طراحی اپلیکیشن در قائمشهر + مشاوره رایگان

ورود به کافه دیجیتال با طراحی اپلیکیشن در قائمشهر!؟ اگر می‌خواهید مشتریان‌تان طعم خدمات‌تان را بچشند، از طراحی اپلیکیشن در قائمشهر غافل نشوید. طعم دلچسب دسترسی سریع به خدمات، محصولات و سفارش‌ها به یک اندازه برای گوشی بازها خوشایند است.
با ما در ادامه همراه باشید
این مطلب توسط تیم محتوا میرکاوب و به قلم آرزو مظلوم ساکی نوشته شده است.
طراحی اپلیکیشن حرفه‌ای با تکیه بر دانش فنی و تجربه عملی را از میرکاوب بخواهید

طراحی اپلیکیشن در قائمشهر یکی از بهترین روش‌های توسعه و رشد کسب و کارها است. قائمشهر یکی از شهرهای پر جمعیت استان مازندران است. این شهر به لحاظ رونق کشاورزی، گردشگری، معدنی و صنعتی به عنوان قطب صنعت مازندران شناخته می‌شود. طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن در قائمشهر به شناخته‌تر شدن هر چه بیشتر کسب و کارها کمک قابل توجهی می‌کند. راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی، خدمات شرکتی، گردشگری و … از طریق ساخت اپلیکیشن موبایل قائمشهر به راحتی امکان‌پذیر است.

با راه‌اندازی سایت و اپلیکیشن، دیگر محدودیت زمانی و مکانی برای مشتریان وجود ندارد. شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز محصول و خدمات خود را به مخاطبان‌تان عرضه کنید.

طراحی اپلیکیشن حرفه ای در قائمشهر

در ادامه می‌خوانیم:

ضرورت طراحی اپلیکیشن در قائمشهر

مزایای طراحی اپلیکیشن در قائمشهر

برای طراحی اپلیکیشن به چه مواردی توجه کنیم؟

هزینه طراحی اپلیکیشن در قائمشهر

امکانات طراحی اپلیکیشن در قائمشهر

مراحل سفارش طراحی اپلیکیشن در میرکاوب

طراحی اپلیکیشن موبایل یک ایده فوق العاده در بازاریابی

ضرورت طراحی اپلیکیشن در قائمشهر

گوشی‌های هوشمند بیشترین تاثیر را برای استفاده از انواع اپلیکیشن‌های مختلف دارند. تا بحال به این موضوع دقت کردید که روزانه چه تعداد اپلیکیشن نصب و یا حذف می‌کنید!؟ پیشرفت فناوری سبب شده تا دسترسی به خدمات متنوع آسان‌تر از گذشته شود. دسترسی به انواع خدمات اعم از خدمات فروشگاهی، آموزشی، اجتماعی، درمانی و … را مدیون طراحی اپلیکیشن‌ها هستیم. ساخت اپلیکیشن موبایل قائمشهر یک منفعت دو سویه است. بدین معنا که می‌توان از طریق آن به معرفی محصول پرداخت.

علاوه بر آن فرصت مناسبی به مشتریان بالقوه داده می‌شود که از این شیوه خدمات مورد نظرشان قابل دسترس‌تر شود. می‌توان گفت طراحی اپلیکیشن در قائمشهر ابزاری است که از طریق آن می‌توان از تمامی اطلاعات، اخبار، رویدادها، محصولات تازه، پرفروش‌ترین‌ها، ارزان ترین‌ها، تخفیفات مناسبتی و غیره مطلع شد.

مزایای طراحی اپلیکیشن در قائمشهر

با توجه به توضیحات گفته شده اپلیکیشن‌ها فواید بسیاری برای صاحبان مشاغل و همچنین برای مشتریان دارند. سازگاری با تمام دیوایس‌ها، صرفه‌جویی در هزینه‌های تبلیغاتی و جذب مخاطبان هدفمند تنها بخشی از مزیت‌های طراحی اپلیکیشن در قائمشهر محسوب می‌شود. به طور کلی تمام مزایای ساخت اپلیکیشن موبایل یک هدف واحد را دنبال می‌کند و آن هم تغییر آفرینی در جهت رشد کسب و کارها است. البته ناگفته نماند که نمی‌توان اهمیت وب سایت را در کنار طراحی اپلیکیشن در قائمشهر نادیده گرفت. در واقع طراحی وب سایت و طراحی اپلیکیشن به گونه‌ای لازم و ملزوم یکدیگرند. طراحی سایت به شناخته‌تر شدن اهداف کسب و کار در فضای بازار اینترنتی کمک می‌کند.

اما طراحی اپلیکیشن بر افزایش اعتبار برند و اعتماد مشتریان متمرکز است. در نتیجه هر دو، چه وب سایت و چه اپلیکیشن در کنار هم جایگاه شما را در بازار اینترنتی تثبیت می‌کند.

