طراحی اپلیکیشن در تنکابن + مشاوره رایگان!

با طراحی اپلیکیشن در تنکابن پیشرفت کسب و کارتان را به توان فناوری‌های دیجتال بالا ببرید. این روزها یک کسب و کار موفقیت‌آمیز تحت تأثیر دیجیتالی شدن در فضای رقابتی اینترنتی است. طراحی اپلیکیشن همان ویترین خدمات‌تان در جیب مشتری است.
با ما در ادامه همراه باشید
این مطلب توسط تیم محتوا میرکاوب و به قلم آرزو مظلوم ساکی نوشته شده است.
پروژه طراحی اپلیکیشن در تنکابن را به دست حرفه‌ای‌ها بسپارید

با طراحی اپلیکیشن در تنکابن کالا و خدمات خود را در دسترس مشتریان قرار دهید. آیا می‌خواهید با ۱۰۰ درصد تونایی خود در بازار اینترنتی ورود پیدا کنید؟ آیا برای جذب مخاطبان و فروش بیشتر بین طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن مردد هستید؟ ما به شما توصیه می‌کنیم که هر دو را انتخاب کنید. چرا که کاربران تصمیم می‌گیرند کدام بهتر است، نه شما.

برخی از کاربران ترجیح می‌دهند خدمات مورد نظرشان را در گوگل سرچ کنند. اما بسیاری از گوشی بازها دسترسی به اپلیکیشن را بیشتر ترجیح می‌دهند. اگرفضای وب سایت خود را شبیه به یک کارگاه فنی تصور کنید. بدون شک فضای اپلیکیشن، حکم جعبه ابزار شما را خواهد داشت. در نتیجه برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی هم فضای کارگاه مهم است و هم جعبه ابزار.

طراحی اپلیکیشن تخصصی فروشگاهی، شرکتی، خدماتی، درمانی و … با بهترین طراحان گرافیکی در میرکاوب

در ادامه می‌خوانیم:

با طراحی اپلیکیشن موبایل حرفه‌ای بیندیشید

هزار هوادار واقعی با ساخت اپلیکیشن موبایل

چرا مردم انتخاب‌تان نمی‌کنند؟

تغییر مسیر بازاریابی سخت است اما ارزشش را دارد.

انواع طراحی اپلیکیشن با میرکاوب

فواید انتخاب شرکت طراحی اپلیکیشن در مازندران

خدمات ساخت اپلیکیشن موبایل تنکابن با میرکاوب

ارائه پروژه‌های تخصصی ساخت اپلیکیشن موبایل تنکابن و توسعه برنامه‌های کاربردی موبایل در شرکت میرکاوب

با طراحی اپلیکیشن موبایل حرفه‌ای بیندیشید

متاسفانه بسیاری از افراد تمایلی به صرف هزینه برای بازاریابی اینترنتی ندارند. در نتیجه فقط به شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام یا تلگرام آویزان می‌شوند. با توجه به فیلترینگ اخیر، اغلب افراد به خوبی متوجه شدند که هیچ آینده حرفه‌ای در این شبکه‌ها نیست. در واقع شما زمان بسیار زیادی صرف ویترین فروشگاهی خود در شبکه‌ای مانند اینستاگرام می‌کنید. بازدیدکنندگان بسیاری را در این میان جمع می‌کنید. تعداد لایک‌ها و بازخوردهای بالایی به دست می‌آورید. اما به یک‌باره با پدیده فیلترینگ مواجه می‌شوید. در حالی که با ساخت اپلیکیشن موبایل تنکابن با مشکلات فیلترینگ روبرو نخواهید شد. ساخت اپلیکیشن این امکان را برایتان به وجود می‌آورد که همیشه در دسترس مشتریان باشید.

اگر می‌خواهید حرفه‌ای بیندیشید و یک فروشگاه مدرن اینترنتی داشته باشید، هرچه زودتر به فکر طراحی اپلیکیشن باشید. چرا که طراحی سایت در کنار طراحی اپلیکیشن در تنکابن شما را به یک حرفه‌ای تبدیل می‌کند.

