکیشن، برآورد قیمت اولیه و مشاوره رایگان به صورت حرفه‌ای جزء اولویت‌های مجموعه میرکاوب است. متقاضیان می‌توانند برای سفارش طراحی اپلیکیشن در آمل همین حالا با مشاوران ما تماس حاصل فرمایند.

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیازات / 5. تعداد نظر:

اولین نفری باشید نظر میدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

میخواهید بدانید، در مورد ما چه میگویند؟

بیانیه چشم‌انداز شرکت میرکاوب: معتمد ترین شرکت ارائه دهنده خدمات مبتنی بر وب در ایران و خاورمیانه، با کیفیت مثال‌زدنی و تجربه‌ای لذت‌بخش تا سال 1405

ارتباط باما

مازندران، آمل، خیابان امام خمینی، آفتاب58
اپلیکیشن پرتال مشتریان
تمامی حقوق این سایت برای شرکت میرکا روناک کاسپین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
کتابچه راهنمای استفاده از بهترین تاکتیک ها برای رشد برند آنلاین شما👌

نام و شماره تماس خودتان را وارد کنید