سایر مزایای طراحی اپلیکیشن در قائمشهر

از دیگر مزیت‌های ساخت اپلیکیشن موبایل قائمشهر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • افزایش اعتبار برند
 • بازاریابی و جذب مشتریان احتمالی
 • ارتباط و تعامل مستقیم با مشتریان
 • ارائه خدمات قابل دسترس
 • افزایش درآمد و کاهش هزینه‌های تبلیغاتی
 • اطلاع‌رسانی جدیدترین اخبار از طریق ابزار نوتیفیکیشن
 • پیشی گرفتن از رقبا
 • بارگزاری امکانات اپلیکیشن نظیر سفارش محصول، پرداخت و ارسال

برای طراحی اپلیکیشن به چه مواردی توجه کنیم؟

از اهمیت و مزایای طراحی اپلیکیشن در قائمشهر که بگذریم. به نکات قابل توجه برای طراحی اپلیکیشن می‌رسیم. طراحی گرافیکی هر یک از انواع اپلکیشن‌ها برای کسب و کارها متفاوت است. پس از آنکه نوع اپلیکیشن را مشخص کردید، نوبت به طراحی ظاهری آن می‌رسد. در این بخش به برخی از نکات قابل توجه برای ساخت اپلیکیشن موبایل قائمشهر اشاره می‌کنیم.

بررسی نوع نیاز کسب و کارها و جذب مخاطبان هدفمند

کسب و کار شما از نوع فروشگاهی است یا خدماتی؟ کسب و کار شما هر چه که باشد بایستی با نیاز و جذب مخاطب همسو باشد. این همگام‌سازی تا حد بسیار زیادی با رشد بیزینس شما مرتبط است. یک طراحی اپلیکیشن موثر باعث جذب مخاطبان هدفمند می‌شود. علاوه بر آن بازدهی بیشتری را نیز به همراه خواهد داشت.

طراحی و توسعه اپلیکیشن موبایل اندروید و IOS در قائم شهر

طراحی گرافیکی و بصری جذاب

طراحی اپلیکیشن در قائمشهر، ویترین کسب و کار شماست. در واقع اپلیکیشن، ابزاری برای بهتر نمایان شدن برند کسب و کار شماست. در نتیجه تا حد امکان بایستی دارای ویترین جذاب و خوش ساختی باشد. استفاده از به روزترین فناوری‌ها، بارگزاری آپشن‌های متنوع کاربردی از جمله ویژگی‌های طراحی ظاهری اپلیکیشن است.

استفاده از رابط کاربری آسان و موثر

یکی از اهداف ساخت اپلیکیشن موبایل قائمشهر ارتباط و تعامل مستقیم با کاربران است. صاحبان مشاغل از طریق اپلیکیشن می‌توانند ارتباطات موثری با مشتریان خود داشته باشند. در نتیجه در افزایش فروش و کسب درآمد موفق‌تر عمل خواهند کرد.

قابلیت اجرا بر دو نسخه اندروید و IOS

طراحی اپلیکیشن باید به گونه‌ای باشد که بر روی هر دو سیستم عامل اندروید و IOS سازگاری داشته باشد. البته این موضوع تا حد بسیار زیادی به انتخاب نوع طراحی اپلیکیشن مرتبط است. اما در مجموع کاربران از هر دو سیستم عامل، به طور متوسط استفاده می‌کنند. هرچند که شاید تعداد کاربران اندروید بیشتر از سیستم عامل IOS باشد. اما یک طراحی اپلیکیشن موثر طراحی است که بر روی هر دیوایسی قابل اجرا باشد.

هزینه طراحی اپلیکیشن در قائمشهر

هزینه طراحی اپلیکیشن در قائمشهر تا حد بسیار زیادی به نوع اپلیکیشن مرتبط است. اپلیکیشن‌ها از نظر ساختار با یکدیگر کاملا متفاوت هستند. برای نمونه اگر بخواهید بدون داشتن وب سایت مستقیما سراغ طراحی اپلیکیشن بروید، باید کد نویسی اختصاصی برای آن انجام شود. در نتیجه هزینه طراحی اپلیکیشن بدون داشتن وب سایت، گران‌تر خواهد بود. اما اگر دارنده وب سایت هستید و حالا می‌خواهید در کنار سایت از طراحی اپلکیشن هم بهره‌مند شوید، می‌توانید با هزینه بسیار به صرفه از یک طراحی با کیفیت برخوردار شوید. در نتیجه هزینه طراحی اپلیکیشن با انتخاب نوع ساخت اپلیکیشن موبایل، ارتباط مستقیم دارد.