هزار هوادار واقعی با ساخت اپلیکیشن موبایل

این روزها بازار نصب اپلیکیشن‌های جورواجور به طور روزانه در میان کاربران بسیار داغ است. در واقع با توجه به پلتفرم قدرتمندی مانند طراحی اپلیکیشن، دیگر کمتر کسی سراغ سایر تبلیغات تجاری می‌رود. از سوی دیگر معمولا مشتریان وفادار به نصب اپلیکیشن روی می‌آورند. چه بسا همین مشتریان وفادار، کسب و کار اینترنتی شما را از طریق موتور جستجوی گوگل پیدا کرده‌اند. در نتیجه شما می‌توانید با سفارش ساخت اپلیکیشن موبایل مشتریان وفادار خود را بیشتر از گذشته حفظ کنید. بدین ترتیب هزار هوادار واقعی و هدفمند را خواهید داشت. همان هزار نفری که نه فقط به کارتان اهمیت می‌دهند، بلکه درباره آن به اطرافیانشان نیز می‌گویند. چالش بیشتر افرادی که به دنبال تاثیرگذاری روی مخاطبان هستند، پیروزی در بازار انبوه نیست. بلکه پیروزی در بازار کوچک است. شما با طراحی اپلیکیشن در مسیر درست بازاریابی قرار می‌گیرید. ارائه خدمات بهتر، با جذب مشتریان بیشتر و فروش بالاتر برابری می‌کند.

چرا مردم انتخاب‌تان نمی‌کنند؟

از خودتان بپرسید چرا مردم انتخاب‌تان نمی‌کنند؟ افرادی که از شما خرید نمی‌کنند، به تماس‌تان پاسخ نمی‌دهند. خدمات شما را نمی‌بینند و با خوشحالی از رقیب‌تان خرید می‌کنند. اگر در کارتان کم نگذاشته باشید، شاید برایتان بی‌اهمیت باشد. اما اگر در کارتان کم گذاشته باشید آن وقت مسئولیت پاسخ به این پرسش به طور کل دست خود شماست. حرکت با نیاز روز بازار دیجیتال همان چیزی است که در حال حاضر در طراحی وب سایت و در طراحی اپلیکیشن خلاصه شده است. به خصوص شهرهای کوچکی مانند تنکابن که دارای خدمات بسیار اما ناشناخته هستند. طراحی اپلیکیشن در تنکابن دقیقا مانند یک بیلبورد تبلیغاتی عمل می‌کند. البته وقتی طراحی اپلیکیشن در چشم مخاطبان شکوفا می‌شود که پشتوانه‌ای مانند وب سایت داشته باشد. در واقع طراحی وب سایت به اعتبار برندتان کمک کرده و طراحی اپلیکیشن به افزایش اعتماد مشتریان‌تان. در نتیجه طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن لازم و ملزوم یکدیگرند.

تغییر مسیر بازاریابی سخت است اما ارزشش را دارد

هدف تمامی کسب و کارها برای بهتر شدن یک عامل مشترک است. این عامل تغییر آفرینی است. قابل توجه صاحبان مشاغل در تنکابن به خصوص کسب و کارهای کوچک. شما می‌توانید با طراحی اپلیکیشن در تنکابن تغییر آفرینی کنید. با کمک شرکت طراحی اپلیکیشن در مازندران می‌توانید این تغییر آفرینی را به راحتی محقق کنید. کافیست که برای سفارش ساخت اپلیکیشن موبایل تنکابن به شرکت طراحی اپلیکیشن در مازندران مراجعه کنید. انتخاب شرکت طراحی اپلیکیشن در مازندران مزایای بسیاری دارد. از جمله مزایای آن می‌توان به آشنایی بر بازار کسب و کارهای این منطقه اشاره کرد. علاوه بر آن شناخت رقبا، چگونگی عملکرد و توسعه کسب و کارها از دیگر مزیت‌های انتخاب شرکت طراحی اپلیکیشن در مازندران به شمار می‌آید.

انواع طراحی اپلیکیشن با میرکاوب

برای انتخاب نوع و طراحی اپلیکیشن در تنکابن حتما سفارش ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای را مطالعه کنید. اگر بخواهیم به طور خلاصه به انواع طراحی اپلیکیشن در تنکابن از نظر فنی بپردازیم. می توانیم آن را در ۳ دسته خلاصه کنیم.

۱. طراحی اپلیکیشن وب پیشروندهProgressive Web App

۲. طراحی اپلیکیشن ترکیبیHybrid App

۳. طراحی اپلیکیشن بومیNative App

هر یک از انواع طراحی اپلیکیشن‌ها دارای سطح ویژگی‌ها و کیفیت مختص به خود هستند. در نتیجه نرخ قیمتی متفاوتی را در بر می‌گیرند.

اما ساخت اپلیکیشن موبایل تنکابن از نظر کاربرد شامل صدها نوع اپلیکیشن می‌شود. شرکت میرکاوب با توجه به دانش فناوری روز و تیم مجرب، خدمات حرفه‌ای را با طراحی انواع اپلیکیشن تخصصی در اختیارتان قرار می‌دهد.