سایر عوامل موثر در تعیین هزینه طراحی اپلیکیشن عبارتند از:

 • ساختار اپلیکیشن، عوامل فنی و سطح پیچیدگی آن
 • برخورداری از تعداد سرورها و سیستم عامل‌های مرتبط با اجرای اپلیکیشن
 • نوع کسب و کار و سطح انتظارات کارفرما
 • عملکرد آپشن‌ها و قابلیت‌های اپلیکیشن
 • طراحی گرافیکی، UI و UX ، انیمیشن و جلوه‌های بصری
 • نحوه اجرا و زمان تحویل پروژه

امکانات طراحی اپلیکیشن در قائمشهر

طراحی اپلیکیشن در قائمشهر امکانات بسیاری در اختیار صاحبان مشاغل و کارآفرینان قرار می‌دهد. این امکانات شامل موارد زیر است:

 • امکان مدیریت و استفاده کاربری آسان
 • تجربه لذت کاربری بالا
 • مزیت رقابتی بیشتر در بازار دیجیتال
 • رشد و توسعه کسب و کارها
 • قابلیت توسعه اپلیکیشن
 • ارائه طراحی رابط کاربری به طور تخصصی
 • تضمین عملکرد امنیت اپلیکیشن
 • ایجاد سرعت بسیار بالا و بهینه
 • ارائه خدمات اپلیکیشن مبتنی بر بهترین متدهای فناوری دیجیتال
دسترسی به امکانات بیشتر به کمک طراحی اپلیکیشن موبایل

مراحل سفارش طراحی اپلیکیشن در میرکاوب

خدمات طراحی اپلیکیشن در میرکاوب شامل بررسی اولیه نیازهای کسب و کارها، تعیین نوع اپلیکیشن، ساختار و برآورد هزینه  می‌شود. علاوه بر آن برگزاری جلسات مشاوره رایگان حتی به صورت حضوری از جمله خدمات اصلی تیم میرکاوب به متقاضیان است. اجرای قالب گرافیکی برای طراحی اپلیکیشن در قائمشهر به صورت حرفه‌ای تخصص تیم مجرب میرکاوب است. در ادامه به مراحل ساخت اپلیکیشن موبایل در میرکاوب می‌پردازیم.

مشخص کردن ایده و اهداف کسب و کار

قبل از ساخت اپلیکیشن موبایل قائمشهر بایستی ایده‌ها و طرح های مورد نظر مشخص شود. طراحی اپلیکیشن دقیقا مانند یک بیلبورد تبلیغاتی عمل می‌کند. در نتیجه نحوه دسته‌بندی محصولات، کاربری آسان و ارائه خدمات کاربردی جزء اصول اولیه طراحی اپلیکیشن است.

تعیین نوع ساختار اپلیکیشن

همانطور که گفته شد ساختار اپلیکیشن‌ها با یکدیگر متفاوت است. از انواع پلیکیشن‌ها می‌توان به اپلیکیشن وب پیشرونده، اپلیکیشن ترکیبی و اپلیکیشن بومی اشاره کرد. هر یک از انواع طراحی‌ها دارای ویژگی‌های مختص به خود بوده و مزایای قابل توجهی در اختیار کاربران قرار می‌دهد. تعیین نوع طراحی اپلیکیشن تا حد بسیار زیادی بستگی به سطح انتظار متقاضیان دارد.

طراحی اپلیکیشن با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی

برخورداری از دانش فنی و نرم افزاری، برای طراحی اپلیکیشن در قائمشهر حرف اول و آخر را می‌زند. ارائه کدنویسی اختصاصی، طراحی منحصر به فرد، کارایی با کیفیت و مواردی از این قبیل همه نتیجه عملکرد یک تیم حرفه‌ای و متخصص است. تیم برنامه نویسی میرکاوب با توجه به نوع طراحی اپلیکیشن، ایده‌های کد نویسی را برای اجرای اپلیکیشن پیاده‌سازی می‌کند.

جمع‌بندی

طراحی اپلیکیشن در قائمشهر مختص ساکنان قائمشهری است. ما برای طراحی اپلیکیشن انواع کسب و کارها، برنامه ویژه و تخصصی را در نظر گرفته‌ایم. میرکاوب از جمله مطرح‌ترین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات طراحی وب سایت و طراحی اپلیکیشن در شمال کشور است. انواع طراحی اپلیکیشن از جمله طراحی اپلیکیشن فروشگاهی، شرکتی، خدماتی، گردشگری، رستوران و کافه و …  از سوی تیم تخصصی میرکاوب ارائه داده می‌شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص طراحی اپلیکیشن اندروید و طراحی اپلیکیشن IOS با مشاوران ما همین حالا تماس حاصل فرمایید.

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیازات / 5. تعداد نظر:

اولین نفری باشید نظر میدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

میخواهید بدانید، در مورد ما چه میگویند؟

بیانیه چشم‌انداز شرکت میرکاوب: معتمد ترین شرکت ارائه دهنده خدمات مبتنی بر وب در ایران و خاورمیانه، با کیفیت مثال‌زدنی و تجربه‌ای لذت‌بخش تا سال 1405

ارتباط باما

مازندران، آمل، خیابان امام خمینی، آفتاب58
اپلیکیشن پرتال مشتریان
تمامی حقوق این سایت برای شرکت میرکا روناک کاسپین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
کتابچه راهنمای استفاده از بهترین تاکتیک ها برای رشد برند آنلاین شما👌

نام و شماره تماس خودتان را وارد کنید