طراحی انواع اپلیکیشن خدماتی با بهترین قابلیت‌ها در میرکاوب

 طراحی اپلیکیشن در تنکابن از نظر کاربرد؛

 • طراحی اپلیکیشن فروشگاهی
 • طراحی اپلیکیشن درمانی
 • طراحی اپلیکیشن خدماتی
 • طراحی اپلیکیشن آموزشی
 • طراحی اپلیکیشن بازی و سرگرمی
 • طراحی اپلیکیشن شرکتی
 • طراحی اپلیکیشن فنی و مهندسی
 • و سایر موارد

فواید انتخاب شرکت طراحی اپلیکیشن در مازندران

اگر به شما بگویند می‌توانید با طراحی اپلیکیشن در تنکابن روند فروش خود را چند برابر کنید. مشتریان هدفمند بسیاری جذب کنید و خدمات خود را به راحتی ارائه دهید. پاسخ‌تان چه خواهد بود! حالا اگر به شما بگویند با انتخاب شرکت طراحی اپلیکیشن در مازندران زودتر به نتیجه می‌رسید. نظرتان چیست!

شرکت میرکاوب با برخورداری از تیم تخصصی طراحان، توانسته تا به اکنون رضایت حداکثری مشتریان خود را برآورده کند.

 از جمله فواید انتخاب شرکت طراحی اپلیکیشن در تنکابن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

۱. امکان برگزاری جلسات مشاوره رایگان حتی به صورت حضوری

۲. تحلیل و طراحی پروژه‌های مشتریان به ساده‌ترین شکل ممکن

۳. امکان ارائه مشاوره با طراحی اپلیکیشن در تنکابن برای پیشی گرفتن از رقبا

۴. تجزیه و تحلیل بازار اقتصادی و رقابتی منطقه توسط تیم بازاریابی میرکاوب

خدمات ساخت اپلیکیشن موبایل تنکابن با میرکاوب

ما در میرکاوب با توجه به نوع نیاز کاری صاحبان مشاغل بهترین نوع طراحی اپلیکیشن را به آنان پیشنهاد می‌دهیم.

برخی از اصلی‌ترین خدمات میرکاوب برای ساخت اپلیکیشن موبایل تنکابن به شرح زیر است:

 • همفکری با مشتریان برای تعیین هدف گذاری‌های مطلوب بازاریابی
 • بررسی کسب و کارها برای تعیین نوع طراحی اپلیکیشن
 • بهره‌گیری از کدنویسی استاندارد جهانی مطابق با نوع طراحی اپلیکیشن
 • ارائه پشتیبانی جهت هرگونه راهنمایی، پرسش و پاسخ در مدت زمان تعیین شده
 • ارائه راهکارها و راهبردهای بازاریابی برای پیشروی سریع کسب و کارها
پروژه طراحی اپلیکیشن در تنکابن را به دست حرفه‌ای‌ها بسپارید

جمع‌بندی

طراحی اپلیکیشن در تنکابن برای تمامی صاحبان مشاغل این منطقه لازم و ضروری است. اگر می‌خواهید با فناوری روز پیش بروید و از غافله بازاریابی نوین عقب نمایند. هرچه زودتر فکری برای تغییرآفرینی کسب و کارتان کنید.

برگزاری جلسات مشاوره به طور رایگان، حتی به صورت حضوری در شرکت میرکاوب انجام می‌شود. در این جلسات تمامی فرایند طراحی اپلیکیشن از انتخاب قالب گرافیکی گرفته تا نوع طراحی و نرخ قیمتی اپلیکیشن مورد محاسبه قرار می‌گیرد. همچنین نوع خدمات نظیر انتخاب ابزار گرافیکی، تعیین مدت زمان پشتیبانی، نحوه به روزرسانی و مواردی از این قبیل شفاف‌سازی می‌شود. ما به مشتریان خود این اطمینان را می‌دهیم که صد در صد، خدمات با کیفیت را به آنان ارائه دهیم. برای آشنایی با نمونه کارهای ما می‌توانید به صفحه پروژه ها مراجعه کنید.

رضایت مشتری و لبخند او رمز ماندگاری میرکاوب است.

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیازات / 5. تعداد نظر:

اولین نفری باشید نظر میدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

میخواهید بدانید، در مورد ما چه میگویند؟

بیانیه چشم‌انداز شرکت میرکاوب: معتمد ترین شرکت ارائه دهنده خدمات مبتنی بر وب در ایران و خاورمیانه، با کیفیت مثال‌زدنی و تجربه‌ای لذت‌بخش تا سال 1405

ارتباط باما

مازندران، آمل، خیابان امام خمینی، آفتاب58
نمایندگی کشور مالزی: 18-17, SETAPAK GREEN CONDOMINIU 53000 Kuala Lumpur, Malaysia
اپلیکیشن پرتال مشتریان
تمامی حقوق این سایت برای شرکت میرکا روناک کاسپین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
کتابچه راهنمای استفاده از بهترین تاکتیک ها برای رشد برند آنلاین شما👌

نام و شماره تماس خودتان را وارد کنید